Mõttesport: Sporditeemaline jõuluviktoriin
Aeg: 07.12.2014 16:00 - 07.12.2014 18:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve Spordihuvi klubi, Ilmar Taluste

Lauatennis: Ida-Virumaa meistrivõistlused
Aeg: 13.12.2014 11:00 - 13.12.2014 14:00:00

Aeg: 13.12.2014 14:00 - 13.12.2014 17:00:00
Korraldaja: Ida-Virumaa spordiliit, Toomas Nõmmiste

14.00 Kohtla-Nõmme – Sillamäe Gümnaasium
15.30 Illuka – Virumaa Politsei

Jalgpall: Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste meistriliiga, FC Narva United - Tallinna FC Anži
Aeg: 13.12.2014 19:00 - 13.12.2014 20:00:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus

Jalgpall: Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste meistriliiga, Sillamäe SJK Dina - Tallinna FC Cosmos

Leheküljed: [1] 2 3

Korvpall: Toila tõusis ainuliidriks, karikavõistlustel selgus kolm poolfinalisti
01.12.2014

Pärast nädalavahetusel peetud Ida-Virumaa korvpallimeistri- ja karikavõistluste mänge jätkab meistriliigas ainsana täiseduga Toila NoTo Outlet. Karkavõistlustel on selgunud neljast poolfinalistist kolm.

Poks: Selgusid maakonna ja Narva meistrid
04.12.2014

Nädalavahetusel peeti Narvas Ida-Virumaa ja Narva meistrivõistlused poksis.

Kabe: Int sai esikoha
06.12.2014

Laupäeval toimus Jõhvi seltsimajas kabeklubi Into seeriaturniiri 12 etapp vene kabes, mille võitis Heino Int.

Jäähoki: Virus Sputnik murdus viimasel kolmandikul
06.12.2014

Kohtla-Järvel peetud Eesti jäähokimeistrivõistluste esimese ja viimase meeskonna vahelises kohtumises saavutas 5:2 võidu liider Tallinna Viking, kusjuures avakolmandik lõppes 1:1 ja teine periood 2:2.

Mõttesport: PILDID! Jõuluviktoriini võitis Kohtla-Nõmme
07.12.2014

Pühapäeval toimunud Kohtla-Järve SHK 15. jõuluteemalise mälumänguturniiri võitis Kohtla-Nõmme koosseisus Mait Metsla ja Rene Kundla.

Sulgpall: Seeriavõistlusele tõmmati joon alla
07.12.2014

Kaheksandat korda toimunud Jõhvi sulgpalli seeriavõistluse paremad selgusid pühapäeval Jõhvi spordihallis.

Jalgpall: Eesti saaliliiga liidri kapten: hea algus on kõigile üllatuseks olnud
08.12.2014

Triobet saaliliigat juhib kuue vooru järel esimest hooaega kõrgseltskonnas palliv Sillamäe JK Dina. Portaal jalgpall.ee rääkis võistkonna kapteni Andrei Gorneviga.

Varia: Auhinna said Kutsar, Käen ja staadionimaraton
11.12.2014

Eestimaa spordiliit Jõud autasustas oma aastalõpupeol ka idavirulasi.

Korvpall: Nädalavahetusel jätkuvad maakonna meistri ja karikavõistlused
12.12.2014

Ida-Virumaa meistri- ja korvpallikarikavõistlustel peetakse sel nädalalõpul üheksa kohtumist.

Lauatennis: Maakonna meistriks tuli Tatjana Tšistjakova
13.12.2014

Narvas toimunud Ida-Virumaa meistrivõistlustel lauatennises sai võidu Tatjana Tšistjakova.

Korvpall: Esimesena sai karikafinaali KK HITO
13.12.2014

Ida-Virumaa korvpallikarikavõistlustel pääses esimesena finaali karikakaitsja KK HITO.

Jalgpall: Dina sai esimese kaotuse, United alistas tiitlikaitsja
13.12.2014

Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste meistriliiga 7. voorus mängisid Ida-Virumaa meeskonnad laupäeval kodus.

Võrkpall: Maakonna meistriks tuli Narva Espak
14.12.2014

Jõhvi spordihallis peetud Ida-Virumaa meeste võrkpallimeistrivõistluste finaalturniiril lõppesid mõlemad kohamängud 2:1

Jalgpall: Dina kolmas, United viies
14.12.2014

Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste meistriliigas on põhiturniiri esimese poole järel mõlemad Ida-Virumaa meeskonnad medalikonkurentsis.

Korvpall: Meistriliigas seis äärmiselt põnev
14.12.2014

Ida-Virumaa korvpallimeistrivõistluste meistriliigas on esimese ringi viimase vooru eel võrdselt kaks võitu neljal meeskonnal.

Laskesuusatamine: Jurlova Eesti edukaim
16.12.2014

Austrias Obertilliachis peetaval laskesuusatamise IBU karikaetapil sai Darja Jurlova naiste 15 km sõidus Eesti neiudest parimana 17. koha. Jurlova tegi kaks möödalasku ehk kogus kaks trahviminutit ja kaotas võitjale ajaga 2.46,0.

Lauatennis: Jõhvi meistritiitel läks Kohtla-Järvele
19.12.2014

Reede õhtul Jõhvi spordihallis toimunud Jõhvi lahtistel meistrivõistlustel lauatennises saavutas meestest esikoha Aleksandr Serov Kohtla-Järvelt

Kabe: 2014. aasta parim kabetaja on Aleksandr Serõn
20.12.2014

20 detsembril toimus Jõhvi seltsimajas Ida - Virumaa - Jõhvi kabehooaja lõpetamine ja paremate kabetajate autasustamine.

Petank: Piik sai 7. koha
20.12.2014

Eesti sisemeistrivõistlsutel petangi üksikmängus sai Ülo Piik seitsmenda koha.

Jalgpall: SJK Dina sai võidu ja tõusis liidriks
20.12.2014

Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste põhiturniiri teise ringi avavoorus sai Sillamäe SJK Dina kindla võidu ja tõusis taas tabelis esikohale.

Sulgpall: Jõhvi meistriks tulid Tubro ja Kotke
21.12.2014

IV Jõhvi meistrivõistlustel saavutas üksikmängus kolmandat korda esikoha Eesti edetabeli 8. Tarmo Tubro ja naistest esmakordselt Tiina Kotke, kes Eesti edetabelis on poolesaja parema hulgas.

Korvpall: Toila Noto Outlet alistas KK HITO
21.12.2014

Ida-Virumaa korvpallimeistrivõistluste esimese ringi viimases voorus alistas Toila Noto Outlet 66:51 tiitlikaitsja KK HITO.

Jalgpall: United võitis, Dina langes liidrikohalt
21.12.2014

Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste meistriliiga 8. voorus peeti pühapäeval kaks mängu, milles mõlemas said võidu võõrsil mänginud meeskonnad.

Spordiliit: Valiti 2014. aasta parimad
23.12.2014

Ida-Virumaa spordiliidu juhatuse 23. detsembri koosolekul valiti lõpeva aasta maakonna parimateks meestest laskesuusataja Danil Steptšenko, naistest laskja Anžela Voronova, võistkondadest Sillamäe Kalevi jalgpallimeeskond, kelle treener Sergei Frantsev valiti parimaks treeneriks.

Suusatamine: Tatjana Mannima tuli Eesti meistriks
27.12.2014

Otepääl toimunud Eesti meistrivõistlustel suusatamises võitis naiste 10 km vabatehnikas Kiviõli suusaklubi esindaja Tatjana Mannima.

Laskmine: Voronova Eesti parimate valimisel kolmas
27.12.2014

Maailmameistrivõistlustelt laskmises kaks pronksi ning 4. ja 6. koha teeninud Anžela Voronova sai Eesti parimate sportlaste valimisel naistest kolmanda koha.

Petank: Triodest edukaim Orro/Viisitam/Tarto
28.12.2014

Ida-Virumaa sisereitinguvõistluse triodele võitis võistkond koosseisus Aigi Orro/Andres Viisitam/Janek Tarto.

Laskesuusatamine: Jurlova sai pronksi
28.12.2014

Laupäeval Otepääl toimunud Eesti lahtistel meistrivõistlustel laskesuusatamise sprindis sai naistest kolmanda koha narvalane Darja Jurlova.

Raha: Kultuurkapital jagas raha
29.12.2014

Eesti Kultuurkapitali Ida-Virumaa ekspertgrupi 2014. aasta IV jaotuse tulemused.

Varia: Kultuuripärli sai Robert Peets, aastapreemiad Rajale, Všivtsevile ja Fööniksile
29.12.2014

Eesti Kultuurkapitali Ida-Virumaa ekspertgrupp andis 2014. aasta Kultuuripärli Rabert Peetsile. Spordile kuulus veel kolm preemiat, mille said Maarika Raja, Vladimir Všivtsev ja spordiklubi Fööniks.

Laskesuusatamine: Jurlova jälitussõidus hõbedal
29.12.2014

Eesti meistriks viitsardiga sõidus krooniti esmaspäeval Otepääl naistest Kadri Lehtla.

Jalgpall: Kalev ja Trans jäid esikolmikust välja
30.12.2014

Traditsioonilise aastalõputurniiri lõpetanud kahepäevasel meistriliiga turniiril sai kümne meeskonna seas Sillamäe Kalev neljanda ja Narva Trans viienda koha. Kahe eiskohaga oli aastalõputurniiride edukaim Ida-Virumaa klubi Kohtla-Järve JK Järve.