Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Esiliigas kaotati põhimõttelised mängud

21.06.2009

Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliiga 17. voorus kaotas tabelis teisel kohal olev Kohtla-Järve FC Lootus liidrile, Tallinna FC Levadia II-le ning kolmandaks tõusnud Pärnu Vaprus alistas neljandaks langenud Kiviõli Tamme Auto.

Esiliiga XVII voor pühapäeval, 21. juunil:

kell 17.00 Ahtme Gümnaasiumi kunstmuru staadion (Altserva 6, Kohtla-Järve)
KOHTLA-JÄRVE FC LOOTUS - TALLINNA FC LEVADIA II  0:2 (0:1) | Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=871
mitteametlik protokoll
Väravad: 22. Aleks Mones, 83. Maksim Rõtškov
Hoiatused: 48. Viktor Plotnikov - 90. Anton Aristov
53. Konstantin Karin ei realiseerinud penaltit - Kert Kütt tõrjus posti

FC Lootus: 22-Smelkov, 4-Škaleta, 3-J. Tarassu, 6-Zahharenkov, 2-Aksjonov (60. 23-Andrejev, 83. 5-Gluhno), 17-Demidovitš, 19-Popov, 15-Bolšakov (69. 18-I. Tarassu), 11-Karin, 9-Plotnikov (90. 8-Miller), 10-Semjonov.
Varus: 8-Miller, 18-I. Tarassu, 5-Gluhno, 99-Rjabtšun, 23-Andrejev.

FC Levadia II: 12-Kütt, 2-Gerassimov, 3-Podholjuzin, 6-Kulinitš, 8-Avdeenko, 10-Gurtšioglujants (88. 4-Vassiljev), 11-Elhi (56. 9-Mäekala), 14-Aasmäe (42. 19-Rõtškov), 16-Mones (73. 5-Holst), 20-Aristov, 21-Subbotin.
Varus: 30-Kassjantšuk, 4-Vassiljev, 5-Holst, 7-Boldõrev, 9-Mäekala, 15-Kovaltšuk, 19-Rõtškov.

Mänguolud: +16, päikesepaisteline ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 90
Peakohtunik: Taavi Tüvist
Abikohtunikud: Indrek Bachmann, Margo Noode


kell 17.00 Pärnu Kalevi staadion (Ranna pst 2, Pärnu)
PÄRNU JK VAPRUS – KIVIÕLI TAMME AUTO  3:2 (3:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 10., 10. Martin Partsioja, 37. Ivan Velikopolje - 14. Viktor Sergejev, 72. Tõnis Starkopf
Hoiatused: -

JK Vaprus: 1-Pikker, 6-Saal, 35-Olesk (46. 10-Alliku), 2-Voznjuk, 12-Galkin (79. 8-Tiit), 15-Gurejev, 20-Velikopolje, 23-Lepik, 14-Partsioja, 7-Sõrmus (90.+2. 16-Könninge), 9-Paabut.
Varus: 10-Alliku, 13-Kaarlimäe, 16-Könninge, 8-Tiit.

Tamme Auto: 16-Vorobjov, 6-Hepner, 9-Kirilov, 5-Russakov, 20-Moskaljov, 22-Starkopf, 7-Osmanov, 11-V. Sergejev, 10-M. Sergejev, 14-Lipin (68. 12-Brjuhhovetski), 21-Klimov.
Varus: 12-Brjuhhovetski.

Mänguolud: +16, päikesepaisteline ilm; väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 110
Peakohtunik: Bruno Rammo
Abikohtinikud: Andrei Karhu, Rauno Rammo


kell 17.00 Wismari staadion (Wismari 15a, Tallinn)
TALLINNA JK LEGION – RAKVERE FC FLORA  3:1 (0:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 60. Rodion Ovsijenko, 67. Pavel Rubel, 68. Aleksandr Pavlikhin - 76. Alar Petrovits
Hoiatused: 29. Maksim Novikov, 49. Pavel Rubel, 60. Andrei Suvorov, 60. Aleksandr Tkatšuk - 36. Esko Brandt, 66. Joonas Ljaš, 85. Martin Polluks

TJK Legion: 1-Titenok, 3-Suvorov, 8-Novikov, 9-Dõmov, 5-Tkatšuk, 18-Kisseljov, 23-Ivanov, 4-Rubel, 2-Lipsik, 38-Ovsijenko, 21-Pavlikhin.
Varus: 17-Tolbuzov.

Rakvere FC Flora: 30-Susi, 16-Kaasik, 17-A. Tovstik, 25-K. Saar, 9-Rebane, 21-Polluks, 22-Ljaš, 19-Hang, 15-Rannamäe, 10-Petrovits, 11-Brandt (55. 2-Aunapuu).
Varus: 2-Aunapuu, 20-Klaasen, 1-Sahkur.

Mänguolud: +15, päikesepaisteline ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 70
Peakohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Martin Lember, Heigo Paglant


kell 17.00 Viljandi linnastaadion (Ranna pst 1, Viljandi)
VILJANDI JK TULEVIK II – VALGA FC WARRIOR  0:0 (0:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: -
Hoiatus: 66. Rasmus Luhakooder

JK Tulevik II: 1-Lipetski, 3-Sirel, 8-Tölpus, 17-R. Luhakooder, 2-Stern (50. 6-Stepanjan), 7-Roman (68. 5-Raid), 4-K. Mets, 10-Melts, 14-Veis, 9-Reinsoo, 15-Sinilaid.
Varus: 19-Olev, 11-Orav, 18-Miländer, 6-Stepanjan, 5-Raid.

FC Warrior: 46-Rajando, 2-Gull, 3-Baranov, 4-Lätt (41. 14-Tukk), 5-Vald, 6-Ottis, 7-Leimann, 8-Kekišev (81. 18-Sillamaa), 9-Rõivassepp (65. 16-Brauer), 10-Klemmer (89. 15-Danelson), 11-Liivamägi.
Varus: 1-Armas, 14-Tukk, 15-Danelson, 16-Brauer, 17-Pikkor, 18-Sillamaa.

Mänguolud: +21, päikesepaisteline ilm; väljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 100
Peakohtunik: Ülo Kikas
Abikohtunikud: Maikel Mikson, Reigo Teearu


kell 19.30 A. Le Coq Arena I muruväljak (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC FLORA II – LASNAMÄE FC AJAX  0:1 (0:1)
mitteametlik protokoll
Värav: 11. Sergei Kononov
Hoiatused: 42. Tanel Tammemägi, 65. Meelis Peitre, 89. Janno Jelistratov, 90.+3. Karl Mööl - 65. Šahriar Abdullajev, 72. Deniss Suvorikov

Tallinna FC Flora II: 12-Meerits, 11-Pallo (62. 7-Karpov), 3-Indermitte, 2-Paavo, 19-Peitre, 14-Roosimets (46. 6-Gorohhov), 15-Andres (46. 18-Jelistratov), 10-Mööl, 4-Aru (85. 16-Tanvel), 8-Goldberg (46. 5-Kaarjärv), 9-Tammemägi.
Varus: 16-Tanvel, 20-Matsina, 5-Kaarjärv, 7-Karpov, 6-Gorohhov, 18-Jelistratov.

FC Ajax: 1-Mamutov, 3-A. Kirpu, 8-Suvorikov, 11-Kononov, 19-Borissov, 14-Abdullajev, 10-Tasso, 5-Kondratenko, 15-Jõgiste, 9-Mussajev (86. 18-Lagvilava), 2-D. Kovtun.
Varus: 21-Zotov, 13-Fuksov, 18-Lagvilava, 6-Skobelev.

Mänguolud: +16, päikesepaisteline kergelt tuuline ilm; väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 65
Peakohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud: Tõnu Palts, Marger Pormann

Turniiritabel
1    Tallinna FC Levadia II    17   11   6   0   55:6   39
2  Kohtla-Järve FC Lootus  17  11  2  4  33:19  35
3  Pärnu JK Vaprus  17  8  3  6  30:27  27
4  Kiviõli Tamme Auto  17  9  2  6  39:31  26
5  Valga FC Warrior  17  8  1  8  25:36  25
6  Tallinna JK Legion  17  6  4  7  36:37  22
7  Lasnamäe FC Ajax  17  5  4  8  24:37  19
8  Viljandi JK Tulevik II  17  5  3  9  24:37  18
9  Tallinna FC Flora II  17  3  3  11  14:30  12
10  Rakvere FC Flora  17  5  0  12  24:44  9

Väravalööjate edetabel peale 17. vooru:
17 - Yaroslav Dmitriev (FC Levadia II)
16 - Tõnis Starkopf (Tamme Auto)
15 - Aleksandr Pavlikhin (TJK Legion)
7 - Pavel Iljuhhin (FC Ajax)
7 - Erkki Junolainen (FC Warrior)
7 - Konstntin Karin (FC Lootus)
7 - Aleks Mones (FC Levadia II)
6 - Indrek Zelinski (FC Levadia II)
6 - Vitali Bolšakov (FC Lootus)

Meeskondade kõik väravalööjad:

Tallinna FC Levadia II (55) - Yaroslav Dmitriev 17, Aleks Mones 7, Indrek Zelinski 6, Jevgeni Gurtšioglujants 4, Rain Aasmäe 4, Andero Pebre 4, Artjom Artjunin 3, Vladimir Vassiljev 2, Maksim Rõtškov 2, Anton Aristov 1, Maksim Podholjuzin 1, Markus Holst 1, Marek Mäekala 1, Trevor Elhi 1
omavärav: Sergei Kondratenko (FC Ajax)

Kiviõli Tamme Auto (39) - Tõnis Starkopf 16, Stanislav Russakov 4, Erik Šteinberg 3, Dmitri Kirilov 3, Dmitri Šelehhov 3, Sergei Kostin 3, Ilja Krivošein 1, Sergei Burov 1, Aleksei Kurotškin 1, Ilja Balitski 1, Janek Hepner 1, Konstantin Golitsõn 1, Viktor Sergejev 1

TJK Legion (36) - Aleksandr Pavlikhin 15, Mark Švets 4, Maksim Kisseljov 3, Sergei Dõmov 2, Andrei Kostin 2, Aleksandr Tkatšuk 1, Aleksei Latõnin 1, Jevgeni Kurjanov 1, Ilja Monakov 1, Aleksandr Ivanov 1, Aleksandr Savtšenko 1, Jüri Lipsik 1, Aleksei Titenok 1, Rodion Ovsijenko 1, Pavel Rubel 1

K-Järve FC Lootus (33) - Konstantin Karin 7, Vitali Bolšakov 6, Viktor Plotnikov 5, Anton Semjonov 4, Sergei Popov 3, Andrei Škaleta 2, Aleksei Žukov 2, Aleksandr Zaharenkov 1, Aleksandr Avdeev 1, Viktor Aksjonov 1, Aleksandr Gluhno 1

Pärnu JK Vaprus (30) - Maido Pakk 5, Ranet Lepik 5, Rauno Alliku 5, Ivan Velikopolje 4, Martin Partsioja 3, Rait Sõrmus 2, Aleksei Galkin 2, Taavi Midenbritt 1, Rait Sõrmus 1, Kaarel Kaarlimäe 1, Ander Paabut 1

Valga FC Warrior (25) - Erkki Junolainen 7, Jaan Leimann 5, Elvis Liivamägi 3, Karl-Ivar Maar 2, Kaspar Kaldoja 2, Madis Rajando 1, Jaan Kekišev 1, Nikita Baranov 1, Sander Rõivassepp 1, Toomas Pent 1, Siim Tukk 1

Viljandi JK Tulevik II (24) - Raido Roman 4, Tanel Melts 3, Ervin Kõll 3, Eerik Reinsoo 3, Rasmus Luhakooder 2, Janek Kalda 2, Ants Stern 1, Janar Toomet 1, Jaanus Sirel 1, Rain Tölpus 1, Aleksei Jahhimovitš 1, Albert Taar 1
omavärav: Vadim Gritsjuk (FC Lootus)

Lasnamäe FC Ajax (24) - Pavel Iljuhhin 7, Šahriar Abdullajev 4, Sergei Kononov 3, Deniss Skobelev 2, Sergei Tasso 2, Aleksei Zotov 1, Valentin Fuksov 1, Deniss Suvorikov 1, Vitali Mihhasev 1, Andrei Borissov 1, Deniss Kovtun 1

Rakvere FC Flora (24) - Esko Brandt 5, Joonas Ljaš 4, Tarmo Rebane 4, Alar Petrovits 4, Elar Tovstik 2, Mihkel Saar 1, Siim Rannamäe 1, Alari Tovstik 1
omaväravad: Karol Mets (JK Tulevik II), Deniss Suvorikov (FC Ajax)

Tallinna FC Flora II (14) - Andreas Aru 5, Ken Kallaste 3, Sergei Mošnikov 2, Joel Indermitte 2, Joonas Tamm 1, Karl Palatu 1



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles