25262728293031

0

Korvpall: Jõhvi valla meistrivõistlused välkkorvpallis võitis KK HITO
18.09.2017

Võistkond mängis koosseisus: Margo Tali, Veiko Simm, Jarko Kool, Marti Metsla, Nikita Šoroka, Silver Kukk.

Kergejõustik: Täna saab veel registreeruda Sillamäe 6 tunni jooksu/maratonile
18.09.2017

Praeguseks on registreerunud juba 27 jooksjat.

Korvpall: Toimusid Kohtla-Järve linna lahtised MV noortele 3x3 saalis
18.09.2017

Meistrivõistlused toimusid U16 ja U14 vanuseklassidele.

Petank: Kohtla-Järve meistriteks tulid Ivar Viljaste ja Matti Vinni
18.09.2017

Kohtla-Järve 18. meistrivõistlustel duodele võttis osa 7 paari. I koht - Ivar Viljaste, Matti Vinni, II koht - Jaan Sepp, Oskar Sepp, III koht - Mait Metsla, Tõnu Piik.

Lauatennis: Esimese etapi võit läks Mustveesse
18.09.2017

Viru-Nigulas toimunud XIII Viru-Nigula lauatennise karikasarja esimesel etapil oli osalejaid üle 30.

Motosport: Rauno Voldek saavutas Kohtla-Nõmmel II koha
18.09.2017

Eesti meistrivõistluste ja karikavõistluste IV etapil Kohtla-Nõmmel saavutas Rauno Voldek Jõhvi Motoklubist enduros harrastajate klassis II koha.

Koroona: Toimus Alutaguse hirv 2017
18.09.2017

Võistkondlik võit läks Kadrinasse ning paarimängu võitsid Olav Karu ja Viljar Mehik.

Male: Teine etapivõit Andrei Skladtšikovile
18.09.2017

SK Diagonaal välkmale turniiri II etapi võitis jällegi Andrei Skladtšikov. Talle järgnesid Roman Abramov ja Svetlana Pritulina.

Kergejõustik: Anna Tipukinale Eesti meistrivõistlustelt kuld
18.09.2017

Sillamäel toimunud Eesti maanteekäimise meistrivõistlustel saavutasid kaksikvõidu Anna Tipukina KJK Atleetika ja Angela Mandel KJK Sillamäe Kalev.

Kergejõustik: Dmitri Aristovile ja Luna-Aleksandra Lagodale kuld
18.09.2017

Rakvere XXXIV Rahvajooksu 10 km distantsil olid kiiremad Dmitri Aristov ja Luna-Aleksandra Lagoda.