Esilehele      Sisukord
Esilehele
Juuni 2018
ETKNRLP
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Kalender

Male: SK Diagonaal kiirmale VII etapp
Aeg: 04.03.2018 10:30 - 04.03.2018 14:30:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Jäähoki: Nordic Power Hokiliiga poolfinaal: Narva PSK - Tartu Kalev Välk
Aeg: 04.03.2018 16:30 - 04.03.2018 17:30:00
Toimumiskoht: Narva jäähall



Uudised


Jalgpall: Narva United võitis poolfinaalseeria avamängu
04.03.2018

Betsafe saaliliiga poolfinaali esimese kohtumise Tallinna SK Augur Enemati vastu võitis Narva United tulemusega 2:1.


Jäähoki: Narva PSK ees kolmas poolfinaalkohtumine võõrsil
04.03.2018

Kui eilse kohtumise Narva PSK võõrsil kaotas Tartu Kalev Välgule tulemusega 3:7 (1:3; 0:0; 2:4), siis täna kodus võideti tulemusega 3:2 (2:0; 1:1; 0:1).


Kabe: Toimus kabeklubi Into seeriaturniiri 3. etapp
04.03.2018

Jõhvi Seltsimajas toimunud kabeklubi Into seeriaturniiri 3. etapi võitis Heino Int.


Suusatamine: Toimus Swedbank - Hawaii Express noortesarja IV etapp
04.03.2018

Tartu Lumepargis Raadil toimunud etapil tulid idavirulastest esikolmikusse Äkke Spordiklubi võistlejad Mihail Blohhin M13 vanuseklassis. kes tuli teiseks ja Aleksei Jaruðkin M14 vanuseklassis, kes tuli kolmandaks.


Suusatamine: 43. Haanja maratoni võitis naistest Tatjana Mannima
04.03.2018

Üldjärjestuses lõpetas Tatjana Mannima Kiviõli Suusaklubist 42 km distantsi 15. Meestest oli idavirulastest parim Alutaguse Suusaklubi esindaja Taavi Lehemaa, kes lõpetas üheteistkümnendana.


Jalgpall: Narva Trans oli võidukas
04.03.2018

Premium liiga 2. voorus võitis Narva Trans võõrsil Kuressaare FC 5:0 (2:0).


Varia: Toimusid 34. Eesti omavalitsuste talimängud
04.03.2018

Ida-Virumaa omavalitsustest olid esindatud Alutaguse vald, kes üldjärjestuses oli 20, kuid II grupis neljas, Lüganuse vald, üldjärjestuses 10, I grupis 8, Jõhvi vald üldjärjestuses 23, I grupis 14. Toila osales ainult korvpallis, sellega oli ta üldjärjestuses 48, II grupis 14.




 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles