Esilehele      Sisukord
Esilehele
Juuni 2018
ETKNRLP
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Kalender

Võrkpall: Põlevkivi Volle 3.-4. koha mäng: Estonia - Ojamaa
Aeg: 26.03.2018 19:00 - 26.03.2018 20:30:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall



Uudised


Jalgpall: JK Järve II mängis viiki
26.03.2018

II liiga 1. voorus mängis Kohtla-Järve JK Järve II kodus 1:1 viiki Tartu JK Welco II.


Korvpall: Ida-Virumaa rahvaliigas peeti kaks kohtumist
26.03.2018

KK Pühajõe võitis KK Voka Spordihoone võistkonda tulemusega 71:56 ja Illuka Kiviõli/Lüganuse II tulemusega 52:49.


Suusatamine: Swedbank - Hawaii Express noortesarja V etapilt Ida-Virumaa noortele medalid
26.03.2018

N11 vanuseklassis 2,5 km distantsil saavutas II koha Herta Rajas Alutaguse Suusaklubist, N14 vanuseklassis 5 km distantsil oli kolmas Vita Konopljova ja M14 vanuseklassis 10 km distantsil teine Aleksei Jaruðkin Äkke Suusaklubist, N23 vanuseklassis 16,5 km distantil oli kolmas Jonne Rooma Järve Spordiklubist.


Koroona: Toimusid Jõhvi valla lahtised meistrivõistlused
26.03.2018

III etapil oli osalemas kolmteist paari.


Laskmine: Toimusid Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlused õhkrelvadest laskmises
26.03.2018

Poistest võitis õhupüstolist laskmise Jegor Ðahin Narva PSK ja meestest tuli õhupüssist laskmises kolmandaks Andrei Mihhailov. Võistkondlikult jäi Ida-Virumaa võistkond viiendaks.


Mõttesport: III etapi võitis Alutaguse võistkond ühe punktiga Karru klubi ees
26.03.2018

Ida-Virumaa lahtistel meistrivõistlustel sporditeemalises mälumängus kogus III voorus Alutaguse 49, Karru klubi 48 ja Pagari 46 punkti. Individuaalselt võitis teist vooru järjest Kaido Kooga ja asus ka üldkokkuvõttes juhtima.


Laskmine: Eesti noorte meistrivõistlustelt narvakatele medalid
26.03.2018

Õhupüssist laskmises saavutas poistest I koha Artjom Ert ja tüdrukutest Anastassia Bobõleva ning õhupüstolist laskmises Aleksandra Moissejeva.


Male: Välkmale turniiri VIII etapi võitis Svetlana Pritulina 12 punktiga
26.03.2018

SK Diagonaal välkmale VIII etapil jäi teiseks 10 punktiga Nikolai Dunajev ning kolmandat-neljandat kohta jäid jagama 9,5 punktiga Roman Abramov ja Eimar Vaino.


Ujumine: Toimus Vetesellist Vahumeistriks III etapp
26.03.2018

Kohtla-Järvel toimunud Vetesellist Vahumeistriks III etapil osales kokku erinevatel distantsidel ligi 300 noort ujujat.


Taekwon-Do: Toimusid Eesti võistkondlikud meistrivõistlused "Hvarang Cup 2018"
26.03.2018

Tallinnas toimunud võistlustel oli esindatud 8 klubi Eestist ja Lätist 37 võistkonna ning 145 sportlasega.


Võrkpall: Põlevkivi Volle turniiril selgus III koha omanik
26.03.2018

Estonia kaevanduse võistkond võitis 3. koha mängus Ojamaa kaevanduse võistkonda 3:0.




 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles