293031

0

Jalgpall: Naabritest osutus paremaks Järve II
21.05.2018

II liiga 9. voorus võitis Kohtla-Järve JK Järve II JK Narva Trans II tulemusega 1:0.

Male: Kohtla-Järve meistriks kiirmales tuli Vladislav Kuzub
21.05.2018

I koht Vladislav Kuzub 6 p 7-st, II koht Andrei Skladtšikov 6 p (Kuzub-Skladtšikov 1-0), III Kirill Smorodkin 5 p. Parim noor Vladislav Nazarov 4 p, parim seenior Einar Vaino 4 p, parim SK Diagonaal esindaja Vladimir Jakubovits 3,5 p.

Judo: Toimusid Ida-Virumaa noorte meistrivõistlused
21.05.2018

Kohtla-Järvel toimunud Ida-Virumaa noorte meistrivõistlustel judos oli võistlejaid erinevates vanuseklassides ja kaalukategooriates kokku 39.

Orienteerumine: Anne Jundasele järjekordne Eesti meistritiitel
21.05.2018

29. Eesti meistrivõistlustel orienteerumisjooksu lühirajal saavutas Anne Jundas N 70 vanuseklassis I koha.

Male: Kohtla-Järve meister kiirmales on Vladislav Kuzub
21.05.2018

Ta kogus 6 punkti. Sama tulemusega lõpetas ka Andrei Skladtšikov, kuid ta jäi alla omavahelises kohtumises.

Kergejõustik: Tartus toimusid SELLi mängud kergejõustikus
21.05.2018

Rahvusvahelistel üliõpilasspordi võistlustel kergejõustikus saavutas Deniss Šalkauskas 800 m jooksus III koha, 1500 m oli ta kuues.

Varia: Väino Treiman sai EOK teenetemärgi
21.05.2018

Eesti Olümpiakomitee andis täiskogul üle teenetemärgid kuuele sporditegelasele nende panuse eest Eesti olümpia- ja spordiliikumise arendamisel, kelle hulgas on ka Alutaguse vallast Kurult pärit kiiruisutamise treener Väino Treiman.

Sumo: Rakveres toimusid Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlused sumos
21.05.2018

Ida-Virumaale tõid kuldmedalid Darja Tokmantseva kehakaalus -65 kg ja Roman Markilov kehakaalus -85 kg spordiklubist Buffen-do. Absoluutarvestuses olid nad kolmandad.

Jalgpall: Seenioride karikavõistluste teise etapi võitis Kohtla-Järve võistkond
21.05.2018

Võidukasse Kohtla-Järve koosseisu kuulusid Vitali Belõi, Mihhail Koroljov, Aleksei Sušarev, Sergei Akimov, Juri Ivanov, Peeter Januškevits, Viktor Januškevits, Toomas Tohver. Pärast kahte etappi hoiab Kohtla-Järve võistkond 6 punktiga teist kohta.