Aeg: 01.11.2006 18:30 - 01.11.2006 21:00:00

Jõhvi pubis Privaat.

Kergejõustik: Start tulevikku
Aeg: 02.11.2006 11:00 - 02.11.2006 13:00:00

Sillamäe spordikompleksi Kalev väikeses saalis. Igas võistkonnas on 5 poissi ja 5 tüdrukut. Võistlustest võtavad osa 6.klassi õpilased. Võistkondade arv ei ole piiratud.

Ujumine: Ida-Virumaa karikavõistlused, esimene päev (P, F)
Aeg: 03.11.2006 15:30 - 03.11.2006 18:00:00

Sillamäe ujula (25 m). Arvestus võistkondlik, võistkonnas 16 ujujat.

Korvpall: Eesti meistrivõistluste esiliiga, Jõhvi/Toila - Hito/Askele
Aeg: 03.11.2006 19:30 - 03.11.2006 21:00:00

Voka spordihoone.

Ujumine: Ida-Virumaa karikavõistlused, teine päev (P)
Aeg: 04.11.2006 12:00 - 04.11.2006 14:00:00

Jalgpall: Eesti meistrivõistluste meeste esiliiga, Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Levadia II
Aeg: 04.11.2006 13:00 - 04.11.2006 14:45:00

Kohtla-Järve spordikeskuse staadion.

Võrkpall: Eesti meistrivõistluste esiliiga, Narva SK Energia/Kalev - Väätsa/Türi
Aeg: 04.11.2006 13:00 - 04.11.2006 14:30:00

Narva Energia SK võimla.

Korvpall: Eesti korvpallimeistrivõistluste teine liiga, Askele/Hito II - Tamsalu Los Toros
Aeg: 05.11.2006 12:00 - 05.11.2006 13:30:00

Maidla põhikooli spordihoone.

Male: II noorte maleturniir "Baltimaade maletähed"
Aeg: 08.11.2006 15:00 - 08.11.2006 18:00:00

Narva kindlus. Avamine kell 15, 1. voor kell 15.30.

Male: II noorte maleturniir Baltimaade maletähed
Aeg: 09.11.2006 10:00 - 09.11.2006 18:00:00

Narva kindlus. 2. voor kell 10, 3. voor kell 15.30.

Leheküljed: [1] 2 3 4 5 6

Korvpall: Ida-Virumaa korvpallitreenerid saavad stipendiumi
01.11.2006

Ida-Virumaa III ja IV astme atesteeritud korvpallitreenerid saavad stipendiumi, mille koguväärtus on üle 50 000 krooni.

Korvpall: LIVING.ee ja Ida-Virumaa spordiliit sõlmisid koostööleppe
02.11.2006

Mööblipood LIVING.ee esindajana Ove Siiro ja Ida-Virumaa Spordiliidust Valdek Murd kirjutasid neljapäeva alla sponsorlepingu, millega LIVING.ee toetab Ida-Virumaa korvpalli 120 000 krooniga. Sama lepingu raames said III ja IV kategooria atesteeritud korvpallitreenerid kuuekuulise stipendiumi.

Jalgpall: FC Lootus lõpetas kaotusega
05.11.2006

Esiliiga üleminekumängudeks esiliiga kolmanda Sillamäe Kaleviga valmistuv Kohtla-Järve FC Lootus kaotas esiliiga viimases voorus kodus Tallinna FC Levadia II meeskonnale 0:6.

Jalgpall: Trans sai hõbemedali
05.11.2006

Narva Trans viigistas meistriliiga viimases voorus 1:1 võõrsil Tallinna Levadiaga ja kindlustas endale hõbemedali. Läbi aegade pole see aga narvalaste parim tulemus Eesti meistrivõistlustel, Narval on ette näidata ka neli kuldmedalit: 1973 - Narva Kreenholm, 1974, 1975 ja 1977 - Narva Baltika.

Jalgpall: Naiste esiliigas said idavirulased kaksikvõidu
08.11.2006

Eesti naiste jalgpallimeistrivõistluste esiliiga võitis Kohtla-Järve JK Alko ja teise koha sai Narva Trans, neist Alko pääses tulevaks hooajaks meistriliigasse, kus sel hooajal oli parim väravakütt Narvast pärit Anastassia Morkovkina.

Male: Narvas algas heatasemeline noorteturniir
09.11.2006

Kolmapäeval algas Narvas teistkordselt toimuv maleturniir, millest võtavad osa kuue riigi seitse võistkonda. Esimeses voorus pidid vastaste paremust tunnistama nii Eesti I kui ka Eesti II.

Jäähoki: Narva PSK ei andnud Kohtla-Järvele võimalust
09.11.2006

Neljapäeva õhtul Kohtla-Järve jäähallis poolesaja pealtvaataja ees rullinud Eesti meistriliiga jäähokilahingus alistas Narva PSK 15:0 Kohtla-Järve Viru Sputniku. Kolmandikud 3:0, 4:0, 8:0.

Male: Täisedu on Poolal ja Peterburil
09.11.2006

Narvas toimuval noorte esinduslikul maleturniiril Läänemere maletähed on kahe päeva järel kaotsueta Poola ja Peterburi, kes on võitnud vastavalt kaks ja kolm vastast.

Võrkpall: Energia/Kalevi võrkpallimeeskond alagrupis teine
10.11.2006

Eesti võrkpallimeistrivõistlustel meeste esiliigas esinev Narva SK Energia/Kalev sai esimesel etapil kolm võitu ja kolm kaotust.

Male: Eesti alistas Leedu
11.11.2006

Narvas jätkuvatel II Läänemere noorte maleturniiriloli reedel kavas üks, neljas voor, kus Eesti II oli mängivaba ning Eesti I alistas Leedu 7:3.

Jäähoki: Narva PSK kaotas kodus Tartule
11.11.2006

Eesti meeste jäähokimeistrivõistlustel alistas Tartu Välk 494 laupäeval, 11. novembril võõrsil 9. vooru avakohtumises Narva Paemurru SK 5:2 ja tõusis 16 punktiga teisele kohale.

Suusatamine: Mannima eestlastest paremuselt teine
11.11.2006

Laupäeval, 11. novembril Soomes Olosel toimunud võistlusel suutis Kiviõli neiut Tatjana Mannimad eestlastest edestada vaid teise koha saanud Kristina Šmigun. 67 võistleja seas oli Mannima nn teise poole parim, saavutades 34. koha. Seljataha jäi seitse eestlast.

Male: Eesti malenoored sihivad teist kohta
12.11.2006

Seitsme võistkonna osavõtul Narvas toimuva noorte maleturniiri "Läänemere maletähed" võitis täiseduga Peterburi võistkond. Enne viimast vooru jagavad 7 punktiga 2.-3. kohta Poola ja Eesti I.

Male: Eesti sai teise koha
12.11.2006

Narvas viis päeva kestnud ja pühapäeval lõppenud noorte võistkondliku maleturniiri "II Läänemere tähed" viimases voorus alistas Eesti 5,5:4,5 Läti ja kuna Eesti II suutris samal ajal Poola vastu koguda 3,5 punkti tähendas see seda, et turniiri täiseduga võitnud Peterburi järel matšide eest võrdselt punkte kogunud võistkondadest sai Eesti teise ja Läti kolmanda koha.

Jalgpall: Sillamäe Kalev teel esiliigasse
12.11.2006

Sillamäe Kalev alistas pühapäeval toimunud Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliiga üleminkeumängus Kohtla-Järve FC Lootuse 5:1, korduskohtumine peetakse tuleval nädalal Kohtla-Järvel.

Spordiliit: Valdek Murd - 64
13.11.2006

13. novembril sai 64astaseks Ida-Virumaa Spordiliidu esimees Valdek Murd. PALJU ÕNNE!

Kabe: Tulemas on maakonna meistrivõistlused
14.11.2006

Laupäeval, 25. novembril toimuvad Jõhvis maakonna kabemeistrivõistlused meestele ja naistele, registreerimine lõpeb 20. novembril. Seni on kabetajad on oma vormi hoidunud erinevatel võistlustel.

Jalgpall: Sillamäe Kalev tõusis esiliigasse
18.11.2006

Esiliiga üelminekumängudes alistas Sillamäe Kalev Kohtla-Järve FC Lootuse 5:1 ja 3:1.

Korvpall: LIVING.ee meistrivõistluste pühapäevased tulemused
19.11.2006

LIVING.ee Ida-Virumaa korvpallimeistrivõistluste pühapäevastes mängudes alistas meistriliigas Toila 85:83 KK Hito ning AK Askele oli 77:73 parem Iisaku KKst, esiliigas alistas Viru ÜJP Vikingmodumi 84:57 ning teises liigas oli Viru ÜJP parem Avinurmest 77:53.

Koolitus/Seminar: Organisatsiooni arendamise kursus
23.11.2006

Sihtgrupp: Erinevate MTÜ-de esindajad ja liikmed: spordiorganisatsioonid ja muud MTÜ d (sotsiaal, haridus)
Toimumiskoht: Ida-Virumaa, Jõhvi, Ida-Viru Ettevõtluskeskuse majas
Õppetöö aeg: kell 13.00 – 18.30
Maksumus: 500 krooni

Lestaujumine: Anna Unt püstitas isikliku rekordi
26.11.2006

Laupäeval, 26. novembril Kohtla-Järvel peetud linna meistrivõistlustel lestaujumises püstitas linna esiujuja Anna Unt isikliku rekordi 200 m distantsil, rekordnumbrid olid 1.36,1.

Kabe: Paremad kabetajad elavad Jõhvis
29.11.2006

Jõhvis toimunud Ida-Virumaa meistrivõistlustel vene kabes saatis edu kohalikke nupumeistreid.