Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK

 


Sünni-aastapäevad
Eapost, Tõnu (70) 09.01.1947 - 27.03.2014 (3)
Šidlovski, Valentin (89) 12.01.1928 - 29.10.2010 (7)
Abrjutina, Svetlana (62) 13.01.1955 - 13.11.2010 (7)
Transtok, Aleksander (92) 26.01.1925 - 16.11.2014 (3)

Surma-aastapäevad
Alfjorov, Boriss (85) 25.05.1932 - 02.01.2007 (10)

Kalender

Kabe: Kabeklubi Into seeriaturniiride 1. etapp
Aeg: 02.01.2010 10:00 - 02.01.2010 12:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi seltsimaja
Korraldaja: Jõhvi kabeklubi Into, Heino Int

Mõtlemisaeg 15 minutit mängijale partii kohta. Kokkuvõttes lähevad arvesse 8 parema etapi kohapunktid, 1. koht annab 15, 2. koht 12, 3. koht 10, 4. koht 9 jne kohapunkti. Võrdsete punktide korral saab otsustavaks suurem esikohtade arv.

Eriti on oodatud 1994.a.ja hiljem sündinud neiud ja noormehed,keda huvitab kabe, et täiendada oma teadmisi ja mänguoskust kabes ja seada suuri eesmärke tulevikuks.

Seeriavõistluse punktitabel: http://www.sportiv.ee/protokoll/intokabeseeria2010pr.htm


Lauatennis: Ida-Virumaa XXVI seeriavõistlus Heino Raami mälestuskarikale, 4. etapp
Aeg: 03.01.2010 10:00 - 03.01.2010 16:00:00
Toimumiskoht: Narva lauatennisesaal
Korraldaja: Narva Paemurru spordikool, Tõnu Kapper, Vladimir Ketško


Male: SK Diagonaal välkmaleturniiride sari, 6. etapp
Aeg: 03.01.2010 10:00 - 03.01.2010 13:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Pritulina


Suusatamine: Ida-Virumaa argipäeva suusaõhtud, Pannjärve kolmapäevak, vabatehnika (J, P, F)
Aeg: 06.01.2010 18:00 - 06.01.2010 20:00:00
Toimumiskoht: Pannjärve Alutaguse puhke- ja tervisespordikeskus
Korraldaja: Alutaguse suusaklubi, Robert Peets

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/argipaevasuusk_1etapp_070110pr.htm
Või http://www.sportiv.ee/protokoll/argipaevasuusk_1etapp_070110pr.xls

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1186

Argipäeva suusaõhtute üldjuhend: http://www.sportiv.ee/index.php?2/6826


Kergejõustik: Kergejõustikukoolitus
Aeg: 08.01.2010 11:00 - 08.01.2010 17:30:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Viktor Predbannikov


Korvpall: Eesti meistrivõistluse teine liiga, Iisaku KK - Tallinna Puhhid
Aeg: 08.01.2010 19:00 - 08.01.2010 20:30:00
Toimumiskoht: Iisaku gümnaasiumi võimla
Korraldaja: Iisaku korvpalliklubi


Petank: Eesti reitinguvõistlus paarismängus
Aeg: 09.01.2010 10:00 - 09.01.2010 18:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve Vanalinna petangihall
Korraldaja: Kohtla-Järve Spordihuvi klubi, Ivar Viljaste

Info: http://www.petanque.ee/index.php?id=103589&cid=48


Võrkpall: Ida-Virumaa meistrivõistluste finaalturniir (P)
Aeg: 09.01.2010 10:00 - 09.01.2010 15:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordiklubi Viktoria, Aleksei Bogdanov

Poolfinaalid
10.00 Narva veteranid - VK Viro 2:0
11.15 Kiviõli - SK Energia/SK Viktoria 2:0

12.30 3.-4. koha mäng SK Energia/SK Viktoria - Narva veteranid 3:0
13.45 finaal VK Viro - Kiviõli 3:2


Kabe: Mäetaguse valla lahtised meistrivõistlused males ja kabes
Aeg: 09.01.2010 10:00 - 09.01.2010 15:00:00
Korraldaja: Taavi Toomel

Mäetaguse rahvamaja.

Võistlusklassid
Mehed
Naised
Poisid s. 1994. a ja hiljem
Tüdrukud s. 1994. a ja hiljem

Esikolmikutele medalid ja auhinnad.

Info 529 0690, Taavi Toomel.


Kalapüük: Õngitsemisvõistlus Uljaste triibu
Aeg: 09.01.2010 10:00 - 09.01.2010 14:00:00

Uljate järv.


Leheküljed: [1] 2 3 4 5 6 7

Uudised


Laskesuusatamine: Otepäält kaks kaksikvõitu
01.01.2010

Detsembrikuu eelviimasel päeval Tehvandil peetud Otepää valla lahtistel meistrivõistlustel Zahkna Teami auhindadele saatis edu Narva laskesuusatajaid.


Suusatamine: Mannima neljas, Vallimäe viies
03.01.2010

Järvamaal Valgehobusemäel peetud 10. Jaak Mae auhinnavõistlusel suusatamises sai naistest neljanda koha Tatjana Mannima.


Lauatennis: Jastebov avas võiduarve
03.01.2010

Heino Raami mälestuskarikale peetava Ida-Virumaa lauatennise seeriavõistluse neljanda etapi võitis seeriavõistluste viimaste hooaegade valitseja Dmitri Jastrebov, kellele see oli käimasoleval hooajal esimeseks etapivõiduks.


Koolitus/Seminar: Tartu Ülikool korraldab I taseme üldainete koolituse vene keeles
04.01.2010

Koolitus toimub 29.-31. jaanuaril 2010, Tartu Ülikooli Tallinna esinduses, Rävala pst 10.


Laskesuusatamine: Haanjast kaheksa medalit
04.01.2010

Haanjas toimunud Eesti meistrivõistlustel laskesuusatamse sprindis saavutasid narvalased kaheksa medalit.


Kabe: Aasta algas Serõni võiduga
05.01.2010

Kabeklubi Into seeriaturniiride sarja esimese etapi võitis seitsme osavõtja seas Aleksandr Serõn.


Suusatamine: Sprindis ainsana medalil Reinmets
05.01.2010

Teisipäeval Tartus peetud Eesti noorte meistrivõistlustel suusatamise vabatehnika sprindis tõi Ida-Virumaale ainsa medali M23 (s. 1987-1989) klassis Dmitri Reinmets (Alutaguse SK/Toila), kes sai seitme võistleja seas kolmanda koha.


Korvpall: Idavirulased kindlustasid Eestile üle aastate taas esikoha
05.01.2010

Kuuendat aastat Tallinnas toimunud noortekoondiste Läänemere korvpallikarikaturniiri võitis poiste U16 vanuseklassis Eesti, kelle kapten, Kiviõlist pärit Sander Saare valiti selle vanuseklassi turniiri parimaks mängijaks. Lisaks Saarele aitasid Eestil turniirivõitu vormistada veel kaks KK Hito/Askele treeneri Priit Sternofi õpilast, kohtlajärvelased Aleksis Anijärv ja Georg Tambre. Teise koha saanud U16 tüdrukute koondise parimaks valiti narvalane Ksenia Zahharenkova.


Suusatamine: Avaetapil võidukad Kivil ja Niglas
06.01.2010

Ida-Virumaa argipäeva suusaõhtute esimesel etapil, Pannjärve kolmapäevakul näitasid veteranide klassi kuuluvad suusatajad noortele koha kätte. Etapil osales üle 100 suusataja üle maakonna Narvast Avinurmeni.


Varia: Spordiaasta paremad said autasud kätte
07.01.2010

Spordiliit koostöös maavalitsuse ja omavalitsuste liiduga autasustas neljapäeval spordiaasta paremaid.


Kabe: Selgusid Mäetaguse valla kabe- ja malemeistrid
09.01.2010

Laupäeval olid kavas Mäetaguse valla esimesed lahtised meistrivõistlused kabes ja males, kusjuures 14 osalejaga kabeturniir oli maakonna viimaste aastate selle ala üks rohkearvulisema osavõtjaskonnaga võistlusi.


Petank: Neiland/Vähk läbisid turniiri kaotuseta
09.01.2010

Jõhvi duo Tanel Vähk/Hillar Neiland võitis kindlalt laupäeval Kohtla-Järve petangihallis peetud Eesti sisereitinguvõistluse.


Võrkpall: Kaksikvõit jäi Narva
09.01.2010

Narvas peetud Ida-Virumaa meeste võrkpallimeistrivõistluste finaalturniiril saatis edu Narva meeskondi, esikoha sai SK Energia/SK Viktoria.


Korvpall: Seda pidi nägema - Iisaku/Kaitseliit alistas karikafinaalis Remeksi
09.01.2010

Ei eksinud need enam kui 300 inimest, kes valisid laupäeva õhtuks endale meelelahutuspaigaks Jõhvi spordihalli, kus peetud Ida-Virumaa korvpallikarikavõistluste finaalis alistas Iisaku/Kaitseliit Kohtla-Järve Remeksi 58:57(28:33).


Suusatamine: Janari Rajas tuli Eesti noortemeistriks
09.01.2010

Viljandimaal Holstres peetakse nädalavahetusel Eesti noorte meistrivõistluste teine etapp murdmaasuusatamises. Raske profiiliga rajal tuli võistlejatel laupäeval vallutada vabatehnikas 5 km pikkusel ringil kolm pikka tõusu ning ka laskumised nõudsid kohati mäesuusatamise oskusi.


Suusatamine: Ka pühapäeval noortele kaks medalit
10.01.2010

Holstre-Pollis nädalavahetusel peetud Eesti noorte meistrivõistlustel suusatamises said idavirulased sarnaselt laupäevasele vabatehnikasõidule ka pühapäeval klassikaliss tehnikas sõidus kaks medalit.


Uisutamine: Kallavus sai Mulgi uisumaratonil viienda koha
10.01.2010

Pühapäeval Viljandi järvel peetud Mulgi uisumaratoni poolmaratoni distantsil sai Andres Kallavus viieda koha, olles klassis M40 teine.


Jäähoki: Viru Sputnik sai esimese kaotuse
10.01.2010

Eesti jäähoki esivõistlustel alistas Narva HK PSK pühapäeval kodus Kohtla-Järve Viru Sputniku 4:1.


Suusatamine: Voka juurtega Tiit Pekk oli jutusaates
11.01.2010

Vikerraadio pühapäevases „Jutusaates“ oli stuudios Tarmo Tiisleri külaliseks „suusasaadik“ Tiit Pekk.


Kalapüük: Uljaste triibul oli üle 200 osaleja
11.01.2010

Laupäeval Uljatse järvel peetud kalapüügivõistlusel osales 201 kalameest.


Raha: Kuni 15. jaanuarini oodatakse harrastusspordi rahade aruandeid
11.01.2010

Ida-Virumaa spordiliit ootab 2009. aasta harrastusspordi toetust saanud organisatsioonidelt rahade kulutamise kohta aruandeid.


Jalgpall: Sillamäe JK kaotas
11.01.2010

Eesti saalijalgpalli Meistriliigat juhib pärast seitset vooru FC Anži, kes edestab SK Augurit kahe punktiga.


Motosport: Illukal jahiti kestvuskrossi karikapunkte
12.01.2010

Pühapäeval peeti Illuka krossirajal Eesti kestvuskrossi karikavõistluste etapp. Motoklubile Freedom Wheelers oli see esimene kord nii kõrgetasemelisi võistlusi korraldada, kirjutas Põhjarannik.


Korvpall: Hito jätkab kaotuseta
12.01.2010

Eesti korvpallimeistrivõistluste esiliiga B-tugevusgrupis on KK Hito võitnud kõik seitse senipeetud kohtumist, viimati alistati kodus Torma SK/Salva Tartu 84:77.


Raha: Oodatakse rahataotlusi
13.01.2010

1. Külade uuendamise ja arendamise investeeringutoetuse taotlusvoor avatud kuni 25. jaanuarini 2010
2. Lissaboni leppe jõustumine tõstis spordi Euroopa Liidus võrdsele positsioonile hariduse, kultuuri ja sotsiaalvaldkonnaga.


Suusatamine: Narvas kiireimad Lukinski ja Všivtseva
13.01.2010

Äkkeküla suusaõhtul oli meestest kiireim sillamäelane Juri Lukinski.


Suusatamine: Kohtla-Nõmmel kiireimad Kivil ja Teedla
14.01.2010

Ida-Virumaa argipäeva suusaõhtute teisel etapil, Kohtla-Nõmme neljapäevakul jagati ka Kohtla-Järve Kalevi lahtiste vabatehnika sõidu meistrivõistluste medaleid. Parima tulemuse sai meestest Peep Kivil ja naistest Kätlin Teedla.


Korvpall: Korvpallurite üliedukas reede
15.01.2010

Ida-Virumaa korvpallimeeskonnad said neljapäeval neli võitu neljast võimalikust. Edukad olid esiliigas mängivad Jõhvi/Toila ja KK Hito ning kaks võitu sai tabelisse Euroopa Noorte Korvpalliliigas U16 klassi kõrgemas divisjonis esinev KK Hito poiste võistkond.


Suusatamine: Idavirulased tabeli lõpus
16.01.2010

Otepääl toimuval murdmaasuusatamise maailmakarika etapi esimesel päeval idavirulastel edu ei olnud.


Korvpall: Noorte Euroliiga “Eesti finaalis” alistas KK Hito Rapla KK
16.01.2010

Euroopa noorte korvpalliliiga U16 (s. 1994. aastal) teisel etapil Riias olid laupäeval vastamisi kaks eliitgruppi kuuluvat Eesti meeskonda, Ida-Virumaa korvpalliklubi Hito alistas Rapla korvpallikooli 59:42.


Suusatamine: Pühapäevagi rõõmu ei toonud
17.01.2010

Otepää MKetapp murdmasuustamises polnu idavirulaste jaoks pühapäevalgi rõõmu-uudiseid toov.


Korvpall: Hito lõpetas noorte Euroliiga etapi võiduga
17.01.2010

KK Hito U16 (s. 1994. a ja hiljem) poiste võistkond sai noorte Euroopa korvpalliliiga eliitgrupi teisel etapil Riias viimasel võistluspäeval 61:60 jagu Dnepropetrovski Dneprist ning nii sai Hito etapil teise koha.


Korvpall: Jõhvi nelja võistkonnaga valdade mängude finaalis
17.01.2010

Jõhvi pääses Eesti valdade talimängude eelturniirilt edasi nii korvpallis, lauatennises, males kui ka kabes. Toila on finaalis korvpallis.


Mõttesport: Esimesel etapil sai Mäetaguse napi võidu
17.01.2010

Kohtla-Järvel peetud Ida-Virumaa sporditeemalise mälumängumeistrivõistluste esimesel etapil suutis tiitlikaitsja Mäetaguse edestada Kohtla-Järve SHK võistkonda vaid ühe punktiga.


Võrkpall: Võrkpallurid tegid treenerile kaks kingitust
18.01.2010

Narva SK Energia/VK Viktoria mängijad tegid reedel 60. sünnipäeva tähistanud treener Aleksei Bogdanovile nädalavahetusel kaks kingitust, võites mõlemal päeval Eesti meistrivõistluste esiliiga kohtumise.


Suusatamine: KOLMAPÄEVANE SUUSAVÕISTLUS LÜKATI 14. VEEBRUARILE
20.01.2010

KOLMAPÄEVA ÕHTUKS PANNJÄRVELE PLANEERITUD IDA-VIRUMAA MEISTRIVÕISTLUSEID VABATEHNIKASÕIDUS KIMBUTAB PAKANE. VÕISTLUS TOIMUB 14. VEEBRUARIL!


Jäähoki: Ida-Viru klubisid saadab edu
21.01.2010

Nädalavahetusel leidsid aset Eesti meistrivõistluste järjekordsed voorud, kus Narva PSK ja Kohtla-Järve Viru Sputnik suutsid järjest purustada Tartu klubi Kalev-Välk, kirjutab Põhjarannik.


Mõttesport: Idavirulased hiidlastel abis
23.01.2010

Idavirulased käisid Kärdlas korraldamas Hiiumaa talimängude mälumänguturniiri ja ühtlasi hankimas kogemusi talimängude läbiviimiseks.


Jäähoki: Narva HK/PMSK alistas Tartu Kalev-Välgu 4:2
23.01.2010

Eesti jäähokimeistrivõistluste laupäevases ainsas kohtumises sai võidurõõmu tunda Narva HK/Paemurru spordikool, kes oli kodujääl 4:2 (1:0,2:0,1:2) parem Tartu Kalev-Välgust.


Suusatamine: Sinimäe maratoni võitisid Kaurson ja Schmidt
24.01.2010

Pühapäeval toimunud Sinimäe suusamaratoni võitis meestest 20 km distantsil Tomas Kaurson ja naistest 10 km distantsil Kairi Schmidt.


Suusatamine: Mannima Austrias kolmas
24.01.2010

FIS maratonide karikasarja kolmandal etapil Austrias sai Tatjana Mannima kolmanda koha.


Korvpall: Korvpalli esiliiga esimene etapp hakkab jõudma lõpusirgele
25.01.2010

Lähima seitsme päeva jooksul saab lõpu Ida-Virumaa korvpallimeistrivõistluste esiliiga esimene etapp, mille järel meeskonnad jagunevad kolmeks.


Kreeka-rooma maadlus: Peavõit rändas Leetu
25.01.2010

XXX Avo Talpase mälestusvõistluse kreeka-rooma maadluses võitis meeste kehakaalus kuni 84 kg leeduka Julius Matuzevicius.


Koolitus/Seminar: Treenerite koolituskalender on internetis
25.01.2010

EOK koduleheküljel on lühivaates täpselt ja aasta lõikes kuu täpsusega paigas 2010.a. treenerite tasemekoolituse kalender.


Petank: Esivõistlustel erilise eduta
25.01.2010

Tallinnas, Kalevi petangihallis toimunud Eesti esivõistlustel petangi paarismängus idavirulastel eriti edukalt ei läinud.


Koolitus/Seminar: Tippsportlaste kõrg- ja kutsehariduse omandamise stipendiumid
25.01.2010

EOK kuulutas välja stipendiumikonkursi kõrg- ja kutsehariduse omandamiseks tippsportlastele.


Võrkpall: Malkovski mälestusturniiri võitis Rakvere
26.01.2010

Noormeeste (s. 1993. a ja hiljem) rahvusvahelisel Vladimir Malkovski mälestusturniiril võrkpallis saavutas esikoha Rakvere spordikool.


Suusatamine: Organiseeritakse ühisbussi Tartu Maratonile
27.01.2010

Viru Reisid koostöös Ida-Virumaa spordiliiduga organiseerib 21. veebruaril Ida-Virumaa suusahuviliste ühist sõitu Tartu maratonile (sh poolmaratonile).


Uisutamine: Kallavus kaotas esikoha finišiheitluses
27.01.2010

Eesti maratonuisusarja teisel etapil, Pühajärve uisumaratonil sai Andres Kallavus (Avinurme) 30 km distantsil teise koha.


Kergejõustik: Noortele 14 medalit
27.01.2010

Tallinnas peeti Eesti sisekergejõustikumeistrivõistlsued neljas vanuseklassis.


Koolitus/Seminar: Konverents Mehe tervis
28.01.2010

Kutsutakse osalema konverentsil ”Mehe tervis”, mis toimub 18. märtsil 2010 kell 13.00 -19.00 Reval Hotell Olümpia konverentsikeskuse Alfa saalis. Konverentsi peakorraldaja on Eesti Tervise Fond.


Suusatamine: Täna võisteldakse!, lisavõimalus esmaspäeval
28.01.2010

Tänane Ida-Virumaa argipäeva suusaõhtute etapp toimub. Kuna külm ilm võib mõned täna koju jätta, siis lisati argipäeva suusaõhtute kavva ka esmaspäevane Richard Roodeni nelikvõistluse avaetapp. Nüüd on argipäeva õhtute kavas seitse etappi, millest endiselt läheb arvesse neli paremat!


Korvpall: Koolinoorte pallimänguliiga alustas taas
28.01.2010

Ida- ja Lääne-Virumaa koolide III-VI klasside õpilaste ühine pallimänguliiga "Võrgud sahisema" alustas uut, järjekorras neljandat hooaega.


Mõttesport: Kalina Külaselts sai kindla võidu
28.01.2010

VIII Mäetaguse mälumänguturniiri kolmanda etapi võitis ülekaalukalt Kalina Külaselts.


Suusatamine: Kohtla-Nõmmel võidukad Piret Niglas ja Heiki Velba
28.01.2010

28. jaanuaril 16kraadises pakases Kohtla-Nõmmel peetud Ida-Virumaa Argipäeva Suusaõhtute 3. etapil näitas naistest 3,4km distantsil parimat aega - 12.41 Kohtla-Nõmme esindaja Piret Niglas (võistlusklass N35-44). Meestest oli 5,1km rajal ajaga 14.57 kiireim võistlusklassis M18-19 võistelnud jõhvilane Heiki Velba.


Suusatamine: Mannima olümpiale!
28.01.2010

Eesti Suusaliit esitas täna Eesti Olümpiakomitee täitevkomiteele ettepaneku Rahvusvahelise Suusaliidu (FIS) poolt eraldatud kolme murdmaasuusatamise lisakoha täitmiseks - suusaliit palub olümpiakoondisse lülitada ka Timo Simonlatseri, Karel Tammjärve ja Tatjana Mannima.


Varia: Kohtla-Järve ja Narva osalevad terviseuuringute projektis
29.01.2010

Alates 1. aprillist 2009 on koostöös Eesti Spordimeditsiini Föderatsiooni ja Eesti Haigekassaga noorsportlaste spordimeditsiinilisi tasuta terviseuuringuid teostatud ennetusprojekti „Noorsportlaste tervisekontroll spordiga seotud terviseriskide ennetamiseks“ raames.


Korvpall: Hitot lahutab kohamängudest üks võit
29.01.2010

KK Hito alistas Eesti korvpallimeistrivõistluste esiliiga B-tugevusgrupis reedel kodus Kuressaare SWE-7 ja nüüd lahutab hitolasi play-offist vaid üks võit. Võõrsil napilt kaotanud Jõhvi/Toila peab allesjäänud kuue vooruga tõusma koha võrra.


Suusatamine: Mannima sai komplekti täis
30.01.2010

Sel hooajal Eesti meistrivõistlustelt kulla ja pronksi saanud Tatjana Mannima lisas laupäeval kollektsiooni hõbemedali.


Lauatennis: Veteranid olid edukad
30.01.2010

Tallinnas, 30. jaanuaril toimunud Eesti veteranide meistrivõistlustel lauatennisestulid Vladimir Petrov (Narva Paemurru Spordikool) ja sillamäelane Dmitri Lett (Viljandi LTK Sakala) klassis M40+ kahekordseks Eesti meistriks. Ühe kulla sai Rein Saluri (Jõhvi LTK Üks-Teist).


Lauatennis: Idavirulastele neli auhinda
31.01.2010

Mustvee lauatennise seeriavõistluse kolmandal etapil said Ida-Virumaa lauatennisistid neli autasu.


Suusatamine: Steptšenko Mõedakul seitsmes
31.01.2010

Estoloppeti sarja esimesel etapil, Viru Maratonil sai idavirulatsest edukaimana seitsmenda koha narvalane Danil Steptšenko.


Suusatamine: Esmaspäeval saab võistledes austada legendaarset spordimeest
31.01.2010

Esmaspäeval saab Kohtla-Nõmme suusabaasis alguse neljaetapiline võistlussari, millega austatakse legendaarset spordimeest Richard Roodenit, kes ka ise sarjas kaasa lööb, kirjutab Põhjarannik.




 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles