Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Lootus võitis, Tamme Auto kaotas 4:1

12.07.2009

Eesti jalgpallimeistrivõistluste 19. voorus sai Kohtla-Järve FC Lootus 4:1 (kolm väravat Anton Semjonovilt) võidu, Kiviõli Tamme Auto kaotas sama tulemusega.

Esiliiga XIX voor pühapäeval, 12. juulil:

kell 17.00 A. Le Coq Arena I muruväljak (Asula 4c, Tallinn)
VALGA FC WARRIOR – PÄRNU JK VAPRUS 1:1 (0:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 81. pen. Jaan Leimann - 90. Indres Põder
Hoiatused: 49. Kaspar Kaldoja, 71. Siim Tukk - 52. Ivan Velikopolje, 70. Martin Partsioja

FC Warrior: 46-Madis Rajando, 2-Richard Vald, 3-Nikita Baranov, 4-Priit Danelson (46. 14-Sander Rõivassepp), 5-Kaspar Kaldoja (63. 16-Elton Brauer), 6-Ott Ottis, 7-Jaan Leimann, 8-Siim Tukk, 9-Hannes Anier (68. 18-Ivo-Henri Pikkor), 10-Bert Klemmer (85. 17-Kaspar Sillamaa), 11-Elvis Liivamägi.
Varus: 1-Rasmus Armas, 14-Sander Rõivassepp, 15-Erkki Junolainen, 16-Elton Brauer, 17-Kaspar Sillamaa, 18-Ivo-Henri Pikkor.

JK Vaprus: 1-Priit Pikker, 4-Andro Aavik, 35-Gert Olesk, 3-Ranet Lepik, 2-Konstantin Voznjuk (35. 11-Artur Ojala), 7-Rait Sõrmus, 20-Ivan Velikopolje, 15-Sergei Gurejev (63. 10-Karel Otto), 14-Martin Partsioja, 9-Artur Rättel, 6-Indres Põder.
Varus: 11-Artur Ojala, 10-Karel Otto, 13-Alfred Vesselov.

Mänguolud: +17, pilvealune päike, jahe tuul; väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 65
Peakohtunik: Ainar Kuusk
Abikohtunikud: Erki Post, Marko Leevand


Kell 17.00 Rakvere linnastaadion (Kastani 12, Rakvere)
RAKVERE FC FLORA – TALLINNA FC FLORA II 1:0 (0:0)
mitteametlik protokoll
Värav: 77. Alar Petrovits
Hoiatus: 50. Martin Polluks

Rakvere FC Flora: 1-Jüris Sahkur, 25-Kaarel Saar, 17-Alari Tovstik, 19-Henri Hang, 2-Alari Aunapuu, 21-Martin Polluks, 8-Mihkel Saar, 26-Elar Tovstik (90.+2. 5-Mihkel Stamm), 22-Joonas Ljaš (78. 11-Esko Brandt), 10-Alar Petrovits (90.+3. 7-Jan Klaasen), 9-Tarmo Rebane.
Varus: 11-Esko Brandt, 5-Mihkel Stamm, 7-Jan Klaasen, 30-Sander Susi.

Tallinna FC Flora II: 12-Marko Meerits, 13-Jürgen Pallo (81. 3-Joel Indermitte), 2-Kevin Paavo, 19-Meelis Peitre, 11-Sander Matsina (81. 7-Hans Tiitsmann), 17-Raiko Karpov, 10-Karl Mööl, 8-Stanislav Goldberg, 5-Henri Anier, 9-Tanel Tammemägi (74. 6-Oliver Andres), 14-Joonas Tamm.
Varus: 3-Joel Indermitte, 6-Oliver Andres, 7-Hans Tiitsmann.

Mänguolud: +21, vahelduva pilvisusega ilm; väljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 90
Peakohtunik: Taavi Tüvist
Abikohtunikud: Margo Noode, Andreas Vaks


kell 17.00 Kohtla-Järve spordikeskuse staadion (Spordi 4, Kohtla-Järve)
KOHTLA-JÄRVE FC LOOTUS – VILJANDI JK TULEVIK II 4:1 (3:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 15., 26., 45. Anton Semjonov, 57. Konstantin Karin - 47. pen. Eerik Reinsoo
Hoiatused: -

FC Lootus: 22-Valeri Smelkov (59. 99-Aleksandr Rjabtšun), 20-Sergei Vigovski, 3-Jaan Tarassu, 7-Vadim Gritsjuk (55. 4-Andrei Škaleta), 17-Jan Demidovitš, 2-Viktor Aksjonov (59. 9-Viktor Plotnikov), 11-Konstantin Karin (76. 18-Igor Tarassu), 10-Anton Semjonov (89. 5-Aleksandr Gluhno), 15-Vitali Bolšakov, 14-Aleksei Žukov, 19-Sergei Popov.
Varus: 99-Aleksandr Rjabtšun, 8-Vadim Miller, 4-Andrei Škaleta, 18-Igor Tarassu, 5-Aleksandr Gluhno, 9-Viktor Plotnikov.

JK Tulevik II: 1-Dmitri Lipetski, 6-Mikk Metsa (60. 5-Siim Roops), 8-Rain Tölpus, 4-Karol Mets, 18-Mikk Miländer, 7-Raido Roman (77. 11-Martin Orav), 17-Eerik Reinsoo, 10-Alen Stepanjan, 19-Sander Sinilaid, 14-Aleksandr Kulatšenko, 15-Karl-Eerik Luigend.
Varus: 11-Martin Orav, 5-Siim Roops.

Mänguolud: +20, päikesepaisteline ilm; väljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 50
Peakohtunik: Mart Martin
Kohtunikud: Margus Kröönström, Jüri Štšebunjajev


kell 17.00 FC Ajaxi kunstmuruväljak (Võidujooksu 8, Tallinn)
LASNAMÄE FC AJAX – KIVIÕLI TAMME AUTO 4:1 (2:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 23. Sergei Kononov, 43. Sergei Tasso, 70., 82. Šahrijar Abdullajev - 30. Dmitri Kirilov
Hoiatused: 24. Aleksandr Kirpu, 45. Ilya Avdeenko, 50. Vladimir Gerassimov, 54. Sergei Tasso, 56. Deniss Jõgiste - 42. Dmitri Šelehhov, 90.+2. Dmitri Kirilov

FC Ajax: 1-Maksim Mamutov, 18-Vladimir Gerassimov, 5-Ilya Avdeenko, 14-Šahrijar Abdullajev, 8-Deniss Suvorikov, 15-Deniss Jõgiste (77. 2-Aleksandr Starodub), 19-Andrei Borissov, 3-Aleksandr Kirpu, 11-Sergei Kononov (85. 17-Deniss Skobelev), 9-Sergei Kondratenko (36. 12-Ilja Jarjomenko), 10-Sergei Tasso.
Varus: 20-Vitali Mihhasev, 12-Ilja Jarjomenko, 17-Deniss Skobelev, 2-Aleksandr Starodub, 13-Valentin Fuksov, 4-Jevgeni Kirpu.

Tamme Auto: 21-Dmitri Vorobjov, 17-Dmitri Šelehhov, 4-Sergei Kostin, 20-Andrei Moskaljov, 9-Dmitri Kirilov, 6-Janek Hepner, 5-Stanislav Russakov, 7-Renat Osmanov, 14-Maksim Lipin (46. 19-Ilja Krivošein), 10-Erik Šteinberg, 22-Tõnis Starkopf.
Varus: 3-Konstantin Rubtsov, 19-Ilja Krivošein, 11-Sergei Burov.

Mänguolud: +18, päikesepaisteline ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 80
Peakohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Rein Pajunurm, Maikel Mikson


kell 19.30 Wismari staadion (Wismari 15a, Tallinn)
TALLINNA JK LEGION – TALLINNA FC LEVADIA II 0:1 (0:1)
mitteametlik protokoll
Värav: 40. Andero Pebre
Hoiatused: 29. Aleksei Latõnin, 60. Andrei Suvorov, 79. Andrei Kostin, 81. Aleksandr Tkatšuk - 11. Artjom Artjunin

TJK Legion: 1-Pavel Kirjuhhin, 3-Andrei Suvorov, 4-Pavel Rubel (46. 2-Jüri Lipsik), 9-Sergei Dõmov (46. 5-Aleksandr Tkatšuk), 10-Aleksei Latõnin, 11-Eduard Komarov, 14-Maksim Dolinenko (67. 8-Maksim Novikov), 18-Maksim Kisseljov, 32-Vadim Samulin, 35-Andrei Kostin, 38-Rodion Ovsijenko (46. 21-Aleksandr Pavlikhin).
Varus: 2-Jüri Lipsik, 5-Aleksandr Tkatšuk, 8-Maksim Novikov, 21-Aleksandr Pavlikhin, 25-Anatoli Orlov, 28-Viktor Tolbuzov.

FC Levadia II: 12-Sergei Lepmets, 3-Maksim Podholjuzin, 5-Markus Holst (60. 4-Vladimir Vassiljev), 6-Aleksandr Kulinitš, 8-Igor Subbotin, 10-Jevgeni Gurtšioglujants, 11-Andero Pebre (71. 7-Klimentii Boldõrev), 16-Aleks Mones (57. 15-Aleksandr Kovaltšuk), 17-Trevor Elhi (58. 9-Marek Mäekala), 20-Anton Aristov, 21-Artjom Artjunin.
Varus: 2-Aleksei Gretško, 4-Vladimir Vassiljev, 7-Klimentii Boldõrev, 9-Marek Mäekala, 14-Rain Aasmäe, 15-Aleksandr Kovaltšuk.

Mänguolud: +15, vahelduva pilvisusega ilm; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 100
Peakohtunik: Jaan Roos
Abikohtunikud: Heigo Paglant, Artur Telling   

Turniiritabel
1  Tallinna FC Levadia II  19  12  6  1  58:10  42
2  Kohtla-Järve FC Lootus  19  12  2  5  37:22  38
3  Kiviõli Tamme Auto  19  10  3  6  43:33  30
4  Valga FC Warrior  19  9  2  8  29:37  29
5  Pärnu JK Vaprus  19  8  4  7  31:32  28
6  Tallinna JK Legion  19  7  4  8  38:38  25
7  Lasnamäe FC Ajax  19  6  5  8  28:37  23
8  Viljandi JK Tulevik II  19  6  3  10  28:42  21
9  Rakvere FC Flora  19  6  0  13  26:47  12
10  Tallinna FC Flora II  19  3  3  13  14:34  12

Väravalööjate edetabel peale 19. vooru:
18 - Tõnis Starkopf (Tamme Auto)
17 - Yaroslav Dmitriev (FC Levadia II)
15 - Aleksandr Pavlikhin (TJK Legion)
9 - Šahriar Abdullajev (FC Ajax)
8 - Konstantin Karin (FC Lootus)
7 - Pavel Iljuhhin (FC Ajax)
7 - Erkki Junolainen (FC Warrior)
7 - Aleks Mones (FC Levadia II)
7 - Anton Semjonov (FC Lootus)
6 - Indrek Zelinski (FC Levadia II)
6 - Vitali Bolšakov (FC Lootus)
6 - Jaan Leimann (FC Warrior)
6 - Eerik Reinsoo (JK Tulevik II)

Meeskondade kõik väravalööjad:

Tallinna FC Levadia II (58) - Yaroslav Dmitriev 17, Aleks Mones 7, Indrek Zelinski 6, Artjom Artjunin 5, Andero Pebre 5, Jevgeni Gurtšioglujants 4, Rain Aasmäe 4, Vladimir Vassiljev 2, Maksim Rõtškov 2, Anton Aristov 1, Maksim Podholjuzin 1, Markus Holst 1, Marek Mäekala 1, Trevor Elhi 1
omavärav: Sergei Kondratenko (FC Ajax)

Kiviõli Tamme Auto (44) - Tõnis Starkopf 18, Erik Šteinberg 5, Stanislav Russakov 4, Dmitri Kirilov 4, Dmitri Šelehhov 3, Sergei Kostin 3, Ilja Krivošein 1, Sergei Burov 1, Aleksei Kurotškin 1, Ilja Balitski 1, Janek Hepner 1, Konstantin Golitsõn 1, Viktor Sergejev 1

TJK Legion (38) - Aleksandr Pavlikhin 15, Mark Švets 4, Maksim Kisseljov 4, Sergei Dõmov 2, Andrei Kostin 2, Aleksandr Tkatšuk 1, Aleksei Latõnin 1, Jevgeni Kurjanov 1, Ilja Monakov 1, Aleksandr Ivanov 1, Aleksandr Savtšenko 1, Jüri Lipsik 1, Aleksei Titenok 1, Rodion Ovsijenko 1, Pavel Rubel 1, Vadim Samulin 1

K-Järve FC Lootus (37) - Konstantin Karin 8, Anton Semjonov 7, Vitali Bolšakov 6, Viktor Plotnikov 5, Sergei Popov 3, Andrei Škaleta 2, Aleksei Žukov 2, Aleksandr Zaharenkov 1, Aleksandr Avdeev 1, Viktor Aksjonov 1, Aleksandr Gluhno 1

Lasnamäe FC Ajax (32) - Šahriar Abdullajev 9, Pavel Iljuhhin 7, Sergei Kononov 4, Sergei Tasso 4, Deniss Skobelev 2, Aleksei Zotov 1, Valentin Fuksov 1, Deniss Suvorikov 1, Vitali Mihhasev 1, Andrei Borissov 1, Deniss Kovtun 1

Pärnu JK Vaprus (31) - Maido Pakk 5, Ranet Lepik 5, Rauno Alliku 5, Ivan Velikopolje 4, Martin Partsioja 3, Rait Sõrmus 3, Aleksei Galkin 2, Taavi Midenbritt 1, Kaarel Kaarlimäe 1, Ander Paabut 1, Indres Põder 1

Valga FC Warrior (29) - Erkki Junolainen 7, Jaan Leimann 6, Elvis Liivamägi 3, Karl-Ivar Maar 2, Kaspar Kaldoja 2, Madis Rajando 1, Jaan Kekišev 1, Nikita Baranov 1, Sander Rõivassepp 1, Toomas Pent 1, Siim Tukk 1, Ott Ottis 1, Hannes Anier 1, Rasmus Munskind 1

Viljandi JK Tulevik II (28) - Eerik Reinsoo 6, Raido Roman 4, Tanel Melts 3, Ervin Kõll 3, Rasmus Luhakooder 3, Janek Kalda 2, Ants Stern 1, Janar Toomet 1, Jaanus Sirel 1, Rain Tölpus 1, Aleksei Jahhimovitš 1, Albert Taar 1
omavärav: Vadim Gritsjuk (FC Lootus)

Rakvere FC Flora (26) - Esko Brandt 5, Alar Petrovits 5, Joonas Ljaš 4, Tarmo Rebane 4, Elar Tovstik 2, Alari Tovstik 2, Mihkel Saar 1, Siim Rannamäe 1
omaväravad: Karol Mets (JK Tulevik II), Deniss Suvorikov (FC Ajax)

Tallinna FC Flora II (14) - Andreas Aru 5, Ken Kallaste 3, Sergei Mošnikov 2, Joel Indermitte 2, Joonas Tamm 1, Karl Palatu 1  

FCflora.ee/jalgpall.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles