Esilehele      Sisukord
Esilehele
Oktoober 2017
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 


Sünni-aastapäevad
Golubenko, Anastassia (51) 02.02.1966 - 12.04.2012 (5)
Kozlov, Valeri (56) 02.02.1961 - 04.07.2017 (0)
Rooks, Ivar (84) 08.02.1933 - 22.06.2009 (8)
Rubenko, Aleksandr (72) 22.02.1945 - 29.04.2017 (0)

Kalender

Suusatamine: Richard Roodeni nimelise Kohtla-Nõmme nelikürituse 1. etapp (J, P)
Aeg: 01.02.2010 18:00 - 01.02.2010 20:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Nõmme suusabaas
Korraldaja: Kohtla-Nõmme spordiklubi, Jaak Rooden

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/argipaevasuusk4_rr1_010210.xls
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1214

Nelikürituse üldjuhend: http://www.sportiv.ee/index.php?2/6971

NB! Võistlus kuulub Ida-Virumaa argipäeva suusaõhtute kavva
Suusaõhtute erileht:
http://www.sportiv.ee/index.php?2/6826




Korvpall: Ida-Virumaa meistrivõistluste esiliiga, KK Hito II - Sillamäe Kalev
Aeg: 01.02.2010 18:00 - 01.02.2010 19:30:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone
Korraldaja: Ida-Virumaa spordiliit, Toomas Nõmmiste

Info:  http://www.sportiv.ee/korvpall0910/


Suusatamine: Alutaguse noorte mängude suusatamise klassikaline stiil (J, P, F)
Aeg: 03.02.2010 12:00 - 03.02.2010 15:00:00
Toimumiskoht: Pannjärve Alutaguse puhke- ja tervisespordikeskus
Korraldaja: Alutaguse koolispordi ühing, Andres Kallavus

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1216

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/alutaguseNMklassika_030210pr.xls


Korvpall: Eesti meistrivõistluste teine liiga, Iisaku KK - Harju Kalev/Turba
Aeg: 05.02.2010 19:00 - 05.02.2010 20:30:00
Toimumiskoht: Iisaku gümnaasiumi võimla
Korraldaja: Iisaku korvpalliklubi


Korvpall: Eesti meistrivõistluste esiliiga, KK Hito - KK Rae/Megaron (P, 2xF)
Aeg: 05.02.2010 20:00 - 05.02.2010 21:30:00
Toimumiskoht: Voka spordihoone
Korraldaja: Kohtla-Järve korvpalliklubi HITO, Toomas Nõmmiste

Pääse 25 ja 10 krooni. Loosiauhinnad.
Statistika: http://www.basket.ee/index.php?mid=971&section=sboxscore&gid=2010002461
Anna Romanenko pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1224
Sportiv.ee pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1226


Kabe: Kabeklubi Into seeriaturniiride 2. etapp
Aeg: 06.02.2010 10:00 - 06.02.2010 14:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi seltsimaja
Korraldaja: Jõhvi kabeklubi Into, Heino Int

Mõtlemisaeg 15 minutit mängijale partii kohta. Kokkuvõttes lähevad arvesse 8 parema etapi kohapunktid, 1. koht annab 15, 2. koht 12, 3. koht 10, 4. koht 9 jne kohapunkti. Võrdsete punktide korral saab otsustavaks suurem esikohtade arv.

Seeriavõistluse punktitabel: http://www.sportiv.ee/protokoll/intokabeseeria2010pr.htm


Ujumine: G4S ujumise noortesarja idatsooni II etapp (J)
Aeg: 06.02.2010 11:00 - 06.02.2010 13:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone ujula
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Dilan, Andrei Divissenko


Kergejõustik: Kohtla-Järve lahtised meistrivõistlused (P)
Aeg: 06.02.2010 11:00 - 06.02.2010 13:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve kergejõustikuklubi Atleetika, Aleksandr Hvorõhh

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/kjmvkj_060210pr.xls


Jalgpall: Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste esiliiga, Aseri SK - Loo JK
Aeg: 06.02.2010 12:00 - 06.02.2010 13:00:00
Toimumiskoht: Ida-Virumaa KHK võimla


Võrkpall: Eesti meistrivõistluste esiliiga, Narva SK Energia/SK Viktoria - Kuressaare Avos VK
Aeg: 06.02.2010 13:00 - 06.02.2010 14:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordiklubi Viktoria, Aleksei Bogdanov


Leheküljed: [1] 2 3 4 5 6 7 8

Uudised


Suusatamine: Kohtla-Nõmmel võidutsesid õde ja vend
01.02.2010

Richard Roodeni nimelise Kohtla-Nõmme nelikürituse esimese etapi, murdmaasuusatamise võistluse kiireimad olid Arvo Sala ja Piret Niglas.


Mõttesport: Kiviõli otse superliigasse ei saanud
02.02.2010

Eesti Maakilva esimeses voorus 71 võistkonna seas seitsmendat tulemust näidanud Kiviõli võistkond taandus teise vooruga 16. kohale.


Male: Volodin jäi plusspoolele
03.02.2010

Kolmapäeval Tallinnas lõppenud Paul Kerese mälestusturniiril males sai kohtlajärvelane Aleksandr Volodin viie punktiga viienda koha.


Suusatamine: Mannima jõudis Skandinaavia karikal esitosinasse
04.02.2010

Lätis Siguldas jätkuvatel Skandinaavia karikavõistlustel murdmaasuusatamises olid neljapäeval kavas eraldistardist vabatehnikadistantsid.


Varia: Spordiseaduse muudatus loob aluse riiklikule spordiregistrile
05.02.2010

Vabariigi Valitsus kiitis heaks ja saatis Riigikogusse Kultuuriministeeriumi poolt ettevalmistatud spordiseaduse muudatused, millega luuakse õiguslik alus riiklikule spordiregistrile.


Korvpall: Hito sai kindla võidu
05.02.2010

KK Hito jätkab Eesti korvpallimeistrivõistluste esiliiga B-tugevugrupis kaotuseta, viimati alistati kodus Rae/Megaron 109:89.


Varia: Olümpialehed veebis
06.02.2010

Kogume kokku asjalikke linke Vancouveri olümpiamängudest.


Kabe: Titijevski võitis täiseduga
06.02.2010

Kabeklubi Into seeriaturniiri teise etapi võitis kõik kuus vastast alistanud Jefim Titijevski.


Jäähoki: Kohtunik ei tulnud, mängu ei toimunud
06.02.2010

Eesti jäähokiesivõistlustel pidi laupäeval toimuma Kohtla-Järvel mäng kohaliku Viru Sputniku ja Tartu Kalev-Välgu vahel, kuid Viru Sputniku kodulehe andemetel mängu ei toimunud, kuna teadmata põhjusel ei ilmunud mängule vanemkohtunik.


Suusatamine: Mannima võitis Kõrveküla maratoni
06.02.2010

Laupäeval suurepärastes talvistes oludes toimunud SEB Kõrvemaa Suusamaraton tõi suuskadele nii tippsõitjaid kui arvukalt harrastajaid. Päev algas Haribo laste suusa- ja kelguvõistlustega. Koos Haribo karu ja Tibuga lustis Kõrvemaal sadakond last.


Suusatamine: Všivtseva sai kolmanda koha
07.02.2010

EMT Estoloppeti teisel etapil, Tamsalu-Neeruti maratonil sai Jelena Všivtseva naistest kolmanda koha.


Korvpall: Ida-Virumaa meistriliigas hakkab põhiturniir lõppema
07.02.2010

Ida-Virumaa korvpallimeistrivõistluste meistriliigas on meeskondadel põhiturniiril pidada veel 2-3 mängu. Viimaste voorude eel on veel palju lahtisi otsi.


Jäähoki: Viru Sputnik seljatas PSK viimasel kolmandikul
07.02.2010

Eesti jäähoki esivõistlustel alistas Kohtla-Järvel peetud mängus kohalik Viru Sputnik Narva HK PSK 4:1.


Jalgpall: Sillamäe JK sai kodus sauna
07.02.2010

Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste meistrriliiga 9. voorus kaotas tiitlikaitsja Sillamäe JK 1:12 käsoleva hooaja parimale Tallinna FC Anžile.


Suusatamine: Kaitseliidu parimad suusatajad on Alutaguse Malevas
08.02.2010

Laupäeval Järvamaal, Valgehobusemäel peetud Kaitseliidu murdmasuusatamise meistrivõistlustel sai Alutaguse malev üldvõidu. Võistlusel osales üle 300 suusataja.


Korvpall: Esiliigas algab teine etapp
08.02.2010

Sel nädalal on Ida-Virumaa korvpallimeistrivõistluste esiliigas kavas teise etapi esimesed mängud.


Korvpall: Iisaku KK kaotas rekordmängu
08.02.2010

Eesti korvpallimeistrivõistluste teises liigas mängiv Iisaku KK kaotas pühapäeval võõrsil Rae Koss FM vastu kohtumise, mis lõppes pärast neljandat lisaaega Iisaku kaotusega 122:128.


Korvpall: Noorte Euroliigas teisel etapil täisedu
09.02.2010

Lahtis toimunu U17 (s. 1993. a ja hiljem) Euroopa Noorte Korvpalliliiga (EYBL) teise divisjoni teisel etapil alistas KK Hito kõik viis vastast ning enne viiamst etappi ollakse 9 võidu ja 1 kaotusega liidrite hulgas, kirjutab hito.ee.


Võrkpall: Narva lõpetas võidulainel
09.02.2010

Eesti meeste võrkpallimeistrivõistluste esiliiga B-tugevusgrupis teises ringis viiest mängust neli võitnud Narva SK Energia/VK Viktoria sai play-off'iks kaheksanda asetuse.


Kreeka-rooma maadlus: Medaleid jagus ka idavirulastele
09.02.2010

Nädalavahetusel Kallavere keskkoolis peetud kreeka-rooma maadluse Eesti noorte meistrivõistlustel kadettide vanuseklassile said idavirulased kaks medalit.


Vabamaadlus: Baskakov Venemaal võidukas
09.02.2010

Peterburis toimunud maailma ja Euroopa meistri ning OMi hõbeda Viktor Novožilovi mälestusturniiril vabamaalduses sai Aleksei Baskakov esikoha.


Jalgpall: Sillamäe Kalev kaotas Florale
10.02.2010

Hooajaeelses sõprusmängu kaotas Sillamäe Kalev kolmapäeval Tallinna FC Florale 0:2.


Suusatamine: Täna lõpeb Alutaguse maratonile eelregistreerimine
11.02.2010

Täna on Eesti pikamaasuusatajate sarja kolmanda ja Alutaguse kolmikürituse esimese etapi, klassikalises tehnikas sõidetava Alutaguse suusamaratoni viimane eelregistreerimise päev. Kirja saab panna nii 40, 20, 2 kui ka 0,5 km sõidule. Võistlusele on oodata ligemale 1000 suusasõpra.


Poks: Narva poksija võitis BBU versiooni meistritiitli
11.02.2010

Eesti poksija Anton Sjomkin võitis profipoksi BBU (Baltic Boxing Union) versiooni meistritiitli kuni 76,2 kg kaalukategoorias.


Korvpall: Esiliigas kaotasid mõlemad meeskonnad
11.02.2010

Eesti korvpallimeistrivõistluste esiliigas said neljapäeval võõrsil kaotuse mõlemad liigas esinevad Ida-Virumaa meeskonnad.


Suusatamine: Ivot Tupits ja Kadre Maalma kaitsevad Alutaguse kolmikürituse esikohta
12.02.2010

Alutaguse kolmikürituse esimesel etapil, laupäeval Pannjärvel toimuval Alutaguse suusamaratonil lähevad starti ka eelmise aasta kolmikürituse võitjad Ivo Tupits ja Kadre Maalma.


Suusatamine: Timo Juursalu stardinumber on 6
12.02.2010

Avalikustati homme toimuva Alutaguse suusamaratoni stardinimekiri, kus on 967 nime. Registreerida saab ka kohapeal, seega on oodata umbes 1000 võistlejat. Number 1 all stardib sarja liiderm, eelmise etapi võitja ja esimese etapi teine võrulane Priit Narusk ning number 2 on olümpiaks valmistuval Algo Kärbil (Viljanid suusaklubi). Idavirulastest kõrgeimat numbrit omab koduradadel kihutav Timo Juursalu.


Suusatamine: Alutaguse maratonil võidutses olümpiamees
13.02.2010

12. Alutaguse maratoni 40 km klassikasõidu võitis olümpiamängudeks valmistuv Algo Kärp Viljandi suusaklubist, edukaima idavirulasena oli Janek Vallimäe neljas.


Suusatamine: Pühapäevasel maakonna meistrivõistlusel 122 osalejat
13.02.2010

Pühapäeval Pannjärvel algusega kell 12 toimuvale Ida-Virumaa lahtistele meistrivõistlustele vabatehnika suusasõidus pani end kirja 122 suusatajat, kes laupäeva õhtul toimunud loosimisel said paika oma stardinumbrid ja ajad.


Suusatamine: Holstre-Pollist kolm esikohta
14.02.2010

Samal ajal kui Pannjärvel peeti suusamaratoni toimus Holstre-Pollis ETV-Swedbank noore suusasarja teine etapp, sõideti vabatehnikas ja kavas oli ühisstart. Esimene etapp oli teatavasti möödnud aasta lõpus olnud Pannjärvel.


Suusatamine: Maakonna meistrid Jurlova ja Maslennikov
14.02.2010

Ida-Virumaa meistrivõistlustel vabatehnika (eraldistart) suusatamises said peavõidu Aleksandr Maslennikov Sillamäelt ja Darja Jurlova Narvast.


Male: Noored jäid medalitest kaugele
14.02.2010

Tallinnas neli päeva kestnud Eesti kuni 18aastaste malemeistrivõistlustel idavirulastel eriti hästi ei läinud.


Lauatennis: Lett sai kolmanda etapivõidu
14.02.2010

Mustvee lauatennisesarja neljanda etapi võitis 64 osaleja seas sillamäelane, Viljandi LTK Sakalat esindav Dmitri Lett.


Jalgpall: Esiliiga alagrupivõitja selgitab viimane mäng
14.02.2010

Eesti saalijlgpallimeistrivõistluste esiliiga idatsooni võitja selgitab pühapeval, 21. veebruaril toimuv viimase vooru kohtumine, kus Narvas on vastamisi FC Narva-Jõesuu ja Aseri SK.


Suusatamine: Šmigunile hõbe, Mannimale 58. koht
15.02.2010

Eesti teenis Vancouveri olümpiamängudelt esimese medali, kui Kristina Šmigun-Vähi võitis naiste 10 km eraldistardist vabatehnikadistantsil hõbedase autasu.


Lauatennis: Kert Räis tuli EMSL Jõud meistriks
16.02.2010

Aseri lauatennisist Kert Räis tuli laupäeval Haapsalus toimunud Eestimaa Spordiliidu Jõud meistriks lauatennises.


Uisutamine: Kallavus Võrus kaheksas
16.02.2010

Eesti maratonuisutamise sarja kolmandal osavõistlusel, Võru uisumaratonil sai Andres Kallavus kaheksanda koha.


Triatlon: Kaarel Schmidt veteranide MMil teine
16.02.2010

Norras peetud talitriatloni MMil sai Kaarel Schmidt klassis M55 kolme osaleja seas teise koha.


Jäähoki: Narva alistas Tartu lisaajal
16.02.2010

Narva HK PSK alistas Eesti jäähoki esivõistlustel Tartu Kalev-Välgu lisaajal 6:5.


Suusatamine: Suusaõhtu esikoht läks jagamisele
17.02.2010

Ida-Virumaa argipäev suusaõhtute viiendal etapil, Pannjärve kolmapäevakul läks meeste pikimal võistlusmaal esikoht jagamisele, võrdselt tublid olid Arvo Sala ja Heiki Velba. Naistest oli kiirem Piret Niglas.


Raha: Kultuurkapitalile saab esitada taotlusi 22. veebruarini
18.02.2010

Kultuurkapitali teise jaotusesse saab taotlusi esitada kuni esmaspäeva, 22. veebruarini.


Korvpall: Jõhvi/Toila vajab reedel vaid võitu
18.02.2010

Eesti korvpallimeistrivõistluste esiliigas võõrsil kolm mängu järjest kaotanud Jõhvi/Toila ees seisab reedel kodusaalis ülesanne alistada neist tabelis eespool olev Paide Viking Window. Kuna tulevaks hooajaks plaanitakse esiliiga koosseisu vähenemist, siis sõltub Jõhvile allesjäänud mängudest väga palju.


Suusatamine: Agu Normaku esimesed mälestusvõistlused Voka staadionil
19.02.2010

24. veebruaril algusega kell 12 saavad Voka staadionil toimuma Agu Normaku esimesed mälestusvõistlused suusatamises.


Jäähoki: Jõhvi planeeritakse jäähalli
19.02.2010

Neljapäevasel Jõhvi vallavolikogu koolekul otsustati sõlmida hoonestusõiguse seadmiseks leping osaühinguga Energest, kes plaanib Jõhvi ehitada jäähalli ja tervisekompleksi.


Spordiliit: KLUBIDELE/KOOLIDELE OLULINE! 2009. aasta andmete esitamine
19.02.2010

Alljärgnevalt ülevaade, millist statistikat ja kuhu ja mis ajaks on vaja spordiorganisatsioonidel 2009. aasta kohta esitada.


Korvpall: Jõhvi/Toila on kukkumas teise liigasse
19.02.2010

Jõhvi/Toila sai Eesti korvpallimeitrivõistluste esiliiga neljanda kaotuse järjest, reedel kaotati kodus Paide Viking Window meeskonnale 64:70.


Suusatamine: Mannima Eesti edukaimana 44.
19.02.2010

Olümpiamängude 7,5+7,5 km suusavahetusega sõidus sai kolmest stardis olnud Eesti esindajast parima koha Kiviõli neiu Tatjana Mannima 44. koha.


Suusatamine: Kalinas võidutsesid Niglas ja Räitsak
20.02.2010

XVII Kalina suusamaratonil said põhidistantsil esikoha Piret Niglas ja Kaspar Räitsak. Üle 20kraadist pakast trotsis enam kui 30 suusatajat.


Jäähoki: Viru Sputnik sai kindla võidu
20.02.2010

Eesti jäähokimeistrivõistlustel alistas Kohtla-Järve Viru Sputnik laupäeval võõrsil Narva HK PSK 6:1. Pühapäeval mängitakse Kohtla-Järvel.


Korvpall: Otse finaalipääsu kohale konkureerivad Hito ja Remeks
21.02.2010

Viis mängu enne Ida-Virumaa korvpallimeistrivõistluste meistriliiga põhiturniiri lõppu on esikohaheitlusesse jäänud kaks meeskonda, eelmise hooaja finalistid KK Hito ja Remeks.


Suusatamine: Tartu maratonil Ida-Viru edukaim Janek Vallimäe
21.02.2010

39. Tartu maratoni 63 km klassikalises sõiduviisis peetud võistlusmaal oli edukaima idavirulasena Janek Vallimäe 15.


Jäähoki: Narva sai revanši
21.02.2010

Eesti jäähokiesivõistlustel laupäeval kodus Kohtla-Järvele kaotanud Narva meeskond sai pühapäeval Kohtla-Järvel revanši.


Sumo: Kadetid ja juuniorid selgitasid sumomeistrid Põltsamaal
21.02.2010

Põltsamaal selgitati XI korda Eesti kadettide (U16) ja XII korda juunioride (U18) sumomeistreid. Võistlustulemuste põhjal komplekteeritakse Eesti vastava vanuseklassi sumokoondised kadettide ja juunioride EM-ile, mis toimub 1.-2.mail Kiievis.


Laskmine: Koju jäeti kolm meistritiitlit
21.02.2010

Laupäeval Narvas peetud Eesti meistrivõistlustel õhkrelvadest laskmises said narvalased kolm esikohta.


Kergejõustik: Kergejõustiklased selgitasid meistreid
21.02.2010

Tartus kaks päeva peetud Eesti meistrivõistlustel sisekergejõustikus jagus medaleid ka idavirulastele.


Jalgpall: FC Narva-Jõesuu võitis alagrupi
21.02.2010

Võiduga 7:1 Aseri SK üle kindlustas FC Narva-Jõesuu omale esikoha Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste esiliiga idapiirkonnas ja ühtlasi ka pääsme Meistriliiga üleminekuturniirile pääsemaks uueks hooajaks Meistriliigasse.


Laskesuusatamine: Jurlovale Soomest kaks esikohta
23.02.2010

Hämeenlinnas peetud laskesuusatamise Põhjamaade avatud mängudel saatis edu Narva neidu Darja Jurlovat, kes saavutas klassis N19 kaks esikohta.


Korvpall: Idavirulased aitasid Vanglateenistuse võidule
23.02.2010

Eesti riigiametnike korvpalliturniiril esikoha saanud Vanglateenistuse võistkonnas kandsid põhiraskust Viru Vangla töötajad.


Mõttesport: Neljanda etapi võitis võistkond Koogad
25.02.2010

Mäetaguse mälumängu neljanda vooru võitis Jõhvi võistkond Koogad.


Suusatamine: Kohtla-Nõmmel võidutsesid taas õde ja vend
25.02.2010

Ida-Virumaa argipäeva suusaõhtute eelviimasel, seitsmendal etapil, Kohtla-Nõmme neljapäevakul saavutasid esikoha naistest Piret Niglas ja meestest ta vend Arvo Sala, kes olid võidutsenud ka eelmisel Kohtla-Nõmmel peetud etapil.


Jalgpall: Orbiit tõstab Jõhvit tagasi jalgpallikaardile
26.02.2010

Tänavuseks hooajaks esmakordselt Esiliigasse tõusnud JK Orbiit on Jõhvit üle pikkade aastate uuesti Eesti jalgpallikaardile toomas, kirjutab soccernet.ee.


Jalgpall: Ida-Virumaa staadionid on hooajaks valmis
26.02.2010

Erakordselt lumerohke ja külm talv on esitanud väljakutse ka Eesti jalgpalliväljakute hooldajatele: kas järgmisel nädalal algavaks vutihooajaks on meie mängupaigad ikka valmis?


Korvpall: Jõhvi/Toilat jätkus 24. minutiks
26.02.2010

Eesti korvpallimeistrivõistluste esiliigas kaotas Jõhvi/Toila reedel kodus Võru meeskonnale 79:104.


Spordiliit: Linnad ja vallad talimängudel
27.02.2010

Mitmed Ida-Virumaa linnad ja vallad osalevad sel nädalalõpul Eestimaa linnade (Järvamaal) ja valdade (Lääne-Virumaal) talimängudel. Toome siinkohal teieni laupäeval toimuvate valdade talimängude suusatamise stardiprotokolid.


Jalgpall: Lootus on tagasi selleks, et jääda
27.02.2010

Viimati kuus aastat tagasi Alutaguse nime all Meistriliigas mänginud Kohtla-Järve Lootus on tagasi tipus ning püüab hoolikalt toonaseid vigu vältida, kirjutab soccernet.ee.


Suusatamine: Suusakrossis saadi kolm medalit
27.02.2010

ETV-Swedbanki noorte suusasarja kolmandal, Tamsalus peetud etapil pääsesid kolme parema hulka kolm Ida-Virumaa suusatajat.


Varia: Kiviõli sai viienda koha
27.02.2010

Reedel ja laupäeval Paides peetud Eesti linnade talimängudel sai edukaima Ida-Virumaa esindusena Kiviõli üldjärjestuses kuuenda ja väikeste (kuni 10 000 elanikku) linnade arvestuses viienda koha.


Jäähoki: Viru Sputniku naiskond sai valusa kaotuse
27.02.2010

Eesti naiste lahtistel meistrivõistlustel kaotas Kohtla-Järve Viru Sputnik laupäeval kodus Riia Ice Girls naiskonnale 0:4.


Varia: Olümpiarõivaste disainer on pärit Ida-Virumaalt!
27.02.2010

Eesti Ekspressis ilmunud loos" Naised Volgaga lumes" tuleb välja, et Eesti olümpiakoondise riiete disainer Kaire Kivari on pärii Ida-Virumaalt (loos on ee lõik toodud tumedalt).


Võrkpall: Narva kaotas avakohtumise kuivalt
27.02.2010

Narva SK Energia/VK Viktoria kaotas Eesti võrkpallimeistrivõistluste esiliigas esimeses 1/8finaalis võõrsil Ülenurme/Luunjale 0:3. Pühapäeval on Narvas kordusmäng.


Jäähoki: Narva HK PSK jõudis Viru Sputnikule järgi
27.02.2010

Laupäeval kodus Tartu meeskonna 8:1 alistanud Narva HK PSK jõudis Eesti jäähokiesivõiustlustel järgi Kohtla-Järve Viru Sputnikule, kellega mängitakse pühapäeval Narvas.


Suusatamine: Tatjana Mannima pälvis 42. koha
27.02.2010

Taliolümpiamängude 30 km klassikatehnika ühisstardiga sõidus sai Tatjana Mannima 42. koha.


Suusatamine: Klassikameistriks tuli Janari Rajas
28.02.2010

Pühapäeval Iisakus peetud Ida-Virumaa meistrivõistlustel klassikalises tehnikas sõidus sai meestest esikoha Janari Rajas.


Varia: Edukaimad spordivallad on Jõhvi ja Mäetaguse
28.02.2010

Eesti valdade talimängudel olid edukamate Ida-Virumaa valdadena Jõhvi neljas ja Mäetaguse 14., kusjuures Mäetaguse sai kuni 2000 elanikuga valdade arvestuses teise koha karika.


Jäähoki: Narva HK PSK läks Viru Sputnikust mööda
28.02.2010

Narva HK PSK alistas pühapäeval koduväljakul Kohtla-Järve Viru Sputniku karistuslöökide seeria järel 5:4 ja nii tõusis konkurentidest ühe mängu rohkem pidanud Narva meeskond tabelis esimeseks.


Mõttesport: Teisel etapil kindel võit Mäetagusele
28.02.2010

Ida-Virumaa sporditeemalisel mälumängul saavutas teisel, pühapäeval Kiiklas peetud etapil esikoha Mäetaguse, individuaalvõistlusel olid paremad Andrus Alamaa ja Piret Niglas.


Võrkpall: Narva võrkpallurid mängivad 9.-12. kohale
28.02.2010

Narva Energia SK/VK Viktoria meeskond peab Eesti võrkpallimeistrivõistluste esiliigas leppima 9.-12. koha mängudega.


Jalgpall: Sillamäe JK sai taas sauna
28.02.2010

Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste meistriliigas jätkub tiitlikaitsja Sillamäe JK allakäik, viimati kaotati Rummu Dünamole võõrsil pärast 3:2 lõppenud poolaega 3:16. Edukalt jätkab Kiviõli Tamme Auto mängijatest koostatud Tallinna FC Anži. Olulise võidu sai esiliiga finaalturniiril FC Narva-Jõesuu.




 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles