Esilehele      Sisukord
Esilehele
Juuni 2018
ETKNRLP
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Kalender

Suusatamine: Eesti noorte meistrivõistlused - 2. päev
Aeg: 11.03.2018 10:00 - 11.03.2018 13:00:00
Toimumiskoht: Pannjärve Alutaguse puhke- ja tervisespordikeskus
Korraldaja: Alutaguse suusaklubi, Avo Sambla


Korvpall: Ida-Virumaa rahvaliiga: KK Pühajõe - Virumaa Politsei Spordiselts
Aeg: 11.03.2018 12:00 - 11.03.2018 13:30:00
Toimumiskoht: Voka spordihoone


Korvpall: U14 EMV II kvalifikatsioon VII etapp
Aeg: 11.03.2018 12:00 - 11.03.2018 18:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall
Korraldaja: Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari


Korvpall: Eesti noorte MV PU14: KK Hito/BC Karjamaa - Kose Spordikool
Aeg: 11.03.2018 12:30 - 11.03.2018 14:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone
Korraldaja: Kohtla-Järve korvpalliklubi HITO, Margo Tali


Korvpall: Ida-Virumaa rahvaliiga: Illuka - Kohtla-Järve Enteh
Aeg: 11.03.2018 13:30 - 11.03.2018 15:00:00
Toimumiskoht: Voka spordihoone


Korvpall: Ida-Virumaa rahvaliiga: Narva SK Energia - KK Voka SH
Aeg: 11.03.2018 17:00 - 11.03.2018 18:30:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla



Uudised


Jalgpall: Kohtla-Järve JK Järve kaotas ka teise kohtumise
11.03.2018

Esiliiga B 3. voorus kaotas Kohtla-Järve JK Järve võõrsil Tartu Tammeka U21 võistkonnale tulemusega 0:1.


Korvpall: Reinar Halliku KK/Jõhvi SK/Toila võitis
11.03.2018

Ida-Virumaa meistriliigas võitis Reinar Halliku KK/Jõhvi SK Toila Mäetaguse võistkonda tulemusega 112:87.


Korvpall: Ida-Virumaa rahvaliiga tabelijuhid ei vääratanud
11.03.2018

Nädalavahetusel peeti Ida-Virumaa rahvaliigas neli kohtumist, kus Virumaa Politsei Spordiselts võitis KK Pühajõe 89:58, Kohtla-Järve Enteh Illuka 59:31, Narva SK Energia Voka Spordihoone 70:68 ja Iisaku Kohtla-Nõmme 92:84.


Veteranid: Ida-Virumaa suusatajatele neli medalit
11.03.2018

Eesti seeniorsportlaste meistrivõistlustel saavutasid I koha Nadeþda Poljakova N70 ja Olga Jakovleva N55 vanuseklassis, M50 oli Viktor Shemarin teine ja N40 Aljona Jagudina kolmas.


Suusatamine: Eesti noorte meistrivõistlused lõppesid teatesõitudega
11.03.2018

Alutaguse Suusaklubi võistkondade parim tulemus oli neljas M14 vanuseklassis. Viiendaks tulid N18/20, M18/20 ja M16 võistkonnad, N16 oli kaheksas ja N14 üheksas.


Jäähoki: Eesti naiste hokiliigas lõppes esimene turniir
11.03.2018

Kohtla-Järve HK Everest lõpetas esimese turniiri teisena, kogudes 6 punkti. Võitja selgitatakse kolme turniiri üldise paremusjärjestuse tulemusena.




 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles