Esilehele      Sisukord
Esilehele
Detsember 2018
ETKNRLP
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 


Sünni-aastapäevad
Kaljužnõi, Oleg (60) 28.03.1958 - 02.06.2011 (7)

Surma-aastapäevad
Jalak, Jüri (72) 17.11.1946 - 04.03.2004 (14)
Muratov, Vladimir (62) 11.11.1956 - 13.03.2006 (12)
Eapost, Tõnu (71) 09.01.1947 - 27.03.2014 (4)
Arvo, Kruus (84) 20.04.1934 - 28.03.2015 (3)

Kalender

Suusatamine: Kommipommi suusasarja 3. etapp
Aeg: 01.03.2018 17:45 - 01.03.2018 20:30:00
Toimumiskoht: Pannjärve Alutaguse puhke- ja tervisespordikeskus
Korraldaja: Alutaguse suusaklubi, Avo Sambla

Võistlus vabatehnikas ja ühisstardist.


Jalgpall: Betsafe Saaliliiga poolfinaal: S.Narva United FC - S.Tallinna SK Augur Enemat
Aeg: 02.03.2018 20:00 - 02.03.2018 21:00:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus


Kabe: Kabeklubi Into seeriaturniiri 3. etapp vene kabes
Aeg: 03.03.2018 10:00 - 03.03.2018 15:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi seltsimaja
Korraldaja: Jõhvi kabeklubi Into, Heino Int


Vabamaadlus: Laste karikavõistlused
Aeg: 03.03.2018 10:00 - 03.03.2018 17:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Kuldkaru, Aleksei Hapov


Kergejõustik: Jõhvi Cup
Aeg: 03.03.2018 10:00 - 03.03.2018 15:00:00
Korraldaja: Jõhvi kergejõustikuklubi Visa, Viktor Predbannikov

Kohtla-Järve Spordikeskuse kergejõustikuhall Ahtmes.


Jalgrattasport: Kiviõli MTB Snow Fights
Aeg: 03.03.2018 10:00 - 03.03.2018 17:00:00
Toimumiskoht: Kiviõli Seiklusturismi Keskus


Lauatennis: Toila valla meistrivõistlused - IV etapp
Aeg: 03.03.2018 10:00 - 03.03.2018 15:00:00

Toila valla Spordi- ja Kultuurikeskus.


Jalgpall: Esiliiga B: Kohtla-Järve JK Järve - FC Nõmme United
Aeg: 03.03.2018 13:00 - 03.03.2018 14:30:00
Toimumiskoht: Ahtme kunstmuruväljak


Male: SK Diagonaal kiirmale VII etapp
Aeg: 04.03.2018 10:30 - 04.03.2018 14:30:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Jäähoki: Nordic Power Hokiliiga poolfinaal: Narva PSK - Tartu Kalev Välk
Aeg: 04.03.2018 16:30 - 04.03.2018 17:30:00
Toimumiskoht: Narva jäähall


Leheküljed: [1] 2 3 4 5 6 7 8

Uudised


Spordiliit: Spordiliit jagas harrastusspordi raha
01.03.2018

Eilsel Ida-Virumaa Spordiliidu juhatuse koosolekul jagati riigieelarve ja liikumisharrastuse projektitoetuse rahad klubidele.


Kergejõustik: Narva Energiajooksule soodushind
02.03.2018

Ainult Ida-Virumaalastele kehtib naistepäevani soodusregistreerimine - 50%!


Suusatamine: Lõppes Kommipommi suusasari (täiendatud)
02.03.2018

Kommipommi 3. etapil osales 78 suusatajat. Kõikide etappide peale osales 2018. aasta Kommipommi suusasarjas 112 suusasõpra.


Petank: EV 100 aastapäeva turniiri võitsid Aigi Orro ja Elmo Lageda
02.03.2018

Vokas toimunud EV 100 aastapäeva turniiril osales 16 paari. Teiseks tulid Jaan ja Oskar Sepp.


Jalgpall: Narva United võitis poolfinaalseeria avamängu
04.03.2018

Betsafe saaliliiga poolfinaali esimese kohtumise Tallinna SK Augur Enemati vastu võitis Narva United tulemusega 2:1.


Jäähoki: Narva PSK ees kolmas poolfinaalkohtumine võõrsil
04.03.2018

Kui eilse kohtumise Narva PSK võõrsil kaotas Tartu Kalev Välgule tulemusega 3:7 (1:3; 0:0; 2:4), siis täna kodus võideti tulemusega 3:2 (2:0; 1:1; 0:1).


Kabe: Toimus kabeklubi Into seeriaturniiri 3. etapp
04.03.2018

Jõhvi Seltsimajas toimunud kabeklubi Into seeriaturniiri 3. etapi võitis Heino Int.


Suusatamine: Toimus Swedbank - Hawaii Express noortesarja IV etapp
04.03.2018

Tartu Lumepargis Raadil toimunud etapil tulid idavirulastest esikolmikusse Äkke Spordiklubi võistlejad Mihail Blohhin M13 vanuseklassis. kes tuli teiseks ja Aleksei Jaruškin M14 vanuseklassis, kes tuli kolmandaks.


Suusatamine: 43. Haanja maratoni võitis naistest Tatjana Mannima
04.03.2018

Üldjärjestuses lõpetas Tatjana Mannima Kiviõli Suusaklubist 42 km distantsi 15. Meestest oli idavirulastest parim Alutaguse Suusaklubi esindaja Taavi Lehemaa, kes lõpetas üheteistkümnendana.


Jalgpall: Narva Trans oli võidukas
04.03.2018

Premium liiga 2. voorus võitis Narva Trans võõrsil Kuressaare FC 5:0 (2:0).


Varia: Toimusid 34. Eesti omavalitsuste talimängud
04.03.2018

Ida-Virumaa omavalitsustest olid esindatud Alutaguse vald, kes üldjärjestuses oli 20, kuid II grupis neljas, Lüganuse vald, üldjärjestuses 10, I grupis 8, Jõhvi vald üldjärjestuses 23, I grupis 14. Toila osales ainult korvpallis, sellega oli ta üldjärjestuses 48, II grupis 14.


Jäähoki: Narva PSK kaotas ka teise poolfinaalmängu
05.03.2018

Nordic Power Hokiliiga poolfinaali teises kohtumises läks Narva PSK Tartu Kalev Välgu vastu kohe 3:0 juhtima, kuid lõpuks pidi vastu võtma kaotuse 3:6 (2:0, 1:1, 0:5), kaotades seega kahe võiduni peetava seeria 0:2. Ühtlasi peab kahe viimase aasta Eesti jäähokimeister Narva PSK leppima tänavu pronksimänguga.


Kergejõustik: Ahtme kergejõustikuhallis toimus Jõhvi Cup sisekergejõustikus
05.03.2018

Deniss Šalkauskas võitis kõrgushüppe tulemusega 1.90, mis oli 20 cm parem teise koha tulemusest ja kaugushüppes oli ta kolmas tulemusega 6.32.


Võrkpall: Narva karjäär kohtub finaalis Jõhvi harrastajatega
05.03.2018

Kohtumises pääsu eest finaali võitsid Jõhvi harrastajad Estonia kaevanduse võistkonda tulemusega 3:0.


Jalgpall: Kohtla-Järve JK Järve sai suureskoorilise kaotuse
06.03.2018

Esiliiga B 2. voorus kaotas Kohtla-Järve JK Järve FC Nõmme United võistkonnale tulemusega 0:6. See oli Kohtla-Järve JK Järve esimeseks ametlikuks selle aasta mänguks.


Korvpall: Reinar Halliku KK/SK Jõhvi võitis võõrsil
08.03.2018

Saku II liiga play-offis võitis Reinar Halliku KK/Jõhvi SK Viimsi KK/Kesklinna KK tulemusega 75:67.


Suusatamine: Äkkekülas toimus suusakolmapäevakute viimane etapp
08.03.2018

1 km distantsil oli poistest kiirem Viktor Pavlov, tüdrukutest Aleksandra Pustošnaja. 2 km oli kiirem Alina Botštarjova, 4 km Jevgeni Volosin ja 6 km Viktor Shemarin.


Koolitus/Seminar: Seminar kergejõustiku treeneritele 23.-24. märts 2018 Tallinna spordihallis «Kalev»
09.03.2018

Koolituse täies mahus läbinud treener: - omab teadmisi ja kogemust inimeste kehaliste võimete hindamiseks ning treeningurühmade moodustamiseks, - valdab kehaliste võimete arendamise kaasaegset teooriat ja metoodikat, - omab teadmisi ja kogemusi pikaajaliste treeningukavade koostamiseks, treeningtundide planeerimiseks ja läbiviimiseks, - oskab arvestada koormuste rakendamisel juhendatavate ealisi ja soolisi iseärasusi ning tervislikku seisundit, - suudab tagada juhendatavate ohutuse ja anda vajadusel esmaabi.


Jalgpall: Betsafe saaliliigas tuleb poolfinaalseeria otsustav kohtumine
09.03.2018

Võõrsil kaotas S.Narva United FC korduskohtumise S.Tallinna Augur Enemat võistkonnale tulemusega 0:1.


Jalgpall: Narva Trans mängis kodus viiki
10.03.2018

Premium liiga 3. voorus lõppes kohtumine JK Narva Trans ja Nõmme Kalju FC vahel viiki 2:2.


Suusatamine: Tatjana Mannima võitis naistest teise maratoni järjest
10.03.2018

33. Viru maratonil saavutas naistest I koha Kiviõli Suusaklubi esindaja Tatjana Mannima ja meestest III koha Alutaguse Suusaklubi esindaja Taavi Lehemaa.


Suusatamine: Eesti noorte meistrivõistluste esimesel päeval kaks medalit Ida-Virumaale
10.03.2018

Pannjärvel toimuvatel Eesti noorte meistrivõistlustel saavutasid Alutaguse Suusaklubi esindajad Aveli Uustalu N18 vanuseklassis 10 km distantsil III koha ja M18 vanuseklassis Kaspar Karuvärk 15 km distantsil samuti III koha.


Kabe: Toimusid Jõhvi meistrivõistlused kiirkabes
10.03.2018

Jõhvi Seltsimajas toimunud Jõhvi meistrivõistlused kiirkabes läbis kaotuseta Heino Int.


Jalgpall: Kohtla-Järve JK Järve kaotas ka teise kohtumise
11.03.2018

Esiliiga B 3. voorus kaotas Kohtla-Järve JK Järve võõrsil Tartu Tammeka U21 võistkonnale tulemusega 0:1.


Korvpall: Reinar Halliku KK/Jõhvi SK/Toila võitis
11.03.2018

Ida-Virumaa meistriliigas võitis Reinar Halliku KK/Jõhvi SK Toila Mäetaguse võistkonda tulemusega 112:87.


Korvpall: Ida-Virumaa rahvaliiga tabelijuhid ei vääratanud
11.03.2018

Nädalavahetusel peeti Ida-Virumaa rahvaliigas neli kohtumist, kus Virumaa Politsei Spordiselts võitis KK Pühajõe 89:58, Kohtla-Järve Enteh Illuka 59:31, Narva SK Energia Voka Spordihoone 70:68 ja Iisaku Kohtla-Nõmme 92:84.


Veteranid: Ida-Virumaa suusatajatele neli medalit
11.03.2018

Eesti seeniorsportlaste meistrivõistlustel saavutasid I koha Nadežda Poljakova N70 ja Olga Jakovleva N55 vanuseklassis, M50 oli Viktor Shemarin teine ja N40 Aljona Jagudina kolmas.


Suusatamine: Eesti noorte meistrivõistlused lõppesid teatesõitudega
11.03.2018

Alutaguse Suusaklubi võistkondade parim tulemus oli neljas M14 vanuseklassis. Viiendaks tulid N18/20, M18/20 ja M16 võistkonnad, N16 oli kaheksas ja N14 üheksas.


Jäähoki: Eesti naiste hokiliigas lõppes esimene turniir
11.03.2018

Kohtla-Järve HK Everest lõpetas esimese turniiri teisena, kogudes 6 punkti. Võitja selgitatakse kolme turniiri üldise paremusjärjestuse tulemusena.


Male: Kiirmale VII etapi võitis Anatoli Jemeljanov
12.03.2018

SK Diagonaal VII etapi võitis Anatoli Jemeljanov 6 punktiga. 5 punkti kogusid Vladislav Kuzub, Sergei Novikov ja Einar Vaino.


Jäähoki: Narva PSK jäi medaliteta
12.03.2018

Nordic Power Hokiliiga pronksimängus kaotas Narva PSK Narva jäähallis HC Vipers võistkonnale tulemusega 5:6 (1:3, 1:3, 3:0).


Võrkpall: Põlevkivi Volle esimene finaalmäng peetud
12.03.2018

Jõhvi Spordihallis peetud Põlevkivi Volle esimese finaalmängu võitsid Jõhvi harrastajad tulemusega 3:1 (25:18; 25:18; 14:25; 25:22).


Jalgpall: Narva Transile teine võit
13.03.2018

Premium liiga 4. voorus võitis JK Narva Trans tulemusega 2:1 JK Tallinna Kalevi. Poolaeg lõppes 1:1.


Suusatamine: Tänane etapp toimub Pannjärvel
14.03.2018

Seoses ilmaoludega on Iisaku etapp üle viidud Pannjärvele. Võistlus toimub avatud stardiga alates 18.30


Kergejõustik: Toimus Vinni - Rakvere Talvejooksusarja 3. etapp
14.03.2018

N50 vanuseklassis saavutas Kaja Jõemets (Sparta) teise koha ja M60 vanuseklassis Urmas Virkebau (Kiviõli) samuti teise koha.


Suusatamine: Toimus argipäeva suusaõhtute kümnes etapp
14.03.2018

Ilmastikuolude tõttu Pannjärvele üle viidud Iisaku etapil oli kõige rohkem osalejaid M12, M14 ja M16 vanuseklassis ja võitjad olid vastavalt Karel Vähk, Kert Karu ja Jan-Martti Jaanipere - kõik Alutaguse Suusaklubist.


Jalgpall: Saalijalgpalli karikafinaal toimub Tallinna Kalevi Spordihallis
15.03.2018

Saalijalgpalli karikafinaal Narva United FC ja Viimsi FC Rinopal vahel toimub 25. märtsil 2018 algusega kell 13.00 Tallinna Kalevi Spordihallis.


Mõttesport: Mäetaguse mälumängu V vooru võitis napilt Kiikla Rahvamaja ees võistkond Kaare
15.03.2018

Mäetaguse valla mälumänguturniiri 15. hooaja V vooru võitis võstkond Kaare 45 punktiga Kiikla Rahvamaja võistkonna ees, kes kogus 44 punkti. Kolmas oli Kalina Külaselts 38 punktiga.


Jalgpall: Naiste Kevad Cupil saavutas III koha Järve Veteranide naiskond
16.03.2018

Ahtme kunstmuruväljakul toimunud turniiril osales kokku 7 naiskonda. Võitjaks tuli Eesti meistriliigas mängiv SK 10 Premium Tartust. Teise koha saavutas esiliigas mängiv ja Eesti noortekoondise mängijatest koosnev võistkond Suure-Jaanist.


Korvpall: Reinar Halliku KK/Jõhvi SK saavutas ühepunktilise võidu
16.03.2018

Saku II liiga kaheksandikfinaalis võitis Reinar Halliku KK/Jõhvi SK tulemusega 73:72 Viimsi KK/Kesklinna KK võistkonda.


Jalgpall: Narva United mängib finaalis
16.03.2018

Betsafe saaliliigas võitis otsustava poolfinaalkohtumise Narva United FC, kes koduväljakul tulemusega 2:0 alistas Tallinna SK Augur Enemati võistkonna.


Jalgpall: Narva Trans oli kodus võidukas
16.03.2018

Premium liiga 5. voorus võitis JK Narva Trans Paide Linnameeskonda tulemusega 1:0.


Korvpall: Ida-Virumaa rahvaliigas kõikidel võistkondadel üheksa kohtumist peetud
16.03.2018

Maidla Põhikooli võimlas peetud kohtumises võitis Sillamäe Gümnaasium/Kalev võistkond tulemusega 72:64 Kiviõli/Lüganuse II.


Korvpall: KK Hito jätkab täiseduga
17.03.2018

Ida-Virumaa meistriliigas peetud kohtumises võitis KK Hiro BC Karjamaa võistkonda tulemusega 93:87.


Kabe: Ida-Virumaa võistkondlikud meistrivõistlused võitis kabeklubi Tamka
18.03.2018

Laupäeval toimusid Jõhvi seltsimajas Ida-Virumaa võistkondlikud meistrivõistlused vene kabes. Tasavägises võistluses selgus võitja alles peale naiste partii lõppu.


Jalgpall: JK Järve järjekordne kaotus
18.03.2018

Esiliiga B 4. voorus kaotas Kohtla-Järve JK Järve Tallinna JK Legion tulemusega 0:1. Poolaeg lõppes tulemusega 0:0.


Ujumine: 8. Eesti karikavõistlustelt Ida-Virumaa ujujatele 5 hõbedat ja 2 pronksi
19.03.2018

Joonas Niine Ujumisklubist Aktiiv saavutas II koha 50 m rinnuli, 100 m rinnuli ja 400 m kompleksujumises ning III koha 200 m rinnuli. Eneli Jefimova Sillamäe Ujumisklubist Kalev saavutas II koha 100 m ja 200 m rinnuli ning 50 m oli viies. Alina Vedehhova Ujumisklubist Aktiiv saavutas III koha liblikujumise 200 m distantsil ja 400 m kompleksujumises oli ta kuues.


Võrkpall: Põlevkivi Volle turniiril selgus Estonia kaevanduse vastane
19.03.2018

Estonia kaevanduse vastane 3.-4. koha mänguks on Ojamaa kaevandus, kes tulemusega 3:1 alistas Peamaja võistkonna.


Iluvõimlemine: Toimusid Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused
20.03.2018

Meistriklassis (2002 ja vanemad) tuli Ida-Virumaa meistriks Anna Okamanchuk Sillamäe SK Kalev.


Male: Šokolaaditurniiri võitis Robert Rodin
20.03.2018

2.-4. kohta jagasid Lev Sizov, Marek East ja Aleksandr Serzhant.


Varia: Ida-Virumaa korvpalli tabas valus kaotus
20.03.2018

60-aastaselt lahkus KK Hito looja ja juht Raul Rõõmus.


Suusatamine: Tatjana Mannima võitis naiste 30 km
20.03.2018

Eesti meistrivõistlustel murdmaasuusatamises klassikatehnikas võitis naiste 30 km distantsi Tatjana Mannima Kiviõli Suusaklubist, Helin Müüdla Alutaguse Suusaklubist oli viies.


Vabamaadlus: 4 Eesti kadettide meistritiitlit SK Kuldkaru maadlejatele
20.03.2018

Kehakaalus -48 kg tuli meistriks Nikita Shirokov, -60 kg Martin Põld, -65 kg Aleksei Saulits ja -71 kg Maksim Tarassov.


Vabamaadlus: Freidenfelds Cupilt Erik Reinbokile hõbemedal
20.03.2018

Riias toimunud Freidenfelds Cupil saavutas Erik Reinbok -74 kg kehakaalus II koha.


Korvpall: Esimeses kohtumises ühepunktine kaotus
23.03.2018

Saku II liiga play-offis kaotas Reinar Halliku KK/Jõhvi SK TTÜ KK II tulemusega 86:87.


Korvpall: Ida-Virumaa meistriliigas KK Hito esimene kaotus
25.03.2018

Ida-Virumaa meistriliigas peetud kohtumistes võitis Kiviõli/Lüganuse tulemusega 81:60 BC Karjamaa ja Reinar Halliku KK/JõhviSK/Toila KK Hito tulemusega 82:74.


Jalgpall: Sillamäe Kalev võitis kodus
25.03.2018

II liiga 1. voorus võitis JK Sillamäe Kalev Maardu Linnameeskond II tulemusega 3:1, kusjuures jäädi algul kaotusseisu omaväravast.


Jalgpall: Narva United kaotas finaalis penaltitega
25.03.2018

Saalijalgpalli karikavõistluste finaalis kaotas Narva United FC penaltitega Viimsi FC Rinopal võistkonnale 2:3. Normaalaeg lõppes tulemusega 4:4, lisaajal väravaid ei löödud.


Jalgpall: JK Järve II mängis viiki
26.03.2018

II liiga 1. voorus mängis Kohtla-Järve JK Järve II kodus 1:1 viiki Tartu JK Welco II.


Korvpall: Ida-Virumaa rahvaliigas peeti kaks kohtumist
26.03.2018

KK Pühajõe võitis KK Voka Spordihoone võistkonda tulemusega 71:56 ja Illuka Kiviõli/Lüganuse II tulemusega 52:49.


Suusatamine: Swedbank - Hawaii Express noortesarja V etapilt Ida-Virumaa noortele medalid
26.03.2018

N11 vanuseklassis 2,5 km distantsil saavutas II koha Herta Rajas Alutaguse Suusaklubist, N14 vanuseklassis 5 km distantsil oli kolmas Vita Konopljova ja M14 vanuseklassis 10 km distantsil teine Aleksei Jaruškin Äkke Suusaklubist, N23 vanuseklassis 16,5 km distantil oli kolmas Jonne Rooma Järve Spordiklubist.


Koroona: Toimusid Jõhvi valla lahtised meistrivõistlused
26.03.2018

III etapil oli osalemas kolmteist paari.


Laskmine: Toimusid Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlused õhkrelvadest laskmises
26.03.2018

Poistest võitis õhupüstolist laskmise Jegor Šahin Narva PSK ja meestest tuli õhupüssist laskmises kolmandaks Andrei Mihhailov. Võistkondlikult jäi Ida-Virumaa võistkond viiendaks.


Mõttesport: III etapi võitis Alutaguse võistkond ühe punktiga Karru klubi ees
26.03.2018

Ida-Virumaa lahtistel meistrivõistlustel sporditeemalises mälumängus kogus III voorus Alutaguse 49, Karru klubi 48 ja Pagari 46 punkti. Individuaalselt võitis teist vooru järjest Kaido Kooga ja asus ka üldkokkuvõttes juhtima.


Laskmine: Eesti noorte meistrivõistlustelt narvakatele medalid
26.03.2018

Õhupüssist laskmises saavutas poistest I koha Artjom Ert ja tüdrukutest Anastassia Bobõleva ning õhupüstolist laskmises Aleksandra Moissejeva.


Male: Välkmale turniiri VIII etapi võitis Svetlana Pritulina 12 punktiga
26.03.2018

SK Diagonaal välkmale VIII etapil jäi teiseks 10 punktiga Nikolai Dunajev ning kolmandat-neljandat kohta jäid jagama 9,5 punktiga Roman Abramov ja Eimar Vaino.


Ujumine: Toimus Vetesellist Vahumeistriks III etapp
26.03.2018

Kohtla-Järvel toimunud Vetesellist Vahumeistriks III etapil osales kokku erinevatel distantsidel ligi 300 noort ujujat.


Taekwon-Do: Toimusid Eesti võistkondlikud meistrivõistlused "Hvarang Cup 2018"
26.03.2018

Tallinnas toimunud võistlustel oli esindatud 8 klubi Eestist ja Lätist 37 võistkonna ning 145 sportlasega.


Võrkpall: Põlevkivi Volle turniiril selgus III koha omanik
26.03.2018

Estonia kaevanduse võistkond võitis 3. koha mängus Ojamaa kaevanduse võistkonda 3:0.


Poks: Narvas selgitati noortemeistrid
27.03.2018

Meistriteks tulid kuni 17. a. vanuseklassis Maksim Gušin (Kreenholm) -66 kg ja Anton Vinogradov (Narva PSK) poolraskekaalus. Kuni 15. a. vanuseklassis Dmitri Protkunas -43 kg ja Matvei Koltšin -48 kg - mõlemad Narva PSK ning Aleksander Mokan -52 kg Poksiklubist Loit.


Suusatamine: Äkkeküla suusasarja lõpetamine (täiendatud)
27.03.2018

Narva murdmaasuusatamise meistrivõistluste raames toimub 31.03.2018 Äkkeküla suusasarja üldautasustamine.


Varia: EOA OLÜMPIAKONVERENTS "PYEONGCHANG 2018"
28.03.2018

Laupäeval, 7. aprillil kell 11-15 toimub Tartus Dorpati Konverentsikeskuses (Turu 2, 4. korrus) Eesti Olümpiaakadeemia traditsiooniline olümpiamängude-järgne arutelukonverents.


Varia: Iisaku Gümnaasiumi juurde luuakse korvpalliakadeemia
29.03.2018

Alutaguse valla volikogu otsustas luua Iisakusse Reinar Halliku korvpalliakadeemia.


Korvpall: Reinar Halliku KK/Jõhvi SK võitis kodus
29.03.2018

Saku II liiga play-offi teises kohtumises võitis Reinar Halliku KK/Jõhvi SK tulemusega 96:74 TTÜ KK II. Otsustav kohtumine toimub 04.04.2018 algusega kell 19.00 Tallinnas TTÜ Spordihoones.


Jalgpall: Narva Transi esimene kaotus
31.03.2018

Premium Liiga 6. voorus sai JK Narva Trans suure 0:5 kaotuse Tallinna FCI Levadialt.


Jalgpall: JK Järve esimene võit
31.03.2018

Esiliiga B 5. voorus võitis Kohtla-Järve JK Järve tulemusega 3:0 Võru FC Heliost.


Jalgpall: Narva United kaotas esimese finaalseeria kohtumise
31.03.2018

Betsafe saaliliiga finaalis kaotas S.Narva United FC esimese kohtumise S.Tallinna FC Cosmosele tulemusega 2:6.




 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles