Esilehele      Sisukord
Esilehele
Aprill 2020
ETKNRLP
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Korvpall: Kohtla-Nõmme tänavakorvpall (P, 2xF)

Aeg: 26.06.2009 18:00 - 26.06.2009 20:00:00
Korraldaja: Kohtla-Nõmme spordiklubi, Jaak Rooden

Kohtla-Nõmme välikorvpalliväljakud.

Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=881
Anna Romanenko pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=885

Eliit
1. Vennad (Peeter Valdre, Toomas Valdre, Andres Pärnpuu ja Jaanus Pärnpuu)
2. Jõhvi Gümnaasium (Priit Palmet, Aulis Paal, Janar Aleksandrov) 
3. Stos (Martin Laanemets, Lauri Nurgamaa, Viljar Valdre, Sven Säde)
Alagrupp: 1. Vennad 2, 2. Jõhvi G 1, 3. Stos 0 võitu. Vennad - Stos 12:5, Jõhvi G - Stos 12:10, Vennad - Jõhvi G 11:10.
Poolfinaal: Jõhvi G - Stos 12:8, finaal Vennad - Jõhvi G 12:6

Amatöörid
1. Kohtla-Nõmme/DHL (Tanel Leisalu, Toomas Aul, Janno Kasemaa, Alar Sala)
2. Ferdmaster (Karl Sööt, Nikita Golovin, Hristo Neiland, Sander Sööt)
3. Kohtla-Nõmme (Artur Saariste, Janar Tukkija, Rene Roosimägi, Ragnar Mehide)
4. Mäetaguse (Taavi Toomel, Kristo Sootalu, Aleksander Listov)
5. Booner (Jarko Kool, Heimar Juhanson, Freddy Varik, Fred Sarap)
6. Madis ja Partnerid (Reigo Niglas, Veljo Vahejõe, Talis Põlli, Kristo Sumnikov)
7. Kanahambad (Priit Tärno, Märt Trummar, Teet Enok)
8. Viru (Anna Romanenko, Gert Salumets, Konstantin Nikiforov, Jaak Kivend)

A-alagrupp

1

2

3

4

V-K

K

1 Viru

xxxx

6:12

8:12

7:8

0-3

IV

2 Ferdmaster

12:6

xxxx

10:9

12:8

3-0

I

3 Mäetaguse

12:8

9:10

xxxx

12:9

2-1

II

4 Booner

8:7

8:12

9:12

xxxx

1-2

III


B-alagrupp

1

2

3

4

V-K

K

1 Kohtla-Nõmme

xxxx

11:12

10:7

12:4

2-1
+2

II

2 Madis ja Partnerid

12:11

xxxx

1:12

12:5

2-1
-10

III

3 Kohtla-Nõmme/DHL

7:10

12:1

xxxx

12:6

2-1 +8

I

4 Kanahambad

4:12

5:12

6:12

xxxx

0-3

IV

Poolfinaalid
Ferdmaster - Kohtla-Nõmme 12:6
Kohtla-Nõmme/DHL - Mäetaguse 12:5

7.-8. koha mäng
Kanahambad - Viru 12:5
5.-6. koha mäng
Booner - Madis ja partnerid 12:9
3.-4. koha mäng
Kohtla-Nõmme - Mäetaguse 12:11
1.-2. koha mäng
Kohtla-Nõmme/DHL - Ferdmaster 8:7



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles