Esilehele      Sisukord
Esilehele
Detsember 2017
ETKNRLP
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Selgusid karikavõistluste 1/16-finaalide toimumisajad ja -kohad

24.08.2009

Eesti jalgpalli 2009/2010. aasta karikavõistluste 1/16-finaalide toimumisajad ja -kohad on selgunud.

Ringi telemänguks on kahe Meistriliiga klubi JK Sillamäe Kalevi ja Viljandi JK Tuleviku vaheline heitlus 16. septembril kell 17.00. Kohtumisest teeb otseülekande TV14, mida on võimalik jälgida ka Eesti Jalgpalli Liidu kodulehelt aadressil http://jalgpall-ee.z131.zone.ee/tv.php.

Karikavõistluste 1/16-finaalid:

Teisipäev, 1.september
18.00 Põlva FC Lootos (III) - FC Kuressaare (ML), Lootospark

Kolmapäev, 2. september
18.00 Narva JK Trans (ML) – FC Haiba (III), Narva Kreenholmi staadion
18.00 JK Tallinna Kalev (ML) – Koeru SK (III), Kalevi Keskstaadion
18.00 EMÜ SK (IV) – Tallinna FC Flora II (EL), Ülenurme staadion
18.00 Võru JK (II) – FC HansaNet.ee (IV), Võru Spordikeskuse staadion
18.00 Lasnamäe FC Ajax (EL) – Kohtla-Järve FC Lootus (EL), FC Ajaxi muruväljak
18.45 Nõmme JK Kalju (ML) vs Tallinna JK Kotkad (III) – Viljandi JK Tulevik II (EL) vs Tallinna FC Twister (IV) võitja

Teisipäev, 8. september
17.30 Sillamäe Kalev II (IV) – Tallinna FC Levadia (ML), Sillamäe Kalevi staadion
17.30 Valga FC Warrior (EL) – Nõmme JK Kalju II (II), A. Le Coq Arena I muruväljak
18.45 FC Toompea (II) vs FC Nõmme United (II) võitja – Kiviõli Tamme Auto (EL)
18.45 Tallinna FC Olympic (III) – Tartu JK Tammeka (ML), Kalevi Keskstaadioni kunstmuru

Kolmapäev, 9. september
17.30 Jõhvi JK Orbiit (II) – Türi JK Ganvix (II), Jõhvi linnastaadion
19.00 Tallinna FC Atletik (III) – FC Eston Villa (IV) vs FC Aspen (IV) võitja, Maarjamäe kunstmuruväljak

Kolmapäev, 16. september (TV mäng)
17.00 JK Sillamäe Kalev (ML) – Viljandi JK Tulevik (ML), Sillamäe Kalevi staadion

Kolmapäev, 30. september
19.30 (18.45) FC Toompea 1994 (IV) vs JK Piraaja (III) võitja – Tabasalu Palliklubi (II)

Teisipäev, 13.oktoober
18.45 Kuusalu JK Rada II (IV) vs Tallinna FC Flora (ML) võitja – Paide LM (ML) vs FC Otepää (III) võitja

ERR SPORT / EJLi pressiteenistus

 



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles