Esilehele      Sisukord
Esilehele
Oktoober 2017
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Kalender

Lauatennis: XIII Viru-Nigula lauatennise karikasari
Aeg: 15.10.2017 00:00 - 15.10.2017 00:00:00
Toimumiskoht: Aseri spordihoone


Plakat


Võrkpall: Eesti karikavõistluste U20 III finaalturniir 2. päev
Aeg: 15.10.2017 10:00 - 15.10.2017 18:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall


Male: SK Diagonaal välkmale III etapp
Aeg: 15.10.2017 10:30 - 15.10.2017 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Petank: Hooaja lõpetamine (üksik)
Aeg: 15.10.2017 11:00 - 15.10.2017 16:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone petangiväljakud
Korraldaja: Kohtla-Järve Spordihuvi klubi, Ivar Viljaste


Male: Kohtla-Järve noorte karikavõistluste II etapp
Aeg: 15.10.2017 11:00 - 15.10.2017 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Jalgpall: Esiliiga B: Kohtla-Järve JK Järve - Tartu JK Tammeka U21
Aeg: 15.10.2017 13:00 - 15.10.2017 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordikeskuse staadion


Jalgpall: Esiliiga B: JK Sillamäe Kalev U21 - Vänra JK Vaprus
Aeg: 15.10.2017 16:00 - 15.10.2017 18:00:00

Sillamäe Kalevi kunstmuruväljak.



Uudised


Jalgpall: JK Narva Trans võitis
15.10.2017

Eesti meistrivõistluste 33. voorus võitis JK Narva Trans Viljandi JK Tulevik tulemusega 1:0.


Jalgpall: Sillamäe Kalev kaotas kodus
15.10.2017

Eesti meistriliiga 33. voorus kaotas JK Sillamäe Kalev Tartu JK Tammeka tulemusega 1:2.


Jalgpall: Järve II kaotas kodus
15.10.2017

II liiga 25. voorus kaotas Kohtla-Järve JK Järve II Maardu United võistkonnale tulemusega 0:1.


Firmasport: Eesti Energia võistkonnale II koht
15.10.2017

Energeetikaettevõtete võrkpalliturniiril Keravälk saavutas Eesti Energia võistkond, kuhu kuulusid põhiliselt EE Kaevanduste mängijad, II koha, kaotades finaalis E-Servise võistkonnale 1:2.


Male: Toimusid Kohtla-Järve lahtised meistrivõistlused kuni 10. a. noortele
15.10.2017

Osales 16 poissi ja 12 tüdrukut. Poistest võitis Lev Sizov 7 punktiga 7 ja tüdrukutest Nadeþda Pritulina 6 punktiga 7.


Jäähoki: Narva PSK kolmas võit järjest
15.10.2017

Kahe viimase hooaja Eesti jäähokimeister Narva PSK jätkab Nordic Power Hokiliigas täiseduga, alistades Tondiraba jäähallis kevadise finalisti HC Viking tulemusega 4:3 (0:0, 3:2, 1:1).


Male: Välkmale III etapi võitis Sergei Novikov
15.10.2017

Spordiklubi Diagonaal välkmale III etapil osales 10 maletajat. Teiseks jäi eelmise etapi võitja Einar Vaino.


Jalgpall: Ida-Virumaa klubid kaotasid kodus
15.10.2017

Esiliiga B 33. voorus kaotas JK Sillamäe Kalev U21 Vändra JK Vaprus tulemusega 1:2 ja Kohtla-Järve JK Järve Tartu JK Tammeka U21 tulemusega 1:4.


Lauatennis: Toimus XIII Viru-Nigula karikasarja II etapp
15.10.2017

Teisel etapil oli osalejaid koos noortega 34. Etapi võitis külaline Pärnust Valeria Sarycheva.


Kergejõustik: Eesti murmaajooksu karikavõistlustelt Ida-Virumaale kaks kuldmedalit
15.10.2017

T U16 vanuseklassis võitis 2 km distantsi Jekaterina Mirotvortseva ja T U18 vanuseklassis 3 km distantsi Saina Mamedova - mõlemad KJK Sillamäe Kalev.




 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles