0

Rulluisutamine: Viimasel etapil edukaimad Fimberg ja Maalma

25.08.2009

Ida-Virumaa rulluisusarja viimasel, kuuendal etapil said põhiklassis esikoha Tarmo Fimberg ja Kadre Maalma.

Tallinna ABEC klubi esindaja Tarmo Fimbergi ülekaal oli kindel, teise ja kolmanda koha peale käis tuline heitlus kohaliku noormehe Kaspar Räitsaku ja jõhvilase Priit kaasiku vahel. Kordamööda vedades sai finišilipu enne Räitsak, Kaasik oli kolmas.

Naistest oli parim Kadre Maalma, kelle tütar Jonne Rooma lõpetas küll teisena, kuid kuna ta kuulub alles noorte klassi sai teise koha punktid Maarika Raja. KAhe Toila neiu järel oli kolmas koduradadel sõitnud Mari Luuk.

Noorte klassides said esikoha Anett-Leann Saks, Marten Jõeäär, Jonne Rooma, Randar Ivanov ja Maarja Abel. Etapil osales 38 võistlejat, mis oli Kohtla-Nõmme etappide rekordiks.