Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Selgusid 1/32-finaalide toimumisajad ja -kohad

27.07.2009

Eesti jalgpalli 2009/2010. aasta karikavõistluste 1/32-finaalide toimumisajad ja -kohad on selgunud.

Järgmise ringi, 1/16-finaalide loosimine toimub 18. augustil kell 12:00 EJL-i suures saalis.

Karikavõistluste 1/32-finaalid:

Teisipäev, 4. august
Kell 18.45 FC Kose (III) – FC Kuressaare (ML), Oru Põhikooli staadion – otseülekanne TV14-s

Kolmapäev, 5. august
Kell 18.00 FC Soccernet (IV) - FC Olympic (III), Kalevi st. kunstmuru
Kell 18.45 Viljandi JK Tulevik (ML) - Maardu Esteve (III), Viljandi linnastaadion
Kell 18.45 FC Elva II (III) - Narva JK Trans (ML), Elva linnastaadion
Kell 18.45 JK Tallinna Kalev (ML) - Saaremaa JK Aameraas (IV), Kalevi keskstaadion
Kell 18.45 Valga FC Warrior (EL) - FC Elva (II), A Le Coq Arena I muru
Kell 18.45 FCF Järva-Jaani SK (III) - Tallinna FC Flora II (EL), Järva-Jaani Kasekopli staadion
Kell 18.45 Lasnamäe FC Ajax (EL) - FC Hell Hunt (IV), FC Ajaxi staadion
Kell 18.45 JK Sillamäe Kalev II (IV) - Rakvere FC Flora (EL), Sillamäe Kalevi staadion
Kell 18.45 TÜ Fauna (III) - Kiviõli Tamme Auto (EL), Kaagvere jalgpalliväljak
Kell 18.45 Tartu FC Metec (II) - Võru JK (II), Tartu KHK staadion
Kell 18.45 Koeru SK (III) - Tartu SK 10 Premium II (IV) vs Viimsi FC Igiliikur (IV) võitja, Koeru staadion
Kell 18.45 Põlva FC Lootos (III) - Jõgeva SK Noorus 96 (III), Põlva Lootospark
Kell 20.00 Nõmme JK Kalju III (III) - Tartu JK Tammeka (ML), Hiiu staadion
Kell 20.45 Kristiine JK (IV) - Tabasalu Palliklubi (II), Kalevi staadioni kunstmuru

Teisipäev, 11. august
Kell 18.00 Tartu Quattromed (IV) - Saue JK (III) vs FC Atletik (III) võitja, Kaagvere jalgpalliväljak
Kell 18.45 Kohtla-Järve JK Alko (II) -Tallinna FC Levadia (ML), Ahtme Gümnaasiumi staadion
Kell 18.45 Pärnu WC Guwalda (IV) vs Nõmme JK Kalju II võitja (II) – Kohila JK Püsivus (III)
Kell 18.45 FC Eston Villa (IV) - FC Aspen (IV), Lasnamäe KJH kunstmuruväljak
Kell 18.45 Paide Linnameeskond (ML) - FC Otepää (III), Paide linnastaadion (oli 5. augustil)

Neljapäev, 13. august
Kell 20:00 FC A&A Kinnisavara (III) - Jõhvi JK Orbiit (II), Loo kunstmuruväljak (oli 18:45)

Kolmapäev, 19. august
Kell 18.00 Sörve JK (II) - EMÜ SK (IV) vs Saaremaa JK (III) võitja, Sõrve staadion
Kell 18.00 Türi JK Ganvix (II) - FC Velldoris (IV), Türi linnastaadion
Kell 18.30 FC Haiba (III) - Kuusalu JK Rada (III), Kernu PK staadion
Kell 18.45 FC Toompea (II) - JK Nõmme United (II), Maarjamäe kunstmuru

Teisipäev, 25. august
Kell 18.00 Kuusalu JK Rada II (IV) - Tallinna FC Flora (ML), Kuusalu KK staadion
Kell 18.45 Nõmme JK Kalju (ML) - Tallinna JK Kotkad (III), Hiiu staadion
Kell 18.45 FC Toompea 1994 (IV) - Tallinna JK Piraaja (III), Maarjamäe muruväljak

Kolmapäev, 26. august
Kell 18.00 Viljandi JK Tulevik II (EL) - FC Twister (IV), Viljandi linnastaadion (oli 19. august)

NB! Seoses kolme võistkonna loobumisega ei toimu järgmiseid 1/32-finaali kohtumisi:
Kohtla-Järve FC Lootus* (EL) - Navi Vutiselts (IV)  +:-
FC HansaNet.ee* (IV) - Keskerakonna JK II (III)  +:-
JK Sillamäe Kalev* (ML) - Keskerakonna JK (II)  +:-

Seega 1/16 finaali on pääsenud: Kohtla-Järve FC Lootus (EL), FC HansaNet.ee (IV), JK Sillamäe Kalev (ML)


Jalgpall.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles