Kabe: Kabeklubi Into seeriaturniiri 10. etapp
Aeg: 05.10.2013 10:00 - 05.10.2013 12:00:00
Korraldaja: Jõhvi kabeklubi Into, Heino Int

Aeg: 05.10.2013 11:45 - 05.10.2013 14:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi, Tammiku spordihoone
Korraldaja: Jõhvi spordiklubi Edu, Ago Aadumäe

Jalgrattasport: Ida-Virumaa MV rattakrossis (XCO)
Aeg: 05.10.2013 12:00 - 05.10.2013 15:00:00
Toimumiskoht: Kiviõli Seiklusturismi Keskus
Korraldaja: Jõhvi jalgrattaklubi, Peep Kivil

Kell 10.15 Jõhvi spordihalli parklast (9 kohaline) buss Jõhvi Jalgrattaklubi poolt, kellel ei ole transporti või soovib ratta Kiviõli saata.

Korvpall: EMV A-klass, KK HITO/JSK – Salva/Rock I
Aeg: 05.10.2013 14:45 - 05.10.2013 16:15:00

Jalgpall: Eesti Meistrivõistluste meistriliiga, JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia

01.10.2013

Teisipäeval mängiti Eesti jalgpallimeistrivõistluste meistriliigas kolm 31. vooru mängu. Kadrioru staadionil kohtusid Tallinna FC Levadia ja Nõmme JK Kalju. Esimesel poolajal väravaid ei löödud, kuid 65. minutil viis Rimo Hunt Levadia juhtima. Kuigi Kaljul õnnestus 79. minutil seis viigistada, lõi 90. minutil Levadia siiski võiduvärava. Võimalik, et see Dmitri Kruglovi värav osutub hooaja lõpuks ka kuldseks. A. Le Coq Arenal toimunud mängus surus Tallinna FC Flora pideva survega õpuks maha Narva JK Transi vastupanu ja võitis 2:0. Tartu Tamme staadionil tegid Tartu JK Tammeka ja Tallinna FC Infonet 1:1 viigi.

Jalgpall: Lokomotiiv kaotas
02.10.2013

Kolmapäeval toimus Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliigas kolm XXXII vooru mängu. Esimesena lõppenud kohtumises alistas Tallinna FC Flora II Jõhvi FC Lokomotiivi 2:1. Tallinna FC Levadia II oli 6:0 üle Tallinna FC Puumast ning edestab nüüd tabeli tipus olles Jõhvi FC Lokomotivi nelja punktiga. Tartu JK Tammeka II ja Rakvere JK Tarvas tegid 1:1 viigi.

Jalgrattasport: Ida-Virumaa meistrid rattakrossis selgusid Kiviõli tuhamäel
05.10.2013

Laupäeval 5.oktoobril 2013 peeti Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused maastikurattakrossis.

Jalgpall: Trans võitis, Kalev kaotas
05.10.2013

Eesti jalgpalli meistriliiga 32. voorus sai Ida-Virumaa meeskondadest punktilisa Narva Trans.

Jäähoki: Narva kaotas Tallinnale
05.10.2013

Ehkki jäähoki Eesti meistrivõistlused algavad liigas osalevate klubide nõukogu otsusel 20. oktoobril, peeti ette ära üks kohtumine.

Varia: FOTOD! VIDEO! Omapärase teatetriatloni võitsid Harrastajad
06.10.2013

Harrastajate nime kandnud võistkond koosseisus Timo Juursalu (rullsuusk), Janek Vallimäe (jooks), Peep Kivil (ratas) saavutas esikoha traditsioonilisel hooajalõpu teatevõistlusel.

Sulgpall: Kreivaldile kolm, Saatmanile kaks esikohta
06.10.2013

VI Jõhvi sulgpalli seeriavõistluse esimesel etapil olid edukaimad Aleksei Kreivald kolme ja Maarja Saatman kahe esikohaga.

Jalgpall: Lokomotiiv astus sammu meistriliigale lähemale
07.10.2013

Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliigas alistas Jõhvi FC Lokomotiiv esmaspäeval võõrsil 1:0 Tartu SK 10 ja nüüd lahutab neid meistriliigast neli vooru enne põhiturniiri lõppu vaid 4 punkti.

Raha: Kultuurkapital jaotas raha
10.10.2013

Kultuurkapitali Ida-Virumaa ekspertgrupi 2013. aasta III jaotuse tulemused.

Raha: Ida-Virumaa Andekate Noorte Energiafond ootab taotlusi
16.10.2013

15. oktoobril avas Ida-Virumaa Andekate Noorte Energiafond (ANF)esimese taotlusvooru, kuhu oodatakse kohalike noorte toetuseks taotlusi kuni 18. novembrini.

Varia: Ida-Virumaa pallikalli 2013
17.10.2013

Koolivaheajal esmaspäevast reedeni kella 9-10.30 Jõhvi spordihallis saavad 4-5klasside õpilased tutvuda erinevate pallimängudega.

Jalgpall: Sillamäe hoiab pronksikohta
19.10.2013

Eesti jalgpallimeistrivõistluste 33. voorus alistas Sillamäe Kalev 5:0 FC Kuressaare ja kindlustas kolm vooru enne oma kolmandat positsiooni.

Lauatennis: Teise etapi võit läks Venemaale
19.10.2013

Heino Raami nimelisele mälestuskarikale toimuva Ida-Virumaa lauatennise seeriavõistluse 2. etapi võitis Igor Lebedev Peterburist.

Jalgpall: Lokomotiiv tõusis liidriks ja kindlustas koha meistriliigas
20.10.2013

Jõhvi FC Lokomotiiv alistas 33. vooru avamängus Tallinna FC Puuma 1:0 ja kuna Tartu SK 10 oli 2:1 üle Rakvere JK Tarvast, on Lokomotiivi edasipääs tippliigasse nüüd lõplikult vormistatud.

Jalgpall: Sillamäe Kalev püsib kolmandal kohal
22.10.2013

Sillamäe Kalev alistas jalgpalli meistriliiga edasilükatud kohtumises alistas Sillamäe Kalev võõrsil 2:0 Tartu Tammeka. Kolm vooru enne hooaja lõppu on kolmandal kohal oleva Sillamäe Kalevi edu neljandal kohal oleva Tallinna FC Flora ees neli punkti.

Jalgpall: Kalev on pronksist ühe võidu kaugusel
26.10.2013

Eesti jalgpallimeistrivõistluste meistriliiga 34. voorus olid võidukad mõlemad Ida-Virumaa meeskonnad.

Sulgpall: Raudver ja Tumanova said kaks esikohta
27.10.2013

Pühapäeval Jõhvis toimunud VI Jõhvi sulgpalliseeriavõistluse teisel etpil osales 29 mängijat. Kahe esikohaga olid edukaimad Liivo Raudver ja Aljona Tumanova.

Korvpall: Algasid korvpallimeistrivõistlused
28.10.2013

Ida-Virumaa korvpallimeistrivõistlustel on peetud esimese vooru mängud.

Võrkpall: Jõudi noorte meistrivõistlustelt saadi pronks
28.10.2013

Ida-Virumaa naiskond saavutas laupäeval Kiili spordihallis peetud Jõudi noorte meistrivõistlustel võrkpallis pronksi.

Lauatennis: Teise etapi võitis Tšistjakova
29.10.2013

Laupäeval, 26. oktoobril toimus Aseri I lauatennise karikasarja II etapp. Võistlejaid oli kokku 35, sealhulgas 9 mängijat Venemaalt. Sarnaselt avaetapile tuli ka teise etapi üldvõitjaks krooniti Tatjana Tšistjakova, kes alistas finaalis meesüksikmängu klassi võitja, Kristjan Saluvee, tulemusega 3:0.

Petank: Kohtla-Järve petangihall on talvehooajaks avatud
31.10.2013

Petangi sisehall Kohtla-Järvel asub aadressil Spordi 2 ja on avatud alates 3. novembrist 2013 kuni 30. aprillini 2014.