Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Lauatennis: Ida-Virumaa XXVI seeriavõistlus Heino Raami mälestuskarikale, 4. etapp

Aeg: 03.01.2010 10:00 - 03.01.2010 16:00:00
Toimumiskoht: Narva lauatennisesaal
Korraldaja: Narva Paemurru spordikool, Tõnu Kapper, Vladimir Ketško

XXVI seeriavõistlus lauatennises Heino Raami mälestuskarikale.
Protokoll.
( IV etapp 3. jaanuaril 2010.a. Narvas)

1. Jastrebov, Dmitri             Narva
2. Butakov,Leonid               Narva
3. Ivanov, Konstantin          Sillamäe
4. Romanenko, Anna           Jõhvi / Paemurru SK
5. Kalinin, Aleksandr           Narva
6. Seli,Andres                       Paemurru SK
7. Kuznetsov, Oleg               Narva
8. Petrov, Sergei                   Narva
9. Avameri, Airi                   Paemurru SK
10. Kapper, Tõnu                    Jõhvi
11. Nedbalski, Rodion             Paemurru SK
12. Balev, Nikolai                   Narva
13. Kuusk, Toivo                     Jõgeva
14. Boglov, Aleksandr             Narva
15. Boitsov, Leonid                  Narva
16.  Nikulin, Leonid                 Narva
17. Tsõganov, Valentin            Mustvee
18. Magranov, Deniss              Sillamäe
19. Aleksejev, Vladimir           Narva
20. Salnikov, Aleksandr           Narva
21. Jurkov, Nikolai                   Kiviõli
22. Okunev, Valeri                   Narva
23. Gavrilov, Maksim               Narva
24. Konsa, Enno                        Jõhvi
25. Gagen, Pavel                       Jõhvi
26. Silantjev, Sergei                  Sillamäe
27. Votinov, Juri                       Sillamäe
28. Nazaralijev,                         Kiviõli
29. Studenikin, Aleksandr         K-Järve
30. Zlodejev, Anton                   Narva
31. Bratanov, Sergei                  Narva
32. Boglov, Aleksandr               Narva
33. Shabanin, Viktor                  Narva
34. Izmailova, Jevgenja              Paemurru SK
35. Toomra, Lemmit                  Jõhvi
36. Saluri, Rein                           Jõhvi
37. Polozov,                                Narva
38. Gnezdilov, Juri                      Narva
39. Kondratjeva, Krista               Narva
40. Gusseva, Ljudmilla               Kohtla- Järve
41. Shapiro, Mihhail                   Paemurru SK
42. Sadik, Nikola                         Sillamäe
43. Lvov, Dmitri                           Kiviõli
44. Sillak, Vello                            Kohtla-Järve
45. Rõbakova, Jelizaveta              Paemurru SK
46. Polistsuk, Aleksandr               Paemurru SK
47. Feldman, Diana                       Paemurru SK
48. Lossev, Jevgeni                       Narva
49. Ovsjannikov, Semjon              Paemurru SK
50. Oprõsk, Nikolai                       Paemurru SK
51. Andriashkina, Anastasja          Paemurru SK
52. Izmailov, Vadim                      Paemurru SK

 


                                                                           Peakohtunik: Vladimir Ketshko



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles