Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Lauatennis: Ida-Virumaa XXVI seeriavõistlus Heino Raami mälestuskarikale, 2. etapp (P)

Aeg: 24.10.2009 10:00 - 24.10.2009 16:00:00
Toimumiskoht: Narva lauatennisesaal
Korraldaja: Narva Paemurru spordikool, Tõnu Kapper, Vladimir Ketško


XXVI seeriavõistlus lauatennises Heino Raami mälestuskarikale.
Protokoll.
( II etapp 24. okt. 2009.a. Narvas)

1. Balev, Nikolai              Narva
2. Kalinin, Aleksandr       Narva
3. Kuznetsov, Oleg           Narva
4. Kalninš, Juri               Aseri
5. Butakov,Leonid           Narva
6. Andrejeva, Anastasja   Paemurru SK
7. Ivanov, Konstantin       Sillamäe
8. Seli,Andres                   Paemurru SK
9. Kapper, Tõnu               Jõhvi
10. Aleksejev, Vladimir     Narva
11. Votinov, Juri                Sillamäe
12. Boitsov, Leonid            Narva
13. Avameri, Airi               Narva
14. Gavrilov, Maksim        Narva
15. Belov, Juri                    Narva
16. Mahhashvili, Svetlana  Paemurru SK
17. Nikulin, Leonid            Narva
18. Okunev, Valeri             Narva
19. Jurkov, Nikolai             Kiviõli
20. Toomra, Lemmit          Jõhvi
21. Boglov, Aleksandr        Narva
22. Konsa, Enno                  Jõhvi
23. Tenin, Viktor                 K-Järve
24. Sikora, Andrei               Kiviõli
25. Studenikin, Aleksandr   Kiviõli
26. Ossipov, Andrei            Paemurru SK
27. Shabanin, Viktor           Narva
28. Kondratjeva, Krista       Narva
29. Gusseva, Ljudmilla       K-Järve
30. Libene, Elvis                 Paemurru SK
31. Bratanov, Sergei           Narva
32. Sillak, Vello                  K-Järve
33. Zhirjakov, Juri               K-Järve
34. Sheikin, Oleg                Paemurru SK
35. Lvov, Dmitri                 Kiviõli
36. Izmailova, Jevgenia      Paemurru SK
37. Ovsjannikov, Semjon   Narva
38. Ilmenski, Silver            Paemurru SK
39. Turbin, Andrei              Sillamäe
40. Oleinik, Roman            Paemurru SK
41. Feldman, Diana             Paemurru SK
42. Lossev, Jevgeni             Narva
43. Rõbakova, Jelizaveta    Paemurru SK
44. Shkljarov, Maksim       Paemurru SK
45. Ilika, Darja                    Paemurru SK
46. Izmailov, Vadim           Paemurru SK
47. Gnezdilov, Juri             Narva
48. Polishtshuk, Al-dr         Paemurru SK
49. Geveller, Marina           Paemurru SK
50. Maslova, Tatjana          Paemurru SK
51. Vlassov, Oleg               Paemurru SK
52. Oprõsk, Anastasja         Paemurru SK
53. Tjutin, Daniel                Maardu
54. Zahartseva, Elja            Paemurru SK
55. Zaika, Nikita                 Paemurru SK
56. Vlassov, Artur               Paemurru SK
57. Abramova, Marika        Paemurru Sk

         Peakohtunik: Vladimir Ketshko



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles