Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 


Sünni-aastapäevad
Normak, Agu (64) 04.11.1953 - 05.04.2008 (9)
Muratov, Vladimir (61) 11.11.1956 - 13.03.2006 (11)
Unger, Martin (74) 15.11.1943 - 14.10.2010 (7)
Jalak, Jüri (71) 17.11.1946 - 04.03.2004 (13)

Surma-aastapäevad
Abrjutina, Svetlana (62) 13.01.1955 - 13.11.2010 (7)
Transtok, Aleksander (92) 26.01.1925 - 16.11.2014 (3)
Talpas, Avo (71) 28.06.1946 - 27.11.1979 (38)

Kalender

Korvpall: Eesti meeste II liiga: Reinar Halliku KK/Jõhvi SK - BC Narva
Aeg: 03.11.2017 20:00 - 03.11.2017 21:15:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall


Jalgrattasport: Narva Cyclocross/Soudal Eesti CX karikasarja VI etapp
Aeg: 04.11.2017 08:30 - 04.11.2017 16:30:00
Korraldaja: Vladimir Všivtsev

Narva Joaoru puhkealal.


Kabe: Into seeriaturniiri XI etapp
Aeg: 04.11.2017 10:00 - 04.11.2017 14:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi seltsimaja
Korraldaja: Jõhvi kabeklubi Into, Heino Int


Male: Kohtla-Järve Spordiseltsi Kalev meistrivõistlused kiirmales
Aeg: 04.11.2017 10:45 - 30.11.2017 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Valge Ratsu, Svetlana Pritulina

Toimub A, B ja C turniir.


Võrkpall: Jõhvi CUP võrkpallis 2017
Aeg: 04.11.2017 11:00 - 04.11.2017 15:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall
Korraldaja: Jõhvi võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk


Jalgpall: Eesti meistrivõistluste meistrliiga, Sillamäe Kalev - Viljandi Tulevik
Aeg: 04.11.2017 13:00 - 04.11.2017 14:45:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi staadion
Korraldaja: Sillamäe Jalgpalliklubi, Aleksandr Starodubtsev


Jäähoki: Nordic Power Hokiliiga; Narva PSK - HC Viking
Aeg: 04.11.2017 16:30 - 04.11.2017 18:00:00
Toimumiskoht: Narva jäähall


Jalgpall: Saalijalgpalli esiliiga: S.Narva United FC II - S.FC Jõgeva Wolves
Aeg: 04.11.2017 16:30 - 04.11.2017 17:30:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus


Jalgpall: Betsafe Saaliliiga: S.Sillamäe SMSRaha - S.Viimsi FC Rinopal
Aeg: 04.11.2017 19:00 - 04.11.2017 20:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Jalgpall: Saalijalgpalli esiliiga: S.Narva SK Ganza - S.Tallinna SK Augur Skanton
Aeg: 04.11.2017 19:00 - 04.11.2017 20:00:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus


Leheküljed: [1] 2 3 4 5 6 7

Uudised


Korvpall: BC Narva esimene võit
01.11.2017

Saku II liigas võitis BC Narva kodupubliku rõõmuks KK HITO/BC Karjamaa tulemusega 70:67.


Varia: Vabatahtlike spordikohtunike kulude hüvitamine muutub maksuvabaks
02.11.2017

Valitsus kiitis täna, 2. novembril heaks Kultuuriministeeriumi ettepaneku muuta spordiseadust ja tulumaksuseadust. Spordiorganisatsioonid saavad edaspidi vabatahtlikult spordivõistlustel tegutsevale kohtunikule maksta hüvitist kuni 20 eurot päevas ja kuni 1040 eurot aastas maksuvabalt.


Korvpall: Saku II liigas toimusid järjekordsed kohtumised
04.11.2017

Reinar Halliku KK/Jõhvi SK võitis BC Narva võistkonda tulemusega 86:68. KK Hito/BC Karjamaa kaotas aga Rakvere SK Tarvas tulemusega 73:91.


Jalgpall: Narva Trans kaotas viimase kohtumise suurelt
04.11.2017

Eesti meistrliiga viimases, 36. voorus kaotas JK Narva Trans Nõmme Kalju FC tulemusega 1:8 ja saavutas 45 punktiga 5. koha.


Jalgpall: Sillamäe Kalev kaotas viimase kohtumise kodus
04.11.2017

Eesti meistriliiga viimases, 36. voorus kaotas JK Sillamäe Kalev Viljandi JK Tulevik tulemusega 0:1. EJL klubide litsentsikomisjoni otsusega jäi Sillamäe Kalev meistriliiga litsentsist ilma ja langetati üldjärjestuses viimasele kohale.


Jäähoki: Narva PSK võitis kodus
04.11.2017

Nordic Power Hokiliiga liidrite heitluses alistas tiitlikaitsja Narva PSK oma kodujääl Tallinna HC Vikingi tulemusega 6:5 (1:1, 2:0, 3:4).


Võrkpall: Jõhvi Cupil võidutses võistkond Palm
04.11.2017

Jõhvi Cupi võitis täiseduga võistkond Palm koosseisus Reesi Külhallik, Moona Kilk, Tair Tooming, Madis Volt, Argo Palm ja Kristjan Palm.


Male: Toimusid Kohtla-Järve Spordiseltsi Kalev meistrivõistlused
04.11.2017

A - turniiri võitis Andrei Skladtšikov, B - turniiri võitis Timur Gertsman, C - turniiri võitis Anna Ivanova.


Jalgpall: Sillamäe SMSRaha kaotas kodus suurelt
04.11.2017

Betsafe saaliliiga 1. voorus kaotas S.Sillamäe SMSRaha S.Viimsi FC Rinopal tulemusega 1:9.


Jalgpall: Narva võistkondadele võit ja kaotus
04.11.2017

Saalijalgpalli esiliiga 1. voorus võitis S:Narva United FC II S.FC Jõgeva Wolves tulemusega 7:2, kuid S.Narva SK Ganza pidi vastu võtma kaotuse S.Tallinna SK Augur Skanton tulemusega 2:5.


Jalgpall: Esiliiga B hooaeg lõppes täna
05.11.2017

Kohtla-Järve JK Järve lõpetas hooaja võõrsil 3:0 võiduga Vändra JK Vaprus üle ja jäi üldjärjestuses viiendaks. Sillamäe JK Kalev U21 andis loobumisvõidu Viimsi JK.


Jalgpall: Kohtla-Järve JK Järve naised kaotasid mõlemad üleminekumängud
05.11.2017

Naiste esiliiga üleminekumängudes kaotas Kohtla-Järve JK Järve (N) võõrsil JK Tallinna Kalev II (N) tulemusega 0:2 ja kodus 0:3.


Kabe: Toimus kabeklubi Into seeriavõistluse 11. etapp
05.11.2017

Jõhvi seltsimajas toimunud kabeklubi Into seeriaturniiri 11. etapi vene kabes võitis Aleksandr Serõn.


Jäähoki: Narva PSK kaotas ka kodus Tartu Välgule
05.11.2017

Nordic Power Hokiliigas kaotas Narva PSK Tartu Kalev Välgule tulemusega 1:4 (1:1 ; 0:1 ; 0:2).


Jalgpall: S.Narva United võitis kodus
05.11.2017

Betsafe saaliliiga 1. voorus võitis S.Narva United FC tulemusega 4:2 S.Sillamäe FC NPM Silmet.


Sumo: Nikita Lopouhhov 2017. aasta parim meessumotor
08.11.2017

Eesti Sumoliidu juhatus kinnitas aasta parimaks meessumotoriks EM-il kuni 70 kg kehakaalus pronksi võitnud Nikita Lopouhhovi (Narva SK Buffen-do).


Male: Lõppes võistkondlik noorteturniir "Läänemere maletähed"
11.11.2017

Narvas toimunud rahvusvahelise maleturniiri "Läänemere maletähed" võitis Venemaa võistkond, Eesti I võistkond saavutas III koha.


Korvpall: Reinar Halliku KK/Jõhvi SK võit
11.11.2017

Saku II liigas võitis Reinar Halliku KK/Jõhvi SK tulemusega 74:62 KK HITO/BC Karjamaa.


Kabe: Heino Int kabeklubi Into meister
11.11.2017

Jõhvi seltsimajas toimunud kabeklubi Into lahtised meistrivõistlused vene kabes võitis Heino Int.


Korvpall: Ida-Virumaa meistriliigas toimusid järjekordsed kohtumised
11.11.2017

Mäetaguse võitis BC Karjamaa võistkonda tulemusega 76:57 ja KK HITO tulemusega 84:68 Kiviõli/Lüganuse võistkonda.


Jalgpall: Saalijalgpalli esiliigas kohtusid omavahel Narva võistkonnad
11.11.2017

Saalijalgpalli esiliiga 2. voorus võitis S.Narva SK Ganza tulemusega 10:6 S.Narva FC United II võistkonda.


Korvpall: BC Narva kaotas
12.11.2017

Saku II liigas kaotas BC Narva Rakvere SK Tarvas tulemusega 67:77.


Jalgpall: Betsafe Saaliliigas toimusid 2. vooru mängud
12.11.2017

S.Sillamäe FC NPM Silmet võitis S.Sillamäe Smsraha tulemusega 8:2. S.Narva United FC kaotas S.Tallinna FC Cosmos võistkonnale tulemusega 0:2.


Jalgpall: Saalijalgpalli karikavõistlustel loositi 1/16 finaalpaarid
12.11.2017

Kõikide Ida-Virumaa võistkondade vastasteks loositi Rahvaliiga võistkonnad.


Korvpall: Ida-Virumaa Rahvaliigas toimus kolmas mängudevoor
12.11.2017

Peetud mängude põhjal jätkavad kolme võiduga Kohtla-Nõmme, Virumaa Politsei Spordiselts, Kohtla-Järve Enteh, Iisaku.


Male: Järjekordne etapivõit Einar Vainole
13.11.2017

SK Diagonaal kiirmaleturniiri III etapi võitis 6 punktiga Einar Vaino.


Korvpall: Toimus Ida-Virumaa karikavõistluste 1/4 finaalide loosimine
14.11.2017

Kokkulepitud mänguaeg teatada vähemalt 5 päeva enne mängu toimumist.


Jalgpall: S.Narva SK Ganza kaotas
16.11.2017

Saalijalgpalli karikavõistluste 1/16 finaalis kaotas S.Narva SK Ganza kodus SRL.MFC Jamburg võistkonnale tulemusega 2:4.


Lauatennis: VII etapi võitis Anna Romanenko
18.11.2017

VII Jõhvi lauatennise rahvaliiga VII etapil oli osalejaid 22. Veteranidest oli parim Tõnu Kapper.




 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles