0

Kergejõustik: Otepää jooksutuuril Tatjana Mannima naistest kolmas
04.06.2018

Kolmest etapist koosneva Savekate Otepää Jooksutuuri, mille käigus läbisid osalejad kokku maratonidistantsi ehk 42,195 kilomeetrit, saavutas Tatjana Mannima naistearvestuses kolmanda koha, N35+ arvestuses I koha.

Jalgpall: Järve naistele võit, Narva naistele järjekordne kaotus
04.06.2018

Naiste II liiga 7. voorus võitis Kohtla-Järve JK Järve (N) Põhja-Tallinna JK Volta (N) tulemusega 4:0 (2:0). JK Narva Trans (N) kaotasid Tallinna JK Legion (N) 0:2.

Korvpall: Toimusid Ida-Virumaa noorte meistrivõistlused tänavakorvpallis
04.06.2018

Jõhvi Põhikooli staadionil toimunud meistrivõistlustel osales 26 võistkonda 78 poisiga.

Jalgpall: Ida-Virumaa koondis kaotas Tallinnale
04.06.2018

Maakondade maavõistluste raames kohtus Ida-Virumaa koondis Narvas Tallinna koondisega ja kaotas tulemusega 0:6, seejuures kaks neist olid omaväravad. Seekord kohtusid maakonnad juba seitsmendat korda. Turniiri süsteem näeb ette, et kõik koondised mängivad omavahel läbi kahel korral (kodus ja võõrsil).

Kergejõustik: Narvas toimusid Anatoli Paali mälestusvõistlused
04.06.2018

Erinevatel aladel kokku oli võistlejaid ligi 110.

Petank: Ida-Virumaa koondisele võistkondlik I koht
04.06.2018

Vokas peetud Eesti Seeniorispordi ja Spordiveteranide Liidu meistrivõistlused võitis Ida-Virumaa koondis 93 punktiga, teiseks jäi Tartu 79 punktiga ja kolmandaks Valga 68 punktiga.