Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 


Sünni-aastapäevad
Eapost, Tõnu (71) 09.01.1947 - 27.03.2014 (4)
Šidlovski, Valentin (90) 12.01.1928 - 29.10.2010 (8)
Abrjutina, Svetlana (63) 13.01.1955 - 13.11.2010 (8)
Transtok, Aleksander (93) 26.01.1925 - 16.11.2014 (4)

Surma-aastapäevad
Alfjorov, Boriss (86) 25.05.1932 - 02.01.2007 (11)

Kalender

Kergejõustik: 2018 a. lubaduste jooks
Aeg: 01.01.2018 12:00 - 01.01.2018 14:00:00
Korraldaja: Narva MTÜ Motus, Anton Pratkunas

Narva Peetri plats.
Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium.


Liikumisharrastus: Verivorsti ja praekapsa lõhnad dressidelt maha!
Aeg: 01.01.2018 15:00 - 01.01.2018 17:00:00

Start Jõhvi Keskväljakult.


Korvpall: Ida-Virumaa rahvaliiga: Sillamäe Gümnaasium/Kalev - Illuka
Aeg: 05.01.2018 19:00 - 05.01.2018 20:30:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Sõudmine: 24h sõit sõudeergomeetritel
Aeg: 06.01.2018 09:00 - 07.01.2018 09:00:00

Korraldajad Narva Baza (Aleksander Puškini 25a) ja Sõudespinning.ee.


Kabe: Kabeklubi Into seeriaturniiri 1. etapp vene kabes
Aeg: 06.01.2018 10:00 - 06.01.2018 15:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi seltsimaja
Korraldaja: Jõhvi kabeklubi Into, Heino Int


Kergejõustik: Kohtla-Järve lahtised meistrivõistlused sisekergejõustikus
Aeg: 06.01.2018 11:00 - 06.01.2018 14:00:00
Korraldaja: Kohtla-Järve kergejõustikuklubi Atleetika, Aleksandr Hvorõhh

Kohtla-Järve Spordikeskuse kergejõustikuhall Ahtmes.


Male: Võistkondlik Paul Kerese mälestusturniir kiirmales
Aeg: 06.01.2018 11:00 - 06.01.2018 15:00:00
Toimumiskoht: Narva Laste Loomemaja
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Leonid Pelešev


Korvpall: Ida-Virumaa meistrliiga: Reinar Halliku KK/Jõhvi SK/Toila - Kiviõli/Lüganuse
Aeg: 06.01.2018 13:30 - 06.01.2018 15:00:00
Toimumiskoht: Iisaku gümnaasiumi võimla


Korvpall: Ida-Virumaa rahvaliiga: Kohtla-Nõmme - KK Voka SH
Aeg: 06.01.2018 15:30 - 06.01.2018 17:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone


Korvpall: Ida-Virumaa meistrliiga: Mäetaguse - KK HITO
Aeg: 06.01.2018 16:00 - 06.01.2018 17:30:00
Toimumiskoht: Mäetaguse põhikooli võimla


Leheküljed: [1] 2 3 4 5 6 7

Uudised


Male: Eesti noormaletajad osalesid Jõuluturniiril 2017/2017 Sankt-Peterburgis
03.01.2018

Parima tulemuse, 6. koha saavutas Kiviõli Lootuse spordiklubi maletaja Elizavetta Bitkova.


Korvpall: Reinar Halliku KK/Jõhvi SK võitis võõrsil
04.01.2018

Saku II liigas võitis Reinar Halliku KK/Jõhvi SK Terminal Oil võistkonda tulemusega 90:83.


Varia: ERRi portaalide 2017. a. loetumaks looks oli artikkel Jõhvi rahvajooksu tulemustest
05.01.2018

Video kogus vaatamisi eelkõige seetõttu, et Eesti jooksja ei surunud pjedestaalil võistluse võitnud keenialase kätt.


Jäähoki: Narva PSK alustas kohtumisi uuel aastal kaotusega
06.01.2018

Nordic Power Hokiliigas kaotas Narva PSK kodus HC Vipersile tulemusega 4:5 (0:2; 1:2; 3:1).


Korvpall: Ida-Virumaa meistriliigat juhib täiseduga KK HITO
06.01.2018

Ida-Virumaa meistriliigas peetud kohtumistes võitis KK HITO tulemusega 109:76 Mäetaguse võistkonda ja Kiviõli/Lüganuse Reinar Halliku KK/Jõhvi SK/Toila võistkonda tulemusega 67:57.


Jalgpall: S.Narva SK Ganza võitis
06.01.2018

Saalijalgpalli esiliiga 8. voorus võitis S.Narva SK Ganza tulemusega 6:4 (2:2) S.Tallinna SK Augur Skanton.


Kabe: Esimesel etapil kolmikvõit
06.01.2018

Jõhvi Seltsimajas toimunud Into seeriaturniiri I etapil jagasid esikohta Heino Int, Aleksandr Serõn ja Valeri Kondratjuk.


Jalgpall: S.Sillamäe Smsraha kaotas suurelt
07.01.2018

Betsafe saaliliiga 8. voorus kaotas S.Sillamäe Smsraha võõrsil S.Viimsi FC Rinopal võistkonnale tulemusega 1:12.


Korvpall: Ida-Virumaa karikavõistluste finaalis kohtuvad KK HITO ja Reinar Halliku KK/Jõhvi SK/Toila
08.01.2018

Teises poolfinaalis võitis Reinar Halliku KK/Jõhvi SK/Toila Narva SK Energiat tulemusega 97:82.


Korvpall: Ida-Virumaa rahvaliigas kolmikjuhtimine
08.01.2018

Ida-Virumaa rahvaliiga 6. voorus vääratasid senised liidrid Kohtla-Järve Enteh ja Iisaku, kes kaotasid vastavalt Virumaa Politsei Spordiseltsi ja Narva SK Energia võistkonnale.


Male: Rahvusvaheliselt noorteturniirilt II koht
08.01.2018

Tallinnas toimunud rahvusvahelisel noorteturniiril "Tallinn 2018" saavutas Kohtla-Järve Spordiseltsi Kalev esindaja Andrei Skladtšikov II koha.


Sõudmine: Toimus 24h sõit sõudeergomeetritel
08.01.2018

Narva tiim jäi neljandaks, võitis Tartu tiim.


Male: Paul Keresele pühendatud võistkondliku maleturniiri võitis Narva klubi "Maletäht"
08.01.2018

Turniiril osales 7 viieliikmelist võistkonda: 6 võistkonda Eestist ja üks võistkond Leningradi oblastist.


Male: Toimus SK Diagonaal kiirturniiri 5. etapp
08.01.2018

SK Diagonaal kiirturniiri 5. etapi võitis Boris Zaitsev, punktiga kaotas talle Einar Vaino.


Suusatamine: Kolmapäeval alustatakse Ida-Viru argipäeva suusaõhtutega (täiendatud)
09.01.2018

Esimene etapp toimub Äkkekülas algusega kell 17.45. 11.01 planeeritud teine etapp Pannjärvel on edasi lükatud. AJAKAVA: 17:00-17:45 - SEKRETARIAAT 18:00-18:15 - 500M. 18:20-19:15 - 2,5KM.


Spordiliit: Meeldetuletus klubidele
10.01.2018

Ida-Virumaa Spordiliit ootab 2018. a. ürituste toetuse taotlusi 15. jaanuariks 2018.


Kergejõustik: Deniss Šalkauskas võitis kõrgushüppe isikliku rekordiga
10.01.2018

Ahtme spordihallis peetud Kohtla-Järve lahtistel sisekergejõustiku meistrivõistlustel võitis kõrgushüppe Deniss Šalkauskas tulemusega 1.93.


Jalgpall: S.Narva United FC II võitis
10.01.2018

Saalijalgpalli esiliiga 9. voorus võitis S.Narva United FC II tulemusega 7:3 (4:1) S.Narva SK Ganza.


Suusatamine: Esimene suusavõistlus Äkkekülas peetud
11.01.2018

Meestest võitis Tomas Kaurson ja naistest Alina Botštarjova.


Jalgpall: Ida-Virumaa võistkonnad mängisid viiki
11.01.2018

Betsafe saaliliiga 9. voorus mängis S.Narva United FC 3:3 (1:2) viiki S.Tallinna FC Cosmos ja S.Sillamäe Smsraha 8:8 (4:4) oma kodulinna teise võistkonnaga FC NPM Silmet.


Varia: Tunnustati Jõhvi parimaid
11.01.2018

Parimaid tänasid Jõhvi vallavanem Aleksei Naumkin, abivallavanem Riina Sooäär ja Jõhvi Spordikooli direktor Helen Mast.


Mäesuusatamine: Uudised Kiviõli Seikluskeskusest
11.01.2018

Keerasime kraanid lahti.


Spordiliit: Spordiklubidele - Eesti 100 paelad medalitele
12.01.2018

Selle aasta esimestel võistlustel EV100 tähistusega medalipaelu veel kasutada ei saa, kuna tellimuse täitmine hilineb.


Kreeka-rooma maadlus: Avo Talpase 38. mälestusvõistlustel osalesid nelja riigi maadlejad
13.01.2018

Avo Talpase kehakaalus -82 kg läks võit külalisvõistlejale Ukrainast Aleksandr Serchanjukile. Kokku võttis võistlustest osa 53 kadetti ja 33 täiskasvanut.


Suusatamine: Ida-Virumaale Eesti noorte meistrivõistlustelt medalid
14.01.2018

Vabatehnika sprindis saavutas Vane Vähk Alutaguse SK M18 vanuseklassis I koha ja Kaarel Karri Marguse SK M20 vanuseklassis III koha.


Jalgpall: Ida-Virumaa võistkondadele kaotused
14.01.2018

Betsafe saaliliiga 10. voorus kaotas S.Sillamäe FC NPM Silmet 7:8 S.Tallinna SK Augur Enemat, S.Sillamäe Smsraha 0:10 S.Tallinna FC Cosmos ja S.Narva United FC 1:2 S.Tartu Ravens Futsal EMÜ SK.


Jäähoki: Narva PSK kaotus ja võit
14.01.2018

Nordic Power hokiliigas kaotas Narva PSK HC Vipersile 4:9 (1:4; 2:2; 1:3), kuid võitis HC Vikingit tulemusega 6:2 (3:1;1:0; 3:1).


Jalgpall: S.Narva SK Ganza mängis viiki
14.01.2018

Saalijalgpalli esiliiga 10. voorus mängis S.Narva SK Ganza viiki S.FC Jõgeva Wolves võistkonnaga tulemusega 7:7 (2:3).


Spordiliit: Ida-Virumaa 2017. a. spordiaasta parimate tunnustamine
15.01.2018

17. jaanuaril algusega kell 16.00 toimub Sillamäe Kultuurikeskuses Ida-Virumaa 2017. a. spordiaasta pidulik lõpetamine ja parimate sportlaste tunnustamine.


Kergejõustik: Toimusid Kohtla-Järve lahtised võistlused sisekergejõustikus
15.01.2018

Enamuse esikohti noppisid Sillamäe KJK Kalev, PSK Narvic ja Kohtla-Järve KJK Atleetika esindajad.


Ujumine: Toimus SK Dilan mitmevõistlus ujumises
15.01.2018

Kõikidel distantsidel kokku oli osalejaid üle neljasaja.


Jääpall: Kohtla-Järve naised said maailmameistrivõistluste kogemuse
15.01.2018

Eesti jääpalli naiskond, kus pooled mängijad olid Kohtla-Järvelt, saavutas maailmameistrivõitlustel Hiinas 7. koha.


Võrkpall: Peamaja võistkonnale esimene võit
15.01.2018

Põlevkivi Volle sarjas toimunud selle aasta esimeses kohtumises võitis Peamaja võistkond Ojamaa Kaevanduse võistkonda 3:0.


Mäesuusatamine: Kiviõli seikluskeskus annab teada
15.01.2018

Kiviõli seikluskeskus ootab kõiki mäesuusahuvilisi alates kella 12.00 neljapäeval, 18.01.


Laskmine: Narva laskuritele Vilniusest "POLONIA" 2018 karikad
16.01.2018

Vilniuses toimunud rahvusvahelistelt võistlustelt pneumaatilistest relvadest laskmises tõid noortest karikad koju Anastassia Bobyleva, Katrin Smirnova, Aleksandra Moissejeva, Mihhail Ivanov ja Jegor Shanin ning täiskasvanutest Anžela Voronova ja Veera Rumjantseva.


Spordiliit: Sillamäel tunnustati möödunud spordiaasta Ida-Virumaa parimaid
17.01.2018

EOKi ja Kultuuriministeeriumi tänukirjad andis auhinnasaajatele EOKi asepresident, kahekordne olümpiamängude pronksmedalivõitja Jüri Tamm.


Mõttesport: Mäetaguse mälumängu III vooru võitis Kalina külaselts
18.01.2018

Väga tasavägine oli heitlus teisest kuni seitsmenda kohani. Teiseks tuli Kiikla Rahvamaja, kaotades võitjale 6 punktiga. Ühe punktiga kaotas Kiiklale SMS.


Korvpall: KK HITO/BC Karjamaa kaotas suurelt
19.01.2018

Saku II liigas kaotas KK HITO/BC Kajamaa KK Viimsi/Kesklinna KK 49:100.


Suusatamine: Ida-Virumaa noortest näitas parimat tulemust Vane Vähk
20.01.2018

Eesti noorte meistrivõistlustel murdmaasuusatamises klassikalises stiilis saavutas Vane Vähk Alutaguse Suusaklubist U18 vanuseklassis II koha.


Jalgpall: S.Sillamäe FC NPM Silmetile napp kaotus
20.01.2018

Betsafe saaliliiga 11. voorus kaotas S.Sillamäe FC NPM Silmet võõrsil S.Tartu Maksimumile 4:5 (2:2).


Jalgpall: S.Narva United FC II võitis
20.01.2018

Saalijalgpalli esiliiga 11. voorus võitis S.Narva United FC II S.JK Kohila võistkonda tulemusega 6:2.


Korvpall: Reinar Halliku KK/Jõhvi SK raske võit
21.01.2018

Saku II liigas võitis Reinar Halliku KK/Jõhvi SK Haabersti SK tulemusega 84:78.


Jalgpall: S.Narva United FC põrmustas Sillamäe Smsraha
21.01.2018

Betsafe saaliliigas peeti 4. vooru mäng, kus S.Narva United FC alistas S.Sillamäe Smsraha tulemusega 20:0 (8:0). Neljas värav oli Sillamäelaste omavärav.


Jalgpall: S.Narva United FC jõudis karikavõistluste poolfinaali
21.01.2018

Saalijalgpalli karikavõistlustel võitis S.Narva United FC Tallinna SK Augur Enemat tulemusega 5:2 ja jõudis poolfinaali.


Jäähoki: Narva PSK Tartust järjekordne kaotus
21.01.2018

Nordis Power Hokiliigas kaotas Narva PSK Tartu Kalev Välgule tulemusega 3:4 (1:3; 1:0; 1:0; 0:1OT).


Male: SK Diagonaal välkmale VI etapi võitis Roman Abramov
22.01.2018

Pool punkti vähem kogus Einar Vaino. Kolmandat-neljandat kohta jagasid Svetlana Pritulina ja Boris Zaitsev.




 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles