Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 


Sünni-aastapäevad
Tuljakov, Vitali (49) 14.12.1969 - 26.06.2016 (2)
Treinbuk, Ardu (83) 22.12.1935 - 10.08.2012 (6)

Surma-aastapäevad
Keerme, Aavo (70) 02.06.1948 - 23.12.2015 (3)
Aasmäe, Hans (71) 01.05.1947 - 26.12.2015 (3)

Kalender

Laskmine: Vladimir Sidorovi XXIII mälestusvõistlused õhkrelvadest laskmises 1. päev
Aeg: 01.12.2017 15:00 - 01.12.2017 19:00:00
Toimumiskoht: Narva lasketiir
Korraldaja: Narva laskespordiklubi, Aleksandr Makarov


Iluuisutamine: Narva Cup 2017 iluuisutamises 1. päev
Aeg: 01.12.2017 17:00 - 01.12.2017 21:00:00
Toimumiskoht: Narva jäähall


Male: 61. Narva meistrivõistlused males 5. päev
Aeg: 01.12.2017 17:30 - 01.12.2017 20:30:00
Toimumiskoht: Narva Laste Loomemaja
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Leonid Pelešev


Iluuisutamine: Narva Cup 2017 iluuisutamises 2. päev
Aeg: 02.12.2017 09:00 - 02.12.2017 20:00:00
Toimumiskoht: Narva jäähall


Vabamaadlus: Rahvusvaheline vabamaadlusturniir Kuldkaru Open 2017
Aeg: 02.12.2017 10:00 - 02.12.2017 20:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Kuldkaru, Aleksei Hapov

Kohtla-Järve Spordikeskus (Ahtme mnt 61).


Kabe: Into seeriaturniiri XII etapp
Aeg: 02.12.2017 10:00 - 02.12.2017 14:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi seltsimaja
Korraldaja: Jõhvi kabeklubi Into, Heino Int


Male: 61. Narva meistrivõistlused males 6. päev
Aeg: 02.12.2017 10:30 - 02.12.2017 16:00:00
Toimumiskoht: Narva Laste Loomemaja
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Leonid Pelešev


Laskmine: Vladimir Sidorovi XXIII mälestusvõistlused õhkrelvadest laskmises 2. päev
Aeg: 02.12.2017 11:00 - 02.12.2017 15:00:00
Toimumiskoht: Narva lasketiir
Korraldaja: Narva laskespordiklubi, Aleksandr Makarov


Poks: Ida-Viru MV ja Jõhvi MV poksis 1. päev
Aeg: 02.12.2017 15:00 - 02.12.2017 19:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall
Korraldaja: Jõhvi poksiklubi Loit, Vjatšeslav Zaretšnev


Jalgpall: Betsafe saaliliiga: S.Sillamäe Smsraha - S.Tartu Ravens Futsal EMÜ SK
Aeg: 02.12.2017 19:00 - 02.12.2017 20:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Leheküljed: [1] 2 3 4 5 6

Uudised


Jalgpall: Saalijalgpalli karikavõistlustel loositi 1/8 finaalpaarid
01.12.2017

Narva United II sai vastaseks JK Rapla Lokomotiivi, Sillamäe Smsraha Tartu Ravens Futsal EMÜ SK, Narva United FC JK Kohila ja Simmaäe FC NPM Silmet Tallinna SK Augur Enemati.


Jäähoki: Narva PSK kaotas võõrsil
02.12.2017

Nordic Power Hokiliigas kaotas Narva PSK kolmandat korda sel hooajal Tartu Kalev Välgule. Seekord kaotati kohtumine tulemusega 2:6 (1:0 ; 0:1 ; 1:5).


Jalgpall: Betsafe saaliliigas peeti 5. vooru kohtumised
02.12.2017

S.Sillamäe Smsraha võitis S.Tartu Ravens Futsal EMÜ SK tulemusega 6:4, S.Narva United FC kaotas S.Tallinna SK Augur Enemat võistkonnale tulemusega 4:6 (2:1) ja S.Sillamäe FC NPM Silmet kaotas S.Viimsi FC Rinopal võistkonnale tulemusega 4:7 (1:3).


Kabe: 12. etapi võitis Valeri Kondratjuk
02.12.2017

Jõhvi seltsimajas toimunud kabeklubi Into seeriaturniiri 12. etapi vene kabes võitis Valeri Kondratjuk.


Male: Toimusid Eesti kiirmale meistrivõistlused
03.12.2017

Tallinnas toimunud Eesti kiirmale meistrivõistlustel jagas Dmitri Petrov SK Diagonaal 2.-4. kohta. Seenioridest oli Einar Vaino SK Diagonaal kuues.


Male: 4. etapi võitis Boriss Zaitsev
03.12.2017

SK Diagonaal kiirmale 4. etapi võitis 7. punktiga Boriss Zaitsev, punktiga kaotas talle Einar Vaino.


Mõttesport: Järjekordselt võitis Jõuluturniiri Karru klubi
03.12.2017

Selle aasta Jõuluturniir sporditeemalises mälumängus oli tasavägisem kui eelmised. II koha saavutas Spordihuvi klubi, III oli Metsküla/Iisaku võistkond.


Jalgpall: Narva Ganza võitis kodus suurelt
03.12.2017

Saalijalgpalli esiliigas võitis S.Narva SK Ganza tulemusega 9:4 S.JK Kohila.


Laskmine: Vladimir Sidorovi XXIII mälestusvõistlused õhkrelvadest laskmises olid rahvusvahelised
04.12.2017

Õhupüssist laskmise võitis külalisvõistleja Rimvydas Specius Leedust, parim Ida-Virumaa esindaja oli Artjom Ert II kohaga. Naistest pidi Anžela Voronova alla vanduma Narva LSK esindajale Valeria Koljuhhinale.


Judo: Toimus II Feliks Saakjani turniir
04.12.2017

Tallinnas toimunud rahvusvahelisel judoturniiril osales 205 noorsportlast 18 klubist Eestist, Lätist ja Venemaalt. Ida-Virumaalt oli esindatud Narva SK Buffen-do.


Korvpall: Ida-Virumaa karikavõistlused on täies hoos
04.12.2017

Peetud on karikavõistluste põhiturniiri kohtumised.


Vabamaadlus: Jevgeni Soltruk jättis võidu koju
04.12.2017

X rahvusvahelisel vabamaadlusturniiril Kuldkaru Open osales kaheksas kaalukategoorias 52 maadlejat 10 riigist. Kehakaalus -74 kg võitis I koha SK Kuldkaru esindaja Jevgeni Soltruk.


Taekwon-Do: Maailmakarikaetapilt Inga Palule hõbemedal
04.12.2017

Valgevene pealinnas Minskis toimunud maailmakarikaetapil osales 1500 sportlast 14 riigist. Ida-Virumaalt olid esindatud klubide KWON ja TEKKEN sportlased.


Võrkpall: Põlevkivi Volle turniiril peeti teine kohtumine
04.12.2017

Jõhvi Spordihallis toimunud kohtumises võitis Narva karjääri võistkond tulemusega 3:0 (25:11; 25:22; 25:21) VKG Ojamaa kaevanduse võistkonda.


Poks: Toimus Jõhvi Box Open
05.12.2017

Jõhvi Box Open oli rahvusvaheline, kus külalisvõistlejaid oli Soomest, Lätist, Leedust, Venemaalt.


Jalgpall: Narva United II võitis võõrsil
08.12.2017

Saalijalgpalli esiliiga 5. voorus võitis S.Narva United FC II S.Maccabi võistkonda tulemusega 5:2.


Jalgpall: Narva United võitis kodus, Sillamäe NPM Silmet kaotas võõrsil
08.12.2017

Betsafe saaliliiga 6. voorus võitis S.Narva United FC S. Tartu Maksimumi tulemusega 4:3 (1:3), kuid S.Sillamäe FC NPM Silmet kaotas võõrsil S.Tartu Ravens Futsal EMÜ SK tulemusega 4:6 (1:3).


Varia: Sillamäel tunnustati parimaid
09.12.2017

Meestest tunnistati parimaks Kirill Titov, naistest Angela Mandel, treeneritest Jevgeni Terentjev ja klubidest kergejõustikuklubi Kalev.


Jalgpall: Sillamäe Smsraha kaotas kodus
09.12.2017

Betsafe saaliliiga 6. voorus pidi S.Sillamäe Smsraha ühe väravaga alla vanduma S:Tallinna SK Augur Enemat võistkonnale 5:6.


Jalgpall: Narva United II võitis kodus
09.12.2017

Saalijalgpalli esiliiga 6. voorus võitis S.Narva United II S.Rummu Dünamo võitkonda tulemusega 5:2.


Lauatennis: Lõppes VII Jõhvi lauatennise rahvaliiga
09.12.2017

Koos VIII etapiga selgusid ka Jõhvi meistrid lauatennises.


Ujumine: Toimusid Kohtla-Järve lahtised meistrivõistlused mitmevõistluses
10.12.2017

Vanemas vanuseklassis võitsid Alina Vedehhova ja Joonas Niine UK Aktiiv ning nooremas vanuseklassis Arina Vedehhova UK Aktiiv ja Daniil Appel Energia SK.


Male: SK Diagonaal välkmale 5. etapp oli väga tasavägine
10.12.2017

Esikolmik: Nikolai Dunajev - 11 punkti, Einar Vaino - 10,5 punkti, Boris Zaitsev - 10 punkti.


Jalgpall: Saalijalgpalliturniiri Valeri Korbi auhindadele võitis JK Järve
11.12.2017

IX saalijalgpalliturniiril Valeri Korbi auhindadele osales 12 võistkonda.


Kergejõustik: Jõgeva Jõulujooksul esinesid edukalt Ida-Virumaa jooksjad
11.12.2017

Kokku oli osalejaid 116. Ida-Virumaa esindajatest saavutasid 10 km distantsil oma vanuseklassis Esmeralda Lille I koha, Kaja Jõemets, Eerik Hudilainen ja Aleksandr Vassiljev II koha.


Liikumisharrastus: IVV Europiaad toimub järgmisel aastal Sitsiilias
11.12.2017

Eesti Spordiseltsil Kalev on rõõm kutsuda kõiki käimishuvilisi taaskord ühele seiklusele. Sellel korral on toimumas IVV Europiaad Sitsiilias, täpsemalt Selinuntes. Avamine toimub 23. mail 2018 Mazara Del Vallos ning järgnevad käimisetapid Selinuntes, mis asub imeilusal merekaldal ning kus on näha paljusid Suure Kreeka pärandi ehitisi.


Korvpall: BC Narvale kaks nappi võitu
11.12.2017

Saku II liigas võitis eile BC Narva Eesti Maaülikool II/Ülenurme võistkonda tulemusega 72:71 ja täna BC Kalev II tulemusega 72:70.


Võrkpall: Põlevkivi Volle turniiril peeti kolmas kohtumine
11.12.2017

Kolmandas kohtumises olid vastamisi Estonia kaevanduse ja Peamaja võistkonnad, mille võitis Estonia 3:0.


Ujumine: VII Mäetaguse ujumise seeriavõistlusele tõmmati joon alla 9. etapiga
14.12.2017

9. etapil näitasid kiiremat aega meestest Sergei Hodõrev ning naistest Helena Jõemets.


Jalgpall: Narva United II suureskooriline kaotus
14.12.2017

Saalijalgpalli esiliiga 7. voorus kaotas S.Narva United FC II võõrsil S.Tallinna SK Augur Skanton võistkonnale tulemusega 2:9 (0:3)


Raha: Spordikohtunike kulude hüvitamine
15.12.2017

Riigikogu võttis vastu spordiseaduse ja tulumaksuseaduse muudatused, mis puudutavad vabatahtlikule spordikohtunikule kulude hüvitamist.


Vabamaadlus: Eesti Maadlusliit tunnustas aasta parimaid
15.12.2017

Nikita Tsehhonin - parima kadett, Martin Põld parim õpilane ja Spordiklubi Kuldkaru parim klubi vabamaadluses.


Korvpall: HITO/Karjamaa kaotas ühe punktiga
16.12.2017

Saku II liigas kaotas KK HITO/BC Karjamaa Audentese SK tulemusega 90:91.


Male: Toimusid Kiviõli lahtised meistrivõistlused males
17.12.2017

Turniiril osales 133 maletajat ja oli pühendatud Kiviõli maleklubi Lootus 10. aastapäevale.


Korvpall: Ida-Virumaa meistrivõistlusi juhib täiseduga KK HITO
17.12.2017

Viimati peetud kohtumistes võitis Kiviõli/Lüganuse BC Karjamaa võistkonda tulemusega 72:70 ja KK HITO Reinar Halliku KK/Jõhvi SK/Toila võistkonda tulemusega 92:79.


Jalgpall: Sillamäe võistkonnad kaotasid
17.12.2017

Betsafe saaliliiga 7. voorus kaotas S.Sillamäe Smsraha S.Tartu Maksimumile 4:8 (2:2) ja S.Sillamäe FC NPM Silmet S.Tallinna FC Cosmos tulemusega 3:8 (2:4).


Kabe: Kabetajad lõpetasid hooaja Jõuluturniiriga
17.12.2017

Jõuluturniiri võitis Aleksandr Serõn. kes tuli ühtlasi võitjaks ka üldkokkuvõttes.


Jalgpall: Narva Ganza mängis viiki
17.12.2017

Saalijalgpalli I liiga 7. vooru kohtumine S.Narva SK Ganza ja S.Rummu Dünamo vahel jäi viiki 8:8 (0:0).


Korvpall: Ida-Virumaa rahvaliigas jätkavad täiseduga Kohtla-Järve Enteh ja Iisaku
17.12.2017

Ida-Virumaa rahvaliigas peetud kohtumistes olid võidukad KK Pühajõe, Narva SK Energia, Kohtla-Järve Enteh ja Iisaku.


Jalgpall: Narva United võitis võõrsil
17.12.2017

Betsafe saaliliiga 7. voorus võitis S.Narva United FC S.Viimsi FC Rinopal tulemusega 6:2 (4:1).


Varia: Eestimaa Spordiliit Jõud tunnustas aasta tegijaid
18.12.2017

Ida-Virumaalt pälvisid tunnustuse Ivan Novitski, Raul Rõõmus, Spordiklubi Motus ja Anton Pratkunas.


Võrkpall: Põlevkivi Vollet juhib täiseduga Narva karjääri võistkond
19.12.2017

Selle aasta viimases kohtumises olid vastamisi Narva ja Jõhvi harrastajate võistkonnad. Narva võitis tulemusega 3:1.


Kergejõustik: Dmitri Aristov võitis Stamina Vana-aasta jooksu 8,44 km distantsi
19.12.2017

Stamina Vana-aasta jooksu teatemaratonis Treeningpartneri Noormeeste I võistkonnaga saavutas Dmitri Aristov III koha.


Lauatennis: Narvas toimus Roman Vassiljevi mälestusturniir - Narva Jõuluturniir
19.12.2017

Nädalavaheltusel Narvas toimunud turniir oli rahvusvaheline, millest võtsid osa külalisvõistlejad Venemaalt.


Lauatennis: Eesti Lauatenniseliit valis 2017. a. parimad
19.12.2017

Naistest tunnistati parimaks Airi Avamere ja noormängijaks Reelica Hanson.


Jalgpall: Toimus huvitav lauajalgpalliturniir lastele
20.12.2017

Jalgpalliklubi Penalti poolt organiseeritud lauajalgpalliturniirist võttis erinevatel päevadel osa kokku üle 60 huvilise.


Korvpall: Ida-Virumaa rahvaliigas selle aasta kohtumised peetud
20.12.2017

Selle aasta viimases kohtumises võitis Virumaa Politsei Spordiselts Sillamäe Gümnaasium/Kalevi võistkonda tulemusega 61:51.


Raha: Kultuurkapital jagas raha
21.12.2017

Eesti Kultuurkapitali Ida-Virumaa ekspertgrupi 2017. aasta IV jaotuse tulemused.


Võrkpall: Coolbet Rahvaliigas naiste II tugevusgrupis Ida regiooni I ringi alagrupivõitja selgunud
22.12.2017

Narva VK võitis eile Iisakus peetud kohtumises Iisaku naiskonda tulemusega 3:1 ja kindlustas sellega I ringi alagrupivõidu.


Ujumine: Eesti lühirajaujumise meistrivõistlustelt toodi Ida-Virumaale medaleid nii noorte kui täiskavanute arvestuses
23.12.2017

Kokku toodi noorte arvestuses 10 kulda, 13 hõbedat, 3 pronksi ja võistkondlik pronks ning 2 hõbedat ja 4 pronksi täiskasvanute arvestuses, kusjuures säravama tulemuse saavutas 10. aastane Sillamäe koolitüdruk Eneli Jefimova.


Korvpall: Ida-Virumaa karikavõistluste üks finalistidest on KK HITO
23.12.2017

Kohtla-Järve Enteh jäi poolfinaalis alla KK HITO tulemusega 77:99.


Kergejõustik: Toimus XXXI Jõhvi hüppajate päev
27.12.2017

Jõhvi hüppajate päeval oli peale kohalike sportlaste osalejaid ka mujalt Eestist. Kõige rohkem oli osalejaid kaugushüppes - 39.


Jalgpall: Aastalõputurniiril esiliiga B võistkondade vahel Kohtla-Järve JK Järve II koht
28.12.2017

Turniiri parimaks mängijaks valiti Kevin Kaivoja Kohtla-Järve JK Järve.


Jalgpall: S.Narva United võitis
28.12.2017

Betsafe saaliliiga 8. voorus võitis S.Narva United FC S.Sillamäe FC NPM Silmet võistkonda tulemusega 7:2 (3:1).


Varia: Kohtla-Järve 2017. a. parimd valitud
28.12.2017

Kohtla-Järve parim meessportlane on Semjon Karhanin - poks (SK Järve Boxing), treener Vladimir Zažogin ja naistest Anna Tipukina - kergejõustik (KJK Atleetika), treener Viktor Predbannikov.


Spordiliit: Spordiliit valis 2017. a. paremad
29.12.2017

Ida-Virumaa Spordiliidu juhatuse koosolekul valiti naistest järjekordselt parimaks Anžela Voronova (laskmine) ja meestest esmakordselt Nikita Lopouhhov (judo, sumo).




 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles