Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Lauatennis: Ida-Virumaa XXVI seeriavõistlus Heino Raami mälestuskarikale, 1. etapp (P)

Aeg: 26.09.2009 10:00 - 26.09.2009 16:00:00
Toimumiskoht: Narva lauatennisesaal
Korraldaja: Narva Paemurru spordikool, Tõnu Kapper, Vladimir Ketško

XXVI seeriavõistlus lauatennises Heino Raami mälestuskarikale.
Protokoll.
( I etapp 26. sept. 2009.a. Narvas)


1.Nikolai Balev              Narva                 
2.Dmitri Jastrebov         Narva
3.Aleksandr Kalinin       Narva                  
4.Oleg Kuznetsov           Narva
5.Leonid Butakob           Narva                                     
6.Tõnu Kapper                Jõhvi                       
7.Andres Seli                  Narva
8.Juri Kalninsh                Aseri 
9.Sergei Norin                 Ivangorod
    10. Sergei Petrov                  Narva
    11. Vladimir Aleksejev         Narva                  
    12. Juri Belov                        Narva                  
    13. Maksim Gavrilov            Narva
     14. Leonid Nikulin               Narva
     15. Juri Votinov                   Sillamäe
     16. Valeri Okunev                Narva 
     17. Rodion Nedbalski           Narva
     18. Airi Avameri                   Narva
     19. Leonid Boitsov                Narva
       20. Aleksei Boglov              Narva
       21. Enno Konsa                   Jõhvi
       22. Aleksandr Salnikov        Narva
       23. Andrei Ossipov               Narva
       24. Lemmit Toomra              Jõhvi                   
       25. Aleksandr Studenikin      Kohtla-Järve
       26. Viktor Shabanin               Narva
       27. Viktor Borodulin             Sillamäe
       28. Rein Saluri                       Jõhvi
       29. Mihhail Shapiro               Narva
       30. Stanislav Bratanov           Narva
       31. Daniil Mihhailov              Narva
       32. Krista Kondratjeva           Narva
       33. Juri Zirjakov                     Kohtla-Järve
       34. Juri Gnezdilov                  Narva

            Märkus: Osales veel 15 Narva spordikooli noort,keda protokolli pole kantud.

                                                               Peakohtunik: Vladimir Ketsko



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles