Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: FC Lootus ja Tamme Auto said kindlad võidud

16.08.2009

Nii nagu laupäeval meistriliigas, nii ka pühapäeval esiliigas said Ida-Virumaa meeskonnad võidu.

Esiliiga XXIV voor pühapäeval, 16. augustil:

kell 17.00 Kiviõli linnastaadion (Spordi 9, Kiviõli)
KIVIÕLI TAMME AUTO – VILJANDI JK TULEVIK II  3:1 (1:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 31. Ilja Krivošein, 87. Dmitri Kirilov, 90.+3. Rustam Gurbanov - 73. Tanel Võtti
Hoiatused: 39. Aleksei Kurotškin, 54. Ilja Krivošein - 38. Karol Mets, 54. Sander Sinilaid, 71. Eerik Reinsoo

Tamme Auto: 16-Rubtsov, 7-Kuslap, 3-Kurotškin, 15-Ivarinen (46. 22-Borissenko), 6-Hepner, 4-Kostin, 9-Kirilov, 14-Tiismann, 10-Šteinberg, 5-Russakov (72. 21-Derjabin), 19-Krivošein (76. 11-R. Gurbanov).
Varus: 1-Vorobjov, 22-Borissenko, 21-Derjabin, 11-R. Gurbanov.

JK Tulevik II: 1-Lipetski, 5-Raave (46. 10-Metsa), 15-Sinilaid, 17-Roops, 4-Mets, 8-Tölpus, 6-Reinsoo, 19-Miländer, 13-Võtti, 18-J. Luhakooder, 7-Roman (81. 14-Ilves).
Varus: 10-Metsa, 14-Ilves, 11-Orav.

Mänguolud: +17, vahelduv pilvisus, enne mängu sadas vihma; väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 80
Peakohtunik: Margus Kotter
Abikohtunikud: Raul Kaivoja, Marger Pormann


kell 17.00 Pärnu Kalevi staadion (Ranna pst 2, Pärnu)
PÄRNU JK VAPRUS – TALLINNA FC FLORA II  0:1 (0:0)  
mitteametlik protokoll
Värav: 72. Karl Mööl
Hoiatused: 62. Elvis Liivamägi, 90., 90.+2. Tanel Tammemägi
Eemaldamine: 90.+2. Tanel Tammemägi
44. lõi Ranet Lepik penalti posti

JK Vaprus: 1-Pikker, 6-Saal (78. 15-Gurejev), 2-Voznjuk, 3-Anso (64. 13-Kaarlimäe), 4-Aavik (46. 12-Galkin), 20-Melts (83. 17-Rättel), 11-Velikopolje, 23-Lepik, 7-Sõrmus (88. 16-Könninge), 10-Laurits, 9-Paabut.
Varus: 17-Rättel, 12-Galkin, 16-Könninge, 13-Kaarlimäe, 35-Olesk, 15-Gurejev, 8-Tiit.

Tallinna FC Flora II: 12-Meerits, 6-Klaus, 3-Indermitte, 10-Paavo, 23-Liivamägi, 10-Mööl, 2-Paavo, 25-Roosimets (73. 8-Zavjalov), 7-Frolov, 4-Aru (77. 9-Tammemägi), 5-Rüütli.
Varus: 8-Zavjalov, 14-Gorohhov, 9-Tammemägi.

Mänguolud: +21, päikesepaisteline, tuuline ilm; väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 106
Peakohtunik: Marek Lillmaa
Abikohtunikud: Andrei Karhu, Rain Baumann


kell 17.00 Maarjamäe kunstmuruväljak (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA II – RAKVERE FC FLORA  5:0 (1:0) 
mitteametlik protokoll
Väravad: 29., 88. Tõnis Starkopf, 53. Vladimir Vassiljev, 65. Aleksandr Kulinitš, 67. Trevor Elhi
Hoiatus: 45. Elar Tovstik

FC Levadia: 12-Lepmets, 3-Podholjuzin, 4-Vassiljev (72. 2-Meshcheryakov), 5-Holst, 6-Kulinitš, 7-Boldõrev (46. 19-Ingermann), 8-Starkopf, 9-Kovaltšuk (55. 11-Elhi), 10-Gurtšioglujants, 16-Mones (52. 17-Rõtškov), 21-Raudsepp (69. 14-Aasmäe).
Varus: 30-Kassjantšuk, 2-Meshcheryakov, 11-Elhi, 14-Aasmäe, 15-Leht, 17-Rõtškov, 19-Ingermann.

Rakvere FC Flora: 1-Sahkur (77. 1-Susi), 21-A. Tovstik (70. 24-Parve), 25-K. Saar, 5-Stamm, 19-Hang, 4-Valmas, 15-Ljaš, 10-M. Saar, 2-Aunapuu (83. 6-Kiis), 18-E. Tovstik (77. 9-Mehike), 20-Akimov.
Varus: 30-Susi, 24-Parve, 6-Mehike, 9-Kiis.

Mänguolud: +21, hooti sajab vihma, tuuline ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 33
Peakohtunik: Taavi Tüvist
Abikohtunikud: Margo Noode, Rein Pajunurm


kell 17.00 A. Le Coq Arena I muruväljak (Asula 4c, Tallinn)
VALGA FC WARRIOR – KOHTLA-JÄRVE FC LOOTUS  0:3 (0:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 45. Irfan Ametov, 90., 90.+3. Anton Semjonov
Hoiatus: 70. Siim Tukk

FC Warrior: 46-Rajando, 2-Gull, 3-Baranov, 4-Lätt, 5-Vald (63. 14-Mütt), 6-Klemmer (63. 15-Danelson), 7-Andres (42. 17-Tukk), 8-Ottis, 9-Rõivassepp, 10-Leimann, 11-Stepanjan (78. 18-Munskind).
Varus: 1-Palm, 14-Mütt, 15-Danelson, 16-Pärt, 17-Tukk, 18-Munskind, 19-Ahven.

FC Lootus: 22-Smelkov, 16-Vaštšenko, 6-Zahharenkov, 4-Škaleta (63. 2-Vedehhov), 13-Pozjabin (46. 10-Semjonov), 3-J. Tarassu (46. 7-Gritsjuk), 11-Karin, 17-Demidovitš, 20-Ametov (86. 18-I. Tarassu), 15-Bolšakov, 14-Žukov.
Varus: 1-Jurevitš, 7-Gritsjuk, 18-I. Tarassu, 2-Vedehhov, 10-Semjonov.

Mänguolud: +21, hooti sajab vihma, tuuline ilm; väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 55
Peakohtunik: Elar Tarkus
Abikohtunikud: Artur Telling, Tõnu Palts


kell 19.30 FC Ajaxi kunstmuruväljak (Võidujooksu 8, Tallinn)
LASNAMÄE FC AJAX – TALLINNA JK LEGION  4:1 (2:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 19., 29. Vladimir Gerassimov, 59. Sergei Kononov, 90. pen. Aleksandr Kirpu - 82. pen. Maksim Kisseljov
Hoiatused: 21. Aleksei Latõnin, 33. Sergei Dõmov, 47. Aleksandr Tkatšuk, 62. Maksim Dolinenko
84. ei realiseerinud penaltit Pavel Iljuhhin, Pavel Kirjuhhin tõrjus

FC Ajax: 1-Mamutov, 9-Kondratenko (67. 2-D. Kovtun), 18-Gerassimov, 3-A. Kirpu, 21-Ljahhovetski, 10-Tasso, 5-Avdeenko, 15-Jõgiste, 19-Borissov, 14-Abdullajev (70. 6-Iljuhhin), 11-Kononov (60. 8-Suvorikov).
Varus: 20-Mihhasev, 8-Suvorikov, 13-Fuksov, 6-Iljuhhin, 2-D. Kovtun, 4-J. Kirpu, -Skobelev.

TJK Legion: 12-Kirjuhhin, 9-Dõmov, 14-Dolinenko, 18-Kisseljov, 4-Lipsik, 10-Latõnin, 8-Novikov, 16-Suvorov (64. 25-Gorbatov), 5-Tkatšuk, 6-Rubel (46. 35-Kostin), 23-Ivanov (64. 31-Orlov).
Varus: 35-Kostin, 25-Gorbatov, 31-Orlov.

Mänguolud: +19, vahelduv pilvisus, muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 100
Peakohtunik: Ain Karutoom
Abikohtunikud: Raul Koppelmaa, Pille Raadik

Turniiritabel (24/36)
1  Tallinna FC Levadia II    24   16   7   1   70:12   55
2  Kohtla-Järve FC Lootus  24  17  2  5  55:26  53
3  Kiviõli Tamme Auto  24  13  2  9  57:47  38
4  Valga FC Warrior  24  11  2  11  35:45  35
5  Lasnamäe FC Ajax  24  10  4  10  42:44  34
6  Pärnu JK Vaprus  24  9  5  10  47:46  32
7  Tallinna JK Legion  24  9  4  11  46:49  31
8  Viljandi JK Tulevik II  24  7  3  14  32:57  24
9  Tallinna FC Flora II  24  5  4  15  17:39  19
10  Rakvere FC Flora  24  6  1  17  31:67  13

Väravalööjate edetabel pärast 24. vooru:
25 - Tõnis Starkopf (FC Levadia II, Tamme Auto)
17 - Yaroslav Dmitriev (FC Levadia II)
15 - Aleksandr Pavlikhin (TJK Legion)
14 - Anton Semjonov (FC Lootus)
10 - Šahriar Abdullajev (FC Ajax)
9 - Vitali Bolšakov (FC Lootus)
9 - Jaan Leimann (FC Warrior)
9 - Maksim Kisseljov (TJK Legion)
8 - Konstntin Karin (FC Lootus)
8 - Alar Petrovits (Rakvere FC Flora)
8 - Ranet Lepik (JK Vaprus)
7 - Pavel Iljuhhin (FC Ajax)
7 - Erkki Junolainen (FC Warrior)
7 - Aleks Mones (FC Levadia II)
7 - Sergei Tasso (FC Ajax)
7 - Dmitri Kirilov (Tamme Auto)

Meeskondade kõik väravalööjad:

Tallinna FC Levadia II (70) - Yaroslav Dmitriev 17, Aleks Mones 7, Indrek Zelinski 6, Artjom Artjunin 6, Andero Pebre 5, Jevgeni Gurtšioglujants 5, Rain Aasmäe 5, Vladimir Vassiljev 4, Tõnis Starkopf 4, Maksim Rõtškov 3, Trevor Elhi 2, Anton Aristov 1, Maksim Podholjuzin 1, Markus Holst 1, Marek Mäekala 1, Aleksandr Kulinitš 1
omavärav: Sergei Kondratenko (FC Ajax)

Kiviõli Tamme Auto (57) - Tõnis Starkopf 21, Dmitri Kirilov 7, Erik Šteinberg 6, Sergei Kostin 5, Stanislav Russakov 4, Dmitri Šelehhov 3, Ilja Krivošein 2, Sergei Burov 1, Aleksei Kurotškin 1, Ilja Balitski 1, Janek Hepner 1, Konstantin Golitsõn 1, Viktor Sergejev 1, Aleksei Derjabin 1, Aleksei Borissenko 1, Rustam Gurbanov 1

K-Järve FC Lootus (55) - Anton Semjonov 14, Vitali Bolšakov 9, Konstantin Karin 8, Viktor Plotnikov 6, Sergei Popov 4, Aleksei Žukov 3, Irfan Ametov 3, Andrei Škaleta 2, Aleksandr Zaharenkov 2, Aleksandr Avdeev 1, Viktor Aksjonov 1, Aleksandr Gluhno 1, Jan Demidovitš 1

Pärnu JK Vaprus (47) - Ranet Lepik 8, Taavi Laurits 6, Martin Partsioja 6, Maido Pakk 5, Rauno Alliku 5, Ivan Velikopolje 4, Rait Sõrmus 3, Aleksei Galkin 2, Kaarel Kaarlimäe 2, Artur Rättel 2, Taavi Midenbritt 1, Ander Paabut 1, Indres Põder 1, Tanel Melts 1

TJK Legion (46) - Aleksandr Pavlikhin 15, Maksim Kisseljov 9, Mark Švets 4, Sergei Dõmov 2, Andrei Kostin 2, Rodion Ovsijenko 2, Jüri Lipsik 2, Aleksandr Tkatšuk 1, Aleksei Latõnin 1, Jevgeni Kurjanov 1, Ilja Monakov 1, Aleksandr Ivanov 1, Aleksandr Savtšenko 1, Aleksei Titenok 1, Pavel Rubel 1, Vadim Samulin 1, Eduard Komarov 1

Lasnamäe FC Ajax (42) - Šahriar Abdullajev 10, Pavel Iljuhhin 7, Sergei Tasso 7, Sergei Kononov 6, Deniss Skobelev 2, Vladimir Gerassimov 2, Aleksei Zotov 1, Valentin Fuksov 1, Deniss Suvorikov 1, Vitali Mihhasev 1, Andrei Borissov 1, Deniss Kovtun 1, Deniss Jõgiste 1, Aleksandr Kirpu 1

Valga FC Warrior (35) - Jaan Leimann 9, Erkki Junolainen 7, Sander Rõivassepp 4, Elvis Liivamägi 3, Karl-Ivar Maar 2, Kaspar Kaldoja 2, Madis Rajando 1, Jaan Kekišev 1, Nikita Baranov 1, Toomas Pent 1, Siim Tukk 1, Ott Ottis 1, Hannes Anier 1, Rasmus Munskind 1

Viljandi JK Tulevik II (32) - Eerik Reinsoo 6, Raido Roman 6, Tanel Melts 3, Ervin Kõll 3, Rasmus Luhakooder 3, Janek Kalda 2, Ants Stern 1, Janar Toomet 1, Jaanus Sirel 1, Rain Tölpus 1, Aleksei Jahhimovitš 1, Albert Taar 1, Armand Naris 1, Tanel Võtti 1
omavärav: Vadim Gritsjuk (FC Lootus)

Rakvere FC Flora (31) - Alar Petrovits 8, Esko Brandt 5, Tarmo Rebane 5, Joonas Ljaš 4, Elar Tovstik 2, Alari Tovstik 2, Mihkel Saar 1, Siim Rannamäe 1, Sergei Akimov 1
omaväravad: Karol Mets (JK Tulevik II), Deniss Suvorikov (FC Ajax)

Tallinna FC Flora II (17) - Andreas Aru 5, Ken Kallaste 3, Sergei Mošnikov 2, Joel Indermitte 2, Joonas Tamm 1, Karl Palatu 1, Jürgen Pallo 1, Teet Allas 1, Karl Mööl 1



fcflora.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles