Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Lauatennis: Ida-Virumaa XXVI seeriavõistlus Heino Raami mälestuskarikale, 3. etapp (P)

Aeg: 28.11.2009 12:00 - 28.11.2009 18:00:00
Toimumiskoht: Narva lauatennisesaal
Korraldaja: Narva Paemurru spordikool, Tõnu Kapper, Vladimir Ketško

XXVI seeriavõistlus lauatennises Heino Raami mälestuskarikale
3. etapp, 28. november 2009.a. Narvas
44 osavõtjat

1. Butakov,Leonid           Narva
2. Ivanov, Konstantin       Sillamäe
3. Balev, Nikolai              Narva
4. Kuznetsov, Oleg           Narva
5. Kapper, Tõnu               Jõhvi
6. Kalninsh, Juri               Aseri
7. Petrov, Sergei               Narva
8. Romanenko, Anna        Jõhvi /PSK         
9. Gavrilov, Maksim        Narva
10. Hiisku, Artjom             Paemurru SK   
11. Avameri, Airi               Narva
12. Jurkov, Nikolai             Kiviõli
13. Aleksejev, Vladimir      Narva               
14. Norin, Sergei                 Ivangorod
15. Belov, Juri                     Narva
16. Boitsov, Leonid             Narva
17. Boglov, Aleksandr        Narva
18. Silantjev, Sergei             Sillamäe
19. Kagen, Pavel                  Narva
20. Nikulin, Leonid              Narva
21. Votinov, Juri                  Sillamäe
22. Mogranov, Denis            Sillamäe
23. Sikora, Pavel                  Narva
24. Kalinin, Aleksandr         Narva
25. Tenin, Vitali                   K-Järve
26. Toomra, Lemmit            Jõhvi
27. Konsa, Enno                   Jõhvi
28. Šabanin, Viktor             Narva
29. Borodulin, Viktor           Kiviõli
30. Kondratjeva, Krista         Narva
31. Lvov, Dmitri                   Kiviõli
32. Okunev, Valeri                Narva
33. Studenikin, Aleksandr  K-Järve
34. Žirjakov, Juri              K-Järve
35. Ovsjannikov, Semjon   Paemurru SK
36. Sillak, Vello                  K-Järve
37. Gusseva, Ljudmilla       K-Järve
38.  Rõbakova, Jelizaveta   Paemurru SK
39. Ilika, Darja                    Paemurru SK
40. Feldman, Diana            Paemurru SK
41. Gnezdilov, Juri             Narva  
42. Julinski, Marek             Paemurru SK
43. Lossev, Jevgeni             Narva
44. Gorbatšov, Vassili       Paemurru SK
 
Peakohtunik: Vladimir Ketško



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles