Aeg: 01.04.2012 11:00 - 01.04.2012 15:00:00
Korraldaja: Jõhvi lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Lauatennis: EMSL Jõud meistrivõistlused noortele
Aeg: 01.04.2012 11:00 - 01.04.2012 14:00:00
Toimumiskoht: Aseri spordihoone
Korraldaja: Aseri spordiklubi, Kaire Kutsar

Korvpall: Eesti A-klassi meistrivõistluste eliitgrupp, teine päev
Aeg: 01.04.2012 12:00 - 01.04.2012 15:00:00

* Kell 13, 14.30, 17.30 ja 19 Eesti A-klassi korvpallimeistrivõistluste eliitgrupi mängud. Info www.johvisport.ee

Korvpall: Ida-Virumaa meistrivõistluste meistriliiga, KK HITO - Iisaku KK
Aeg: 01.04.2012 14:30 - 01.04.2012 16:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone

Korvpall: Ida-Virumaa meistrivõistluste meistriliiga, Narva - Toila
Aeg: 01.04.2012 17:00 - 01.04.2012 18:30:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla

Iluvõimlemine: Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused, esimene päev (F)
Aeg: 06.04.2012 09:00 - 06.04.2012 18:00:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus
Korraldaja: Narva iluvõimlemisklubi Fouette, Nadežda Zahharenkova

Iluvõimlemine: Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused, teine päev (F)

01.04.2012

Selgitamaks, kes on tegelikult Kohtla-Järve parim võistkond, peavad KK HITO korvpallimeeskond ja SK Viru Sputniku jäähokimeeskond maha võistluse uudsel, seni vaid USAs harrastataval spordialal - jääkorvpallis.

Lauatennis: Kolmanda etapi võitis Ivanov
01.04.2012

Jõhvi lauatennise seeriavõistluste 3. etapi võitis Sergei Ivanov Aleksandr Studenikini ja üldliider Anna Romanenko ees.

Korvpall: PILDID! Korvpallis algavad otsustavad mängud
02.04.2012

Ida-Virumaa korvpallimeistrivõistluste kahes tugevamas liigas peeti nädalavahetusel viimased põhiturniiri mängud ning juba sel nädalal algab esiliigas play-off.

Korvpall: PILDID! Tiitlikaitsja on mänginud vääriliselt
02.04.2012

Eelmisel kevadel Jõhvis peetud A-klassi finaalturniiril üllatuslikult Eesti maineikaima noorte tiitli üle aastate taas Ida-Virumaale toonud KK HITO/Jõhvi SK on ka sel aastal nelja parema hulgas.

Korvpall: KK HITO/Jõhvi kohtub veerandfinaalis Tallinna Marcusega
05.04.2012

Eesti korvpallimeistrivõistluste põhiturniiri võitja KK HITO/Jõhvi sai veerandfinaaliks vastase Tallinna Marcuse, kellega on samas faasis kohtutud 2006. aasta kevadel ja siis hoolimata sellest, et külas juhiti vahepeal isegi 26 punktiga, saadi kahe mängu kokkuvõttes hilisemalt esiliiga võitjalt ikkagi kaotus. Käesoleval hooajal ei mängita enam aga veerandfinaalides kaks mängu, vaid kui pärast teist mängu on seis 1:1, peetakse kolmas, otsustav mäng.

Kabe: Võitis Titijevski
07.04.2012

Laupäeval toimus Jõhvi seltsimajas kabeklubi INTO seeriaturniiri 4. etapp venekabes.

Jalgpall: Sillamäe sai viigipunkti, Trans ei saanud sedagi
07.04.2012

Eesti jalgpallimeistrivõistluste meistriliiga 6. vooru avamängus alistas Nõmme JK Kalju 1:1 viigilise poolaja järel 4:1 Narva JK Transi. Tarmo Neemelo kerkis 4 löödud väravaga parimaks väravakütiks, kelle püüdis õhtul kinni Andre Frolov FC Florast. Trans avas aga oma hooaja väravatearve. Õhtustes mängudes said väljakuperemehed juurde vaid ühe viigipunkti, mis jäi Paidesse pärast 1:1 viiki Sillamäe Kaleviga. JK Tallinna Kalev ja FC Viljandi hävisid kodus 0:3 vastavalt FC Florale ja FC Levadiale. FC Kuressaare ja Tartu JK Tammeka kohtumine on edasi lükatud 8. maile.

Petank: Ida-Virumaale tuli kaks meistrimedalit
08.04.2012

Pühapäeval Tallinnas, Kalevi petangihallis peetud Eesti sisemeistrivõistlustel petangi maineikaimas võistlusviisis, triomängus kuulusid võidukasse võistkonda Alari Keedus (Kohtla-Järve SHK) ja Rene Kundla (Jõhvi LTK Üks-Teist).

Jalgpall: Sillamäe kaotas Nõmmele 0:2
10.04.2012

Eesti jalgpallimeistrivõistluste 7. vooru esimeses mängus kaotas Sillamäel teisipäeval kodus tabelijuht Nõmme JK Kaljule 0:2. Narva Trans mängib oma selle vooru mängu 19. juunil.

Koolisport: Teatejooks sel aastal viies kohas
12.04.2012

3. mail toimuv üle-eestiline heategevuslik koolide teatejooks toimub sel aastal Ida-Virumaal viies kohas.

Korvpall: Tulekul huvitav nädalalõpp
12.04.2012

Reedel peetakse Jõhvi spordihallis Eesti korvpallimeistrivõistluste esiliiga veerandfinaal, nädalavahetusel võivad selguda maakonna meistrivõistluste medalimängudest osavõtjad.

Korvpall: PILDID! HITO/Jõhvi sai raske võidu
13.04.2012

Eesti korvpallimeistrivõistluste veerandfinaali avakohtumises alistas KK HITO/Jõhvi 86:79 Tallinna SK Marcuse. Poolfinaali jõudmiseks on vaja vastane alistada kahes mängus. Seeria teine kohtumine peetakse 19. aprillil Tallinnas ja kolmas vajadusel päev hiljem taas Jõhvis.

Kabe: Juubeliturniiri võitsid Titijevski ja Lehiste
14.04.2012

Laupäeval toimus Jõhvi seltsimajas kabeklubi Into 10. a juubeliturniir vene kabes. Kutsed oli saadetud 27 kabetajale. Võistlema saabus 13 (8 meest ja 5 naist). Meestest võitis Jefim Titijevski, naistest Eda Lehiste.

Jalgpall: Sillamäe tegi Narvaga välkkiirelt asjad selgeks
14.04.2012

Laupäeval toimus Meistriliigas viis 8. vooru mängu. Tabelijuht Nõmme JK Kalju alistas Tallinna FC Flora 2:0. Teisele kohale kerkis Tallinna FC Levadia, kes alistas lõpuminutite väravatest JK Tallinna Kalevi 2:1. FC Viljandi võitis FC Kuressaare 3:1, Paide Linnameeskond Tartu JK Tammeka 2:0 ja JK Sillamäe Kalev Narva JK Transi samuti 2:0.

Male: Siroš tuli noortemeistriks
15.04.2012

Kohtla-Järvel peetud Eesti kuni 14aastaste meistrivõistlustel males sai poistest esikoha Sillamäe Kalevi esindaja Ilja Siroš.

Jalgrattasport: Esimeselt etapilt kaks kolmandat kohta
16.04.2012

Eesti mägirattasarja Team Rattapood Cup esimesel, pühapäeval Toilas peetud etapil said idavirulastest kolmanda koha Tauri Selder ja Kristel Koort.

Petank: SHK sattus EuroCupil karikakaitsjaga samasse alagruppi
17.04.2012

Sel aastal Eestit petangi EuroCupil esindav Kohtla-Järve SHK loositi esimesel etapil alagruppi, kus on samuti eelmiste karikavõistluste võitja ja viies võistkond.

Korvpall: Finalistid teada
17.04.2012

Ida-Virumaa korvpallimeistrivõistlustel on neljal turniiril teada finalistid. Kahel turniiril on selgumata üks pronksimängust osavõtja.

Male: Ilja Siroš viigistas Kasparoviga
19.04.2012

Kolmapäeval Tallinnas noormaletajatele simultaani andnud eksmaailmameister Garri Kasparov tegi kaks viiki ja võitis 18 partiid.

Korvpall: Siim Lauri hiilgemäng viis HITO/Jõhvi poolfinaali
19.04.2012

Siim Laur viskas hea visketabavuse juures 30 punkti ja võttis 10 lauapalli, kui KK HITO/Jõhvi alistas Eesti korvpallimeistrivõistluste esiliiga veerandfinaalis neljapäeva õhtul Tallinna SK Marcuse 101:84 ja kogu seeria 2:0. Finaalturniir toimub 4. ja 5. mail Jõhvis.

Sulgpall: Jõhvis mängiti paarismängu
20.04.2012

Reede õhtul Jõhvi spordihallis VKG auhindadele peetud paarismängu turniiril "Jõhvi Cup" said meestest esikoha Aleksei Kreivald/Rene Kundla.

In Memoriam: Anastassia Golubenko
20.04.2012

Teatame kurbusega, et pärast rasket haigust lahkus meie hulgast V kategooria maletreener Anastasia Golubenko (2.02.1966 - 12.04.2012).

Jalgpall: Sillamäe võitis, Narva kaotas
21.04.2012

Eesti jalgpallimeistrivõistluste esimese ringi viimases, üheksdandas voorus sai Ida-Virumaa meeskondadest punkte juurde Sillamäe Kalev.

Korvpall: PILDID! HITO/Jõhvi taas A-klassi Eesti parim
22.04.2012

Kui eelmisel aasta kevadel pakkus KK HITO üllatuse, alistades finaalis favoriidi BC Kalev/Cramo järelkasvumeeskonna ja võitis A-klassis Eesti mainekaima noorte meistritiitli, siis sel aastal läks põhihooajal vaid ühe mängu kaotanud HITO/Jõhvi finaalturniirile vastu favoriidina. Laupäevases poolfinaalis alistati naabrite, Rakvere BC Tarvase järelkasvumeeskond ja pühapäeval alistati Tartus vastaste kodupubliku kurvastuseks ülimalt dramaatilises mängus teise Eesti klubikorvpalli hiiu, Tartu Ülikooli järelkasvumeeskond. Finaali parimaks valiti Sander Saare.

Jahilaskmine: Tihvan lasi alla kõik märgid
22.04.2012

Nädalavahetusel pidasid jahilaskurid Elva lasketiirus Eesti karikavõistlusi compak sporting´us. Esimesel võistluspäeval tegi idavirulane Veikko Tihvan ajalugu, tabades kõik sada lendavat märki. Varem pole Eestis seda keegi suutnud.

Kergejõustik: Vjatšeslav Košelev sai 100 km jooksu MM-il 102. koha
23.04.2012

44-aastane Vjatšeslav Košelev tegi kaasa 22. aprillil Itaalias Seregnos 100 kilomeetri jooksu maailmameistrivõistlustel, kus sai 165 mehe konkurentsis 102. koha ajaga 8:54.17.

Korvpall: Sternhof: Finaali võidu üks alustest oli vahetusmeeste hea mäng
24.04.2012

Intervjuu Eesti parima noorte korvpallitreeneri, eelmisel aastal koos Margo Taliga Ida-Virumaa parimaks treeneriks valitud, möödunud nädalavahetusel KK HITO/Jõhvi teist aastat järjest Eesti A-vanuseklassi meistriks viinud Priit Sternhofiga.

Jalgpall: Esimestena pääsesid poolfinaali Trans ja Flora
24.04.2012

Karikakaitsja FC Flora tagas koha Eesti jalgpallikarikavõistluste poolfinaalis, kui alistas esimeses tänavuses A. Le Coq Arenal toimunud matšis FC Viljandi 3:0. Narva Trans oli 2:1 üle Tartu Tammekast.

Laskmine: Anžela Voronova teenis MK-etapil 15. koha
26.04.2012

Londoni olümpiatiirus toimuval MK-etapil laskmises lasi täna meie olümplane Anžela Voronova sel hooajal esmakordselt rahvusvahelistel võistlustel oma põhiharjutust - spordipüssi standardharjutust 3 x 20 lasku.

Orienteerumine: Ida-Virumaa orienteerumishooaeg avati Kohtla-Nõmmel
26.04.2012

Neljapäeval, 26. aprillil toimus Kohtla-Nõmmel Richard Roodeni nim nelikürituse 2. etapp- valikorienteerumine, mis oli ühtlasi ka Ida-Viru orienteerumishooaja avaürituseks

Kergejõustik: Ida-Virumaa argipäeva jooksuõhtud
27.04.2012

Ida-Virumaa argipäeva jooksuõhtu juhend.

Kergejõustik: PILDID! Püssis kiireimad Aristov ja Kallas
27.04.2012

Püssi seeriajooksu avaetapil olid kiireimad Dmitri Aristov ja Laura Kallas.

Korvpall: Finaali jõudmisega tegi KK HITO/Jõhvi Eesti korvpallis ajalugu
27.04.2012

Euroopa noorte korvpalliliiga U20 vanuseklassi (s. 1992. a ja hiljem) finaalturniiril Sopotis alistas KK HITO/Jõhvi reedel poolfinaalis Moskva regiooni BC Himki 65:56.

Korvpall: Kuld oli käeulatuses, kuid hõbe on samuti super!
28.04.2012

Euroopa noorte korvpalliliigas tegi ajalugu KK HITO/Jõhvi SK, kes U20 vanusesarjas toob Poolast kaasa hõbemedalid, kuna finaalis kaotati Minski BGUIR/RCOR meeskonnale 68:73 (poolaeg 40:36).

Jalgpall: Trans kaotas, Kalev võitis
28.04.2012

Eesti jalgpallimeistrivõistluste 10. vooru päevases avamängus kaotas Narva JK Trans Tallinna FC Florale 1:2. Õhtul alistas Nõmme JK Kalju teise poolaja väravatest Tartu JK Tammeka 3:0. Paide Linnameeskond aga ei suutnud Tallinna FC Levadiale vastupanu pakkuda, alistudes 1:5, kusjuures oma Meistriliiga väravatearve avas lausa kolmekordselt Artur Rättel. JK Tallinna Kalev alistas FC Kuressaare 2:1 ning FC Viljandi kaotas JK Sillamäe Kalevile 0:3.

Võrkpall: Ida-Virumaa meistriks tuli Kohtla-Järve
29.04.2012

Jõhvi spordihallis peetud Ida-Virumaa meistrivõistlustel võrkpallis osales neli naiskonda.

Mõttesport: PILDID! Esikoha sai Karru Klubi
29.04.2012

Ida-Virumaa meistrivõistlused sporditeemalises mälumängus võitis võistkondlikult Karru Klubi, individuaalselt said kulla Virmo Moosel ja Aime Luuk.

Korvpall: PILDID! Sellest, kuidas U20 finaal numbrites kulges
30.04.2012

Kuna poolakad kahjuks ei teinud statistikapõhist online-ülekannet, siis on küsitud, kudias see U20 Euroopa noorte korvpalliliiga finaal HITO/Jõhvi - Minsk kulges, siis veidi kustutame infonälga ja toome otsustavad kohad numbrites teieni.