Aeg: 04.08.2018 10:00 - 04.08.2018 14:00:00

Koidu 25, Narva-Jõesuu. Korraldaja: Narva-Jõesuu linn.

Petank: Eesti meistrivõistlused (Singel)
Aeg: 04.08.2018 12:00 - 04.08.2018 19:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi PK Neptun petangiväljakud

Aeg: 04.08.2018 12:00 - 04.08.2018 16:00:00
Toimumiskoht: Pühaoru motokrossirada

Leheküljed: [1] 2 3 4 5 6 7

Rulluisutamine: VIDEO! Selgusid maakonna meistrid
01.08.2018

Pannjärvel toimusid Ida-Virumaa meistrivõistlused rulluisutamises ja - suusatamises.

Võrkpall: Suvevolle on selleks aastaks lõppenud
02.08.2018

Naiste arvestuses saavutas vabariigis III koha Mirjam Vinkler 104 punktiga, kes Jõhvis saavutas üldvõidu. Esikümnesse mahtus veel Sofja Žuravljova 92 punktiga, kes oli 8. Nemad kahekesi osalesid ka kõikidel etappidel. Meestest oli Jõhvis parim Kristjan Palm 78 punktiga (osales ainult 6 etapil), kes eelmisel aastal oli üldvõitja nii Jõhvis kui vabariigis (nüüd 33).

Orienteerumine: Urmas Sulaoja võitis Tallinna Orienteerumisnädalal esikoha
02.08.2018

Rahvusvahelisel võistlusel Tallinna Orienteerumisnädal toimus seekord kolm võistlust: sprint Tallinnas Rotermanni kvartalis, lühirada ja tavarada (100KP jooks) Kõrvemaal Pikknõmmel. Võitjad selgitati kolme võistluspäeva kokkuvõttes.

Jalgpall: Trans kaotas kodus
04.08.2018

Premium liiga 21. voorus kaotas JK Narva Trans Paide Linnameeskonnale tulemusega 1:2. Trans läks mängu juhtima 1:0, kuid poolaja lisaminutil Paide viigistas.

Kergejõustik: Balti U18 maavõistluselt medalid
04.08.2018

Võrus toimunud Balti U18 maavõistlusel saavutas Grigori Velikanov kolmikhüppes tulemusega 13.95 I koha ja Pippi-Lotta Enok 4x400 m segateatejooksus teise koha. 3000 m jooksus oli Luna-Aleksandra Lagoda kolmas.

Jalgpall: Järve võitis, Sillamäe Kalev kaotas
04.08.2018

Esiliiga B 22, voorus võitis Kohtla-Järve JK Järve Võru FC Helios tulemusega 2:1 (1:0), kuid II liiga 14. voorus pidi Sillamäe Kalev vastu võtma suure kaotuse Maardu Linnameeskod II 0:4.

Võrkpall: Toimus Ida-Virumaa võistlussarja 3vs3 III etapp
05.08.2018

Mäetagusel sai äikesevihmahoogude vahel peetud 3vs3 III etapp, kus seekord osales kokku 10 võistkonda.

Jalgpall: Järve naised ja II võistkond kaotasid, Trans II mängis viiki
05.08.2018

Võõrsil peetud kohtumistes kaotas naiste II liiga 12. voorus Kohtla-Järve Järve (N) Paide Linnanaiskond Tapa (N) tulemusega 0:4, II liiga 14. voorus JK Narva Trans II mängis viiki Tallinna FC Ararat TTÜ tulemusega 1:1 ja Kohtla-Järve JK Järve II kaotas Tartu JK Welco II tulemusega 0:1.

Discgolf: Hillar Neiland Eesti meister
05.08.2018

Alutaguse ja Mäetaguse discgolfiparkides toimunud EV 100 Eesti meistrivõistlustel oli osalejaid kokku 235. Kümne osalejaga Pro Masters 50+ vanuseklassis saavutas I koha Hillar Neiland.

Veteranid: Eesti Seenioride ja Spordiveteranide Liidu 51. suvemängudelt medalid
06.08.2018

Saaremaal toimunud Eesti Seenioride ja Spordiveteranide Liidu 51. suvemängudelt 12 medalit. Kõige edukam oli M65 vanuseklassis Viktor Kruuse nelja medaliga: kuldmedalid 60 m jooksus ja paigalt kaugushüppes ning hõbemedalid kettaheites ja odaviskes.

Petank: Eesti meistrivõistlustelt pronks
06.08.2018

Jõhvis toimunud Eesti meistrivõistlustel üksikmängus saavutas III koha Ivar Viljaste. Kohtla-Järvel toimunud Viru karika paarismängus võitsid Kenneth Muusikus ja Tõnis Neiland.

Võrkpall: Eesti U16 meistrivõistlustelt hõbemedal
06.08.2018

Tartu Rannakeskuses toimus noorte rannavõrkpalli EV100 Eesti meistrivõistluste viimane etapp. Tütarlaste arvestuses 9 võistkonna seas saavutas Karoliina Käen koos Ragne Rahuojaga II koha.

Male: Karksi Ratsu 2018 medal
07.08.2018

EV 100 malevõistluste sarja rahvusvahelisel turniiril Karksi Ratsu 2018 jagas Dmitri Petrov (SK Diagonaal) esikohta.

Vabamaadlus: Juunioride Euroopa meistrivõistlustelt 8. koht
07.08.2018

Itaalias, Roomas toimunud juunioride Euroopa meistrivõistlustel vabamaadluses saavutas parima Eesti esindajana Erik Reinbok SK Kuldkaru kehakaalus -74 kg 8. koha.

Jalgpall: Transile järjekordne kaotus
11.08.2018

Premium Liiga 22. voorus kaotas JK Narva Trans võõrsil Tallinna FCI Levadiale tulemusega 1:6. Poolaeg lõppes tulemusega 1:1.

Kergejõustik: Kiiklas toimus karujooks
11.08.2018

Kiikla kolmanda karujooksu kavas oli seekord 1,2 km jooks ja tillujooks.

Jalgpall: Järve võitis kodus
11.08.2018

Esiliiga B 23. voorus võitis Kohtla-Järve JK Järve Paide Linnameeskond U21 tulemusega 2:0. Poolaeg lõppes tulemusega 0:0.

Kergejõustik: Luna-Aleksandra Lagoda Peetri jooksul teine
12.08.2018

Luna-Aleksandra Lagoda (TÜASK) lõpetas 10 km distantsi isikliku rekordiga 35.53.

Jalgpall: Naiskondadele karikavõistlustel ja II liigas kaotused
13.08.2018

Naiste karikavõistluste 1/16 finaalis kaotas Kohtla-Järve JK Järve (N) Saku Sporting (N) tulemusega 1:8 ja naiste liiga 13. voorus JK Narva Trans (N) Rakvere JK Tarvas (N) tulemusega 2:4.

Jalgpall: Sillamäe Kalev ja Järve II võitsid, Narva Trans II kaotas
13.08.2018

II liiga 15. voorus võitis JK Sillamäe Kalev Tartu JK Welco II tulemusega 4:2 (2:0) ja Kohtla-Järve JK Järve II Tartu JK Tammeka III 5:0 (2:0). JK Narva Trans II pidi aga võõrsil vastu võtma kaotuse Põhja-Tallinna JK Volta tulemusega 2:3.

Petank: Vokas toimus V karikavõistluste 8. etapp
16.08.2018

Voka V karikavõistluste 8. etapi võitsid Einar Juhkam ja Jaan Sepp. Kokku osales kaksteist võistkonda.

Kergejõustik: Homme oodatakse jooksjaid Kiviõli linnajooksule
16.08.2018

37. Püssi seerijajooksul on toimunud 3 etappi. Jooksjaid on ereinevatel distantsidel ja vanuseklassides osalenud 209, tillujooksjaid 71, neist 9 kõikidel etappidel ja käijaid 4 (üks kõikidel etappidel).

Male: Euroopa Liidu noorte meistrivõistlustelt medal
16.08.2018

Tšehhis peetud 16. Euroopa Liidu noorte meistrivõistlustel males saavutas U8 vanuseklassis Nadežda Pritulina II koda.

Kergejõustik: Pippi-Lotta Enokile hõbemedal Eesti mitmevõistluse meistrivõistlustelt U18 vanuseklassis
16.08.2018

Rakveres toimunud Eesti mitmevõistluse meistrivõistlustel saavutas Pippi-Lotta Enok U18 vanuseklassis II koha kogudes seitsme alaga 5140 punkti.

Kergejõustik: Luna-Aleksandra Lagoda püstitas 13-aastaste neidude maailma tipptulemuse 10 000 m jooksus
17.08.2018

Luna-Aleksandra Lagoda tulemuseks Tartus toimunud KEVEK jooksusarja etapil oli 35.33,33. Seni kehtinud maailma tipptulemus sai üle joostud ligi 30 sekundiga. Serblanna Mira Preradovići rekord 36.02,85 oli joostud 2000. a. Belgradis.

Kergejõustik: Püssi seeriajooksu 4.etapp toimus Kiviõlis
17.08.2018

Pea viiekümne aasta järel Kiviõli kesklinna staadionil toimunud jooksu võistluse võitsid Deniss Šalkauskas ning Luna-Aleksandra Lagoda.

Jalgpall: Narva Trans võitis kodus
18.08.2018

Premium liiga 23. voorus võitis JK Narva Trans Viljandi JK Tulevik meeskonda tulemusega 4:1 (2:0).

Võrkpall: Toimus Krabuli öövolle
18.08.2018

Krabuli öövollele oli kohale tulnud neli meeskonda Kiviõli, Sillamäe, Kohtla-Järve ja Krabuli ning kaks naiskonda Alutaguse ja Kolmikud+1.

Jalgpall: Sillamäe Kalevile võit
19.08.2018

II liiga 16. voorus võitis JK Sillamäe Kalev Tartu JK Tammeka III tulemusega 2:1.

Male: Valkas toimunud Eesti - Läti maavõistlusel esindasid edukalt Eestit ka Ida-Virumaa maletajad
19.08.2018

11. Eesti - Läti maavõistlus lõppes viigiga 50-50. Esimesel laual mänginud Aleksandr Volodin pidi vastu võtma kaotuse, kuid kuuendal laual Ilja Siroš ja kümnendal laual Roman Ježov võitsid oma partiid.

Rulluisutamine: VIDEOD! Rullitajad tõmbasid hooajale joone alla
19.08.2018

Ida-Virumaa rulluisuõhtutel oli kavas neli etappi, millest võttis kokku osa 75 sportlast.

Jalgpall: Ida-Virumaa võistkondadele võidud nii kodus kui võõrsil
20.08.2018

Naiste II liiga 14. voorus võitis JK Narva Trans (N) kodus Tallinna JK Legion (N) tulemusega 1:0 (1:0) ja Kohtla-Järve JK Järve (N) Põhja-Tallinna JK Volta (N) võõrsil tulemusega 2:0 (1:0). II liiga 16. voorus võitis Kohtla-Järve JK Järve II FCI Tallinnat tulemusega 4:1.

Veteranid: Rakverest suur medalisadu
20.08.2018

Rakveres toimunud Eesti spordiveteranide meistrivõistlustelt toodi 20 kuldmedalit, 14 hõbemedalit ja 6 pronksmedalit.

Petank: Petankeritel oli tihe nädalavahetus
21.08.2018

Ida-Virumaa meistriks üksikmängus tuli Oskar Sepp. Võrus toimunud Katariina karikal triodele saavutas II koha võistkond koosseisus Sirje ja Ivar Viljaste ning Urmo Auväärt.

Jalgpall: JK Järve võitis võõrsil
21.08.2018

Esiliiga B 24. voorus võitis Kohtla-Järve JK Järve Lasnamäe FC Ajax meeskonda tulemusega 3:0 ja on nüüd turniiritabelis kolmandal positsioonil 43 punktiga.

Orienteerumine: RSK Jõhvikas tõi Eesti meistrivõistlustelt kaks kulda, kaks hõbedat ja kolm pronksi
21.08.2018

Nädalavahetusel selgusid Viljandi lossimägedes eelmise aasta orienteerumise maailmameistrivõistluste sprinditeate maastikul tänavuse aasta Eesti meistrid orienteerumisjooksu sprindis ja sprinditeates.

Jalgpall: Narva Trans mängib veerandfinaalis
22.08.2018

Tipneri karikavõistluste 1/16 finaalis võitis Narva Trans SK Kadrina võistkonda tulemusega 7:0 ja mängib nüüd veerandfinaalis. JK Sillamäe Kalev aga pidi vastu võtma kaotuse Maardu Linnameeskonnalt tulemusega 0:4.

Võrkpall: Kalevi spordihallis austati Kalev 68 mängijaid
23.08.2018

Peale Eesti - Iisraeli kohtumise teist geimi näidati kohale tulnud suurearvulisele publikule filmi Tallinna Kalevi meeskonnast, kes 29. augustil 1968. a. kohtudes Moskvas sealse AKSK meeskonnaga ja võites kohtumise 3:0 tuli Nõukogude Liidu meistriks.

Jalgpall: JK Järve II kaotas lisaajal
23.08.2018

Tipneri karikavõistluste 1/16 finaalis kaotas Kohtla-Järve JK Järve II lisaajal Viimsi JK II tulemusega 3:2. Normaalaeg lõppes tulemusega 2:2.

Korvpall: Eile startis Jõhvis ja Kohtla-Järvel 25. korda rahvusvaheline noorte korvpalliturniir Jõhvi/Järve Karikas
24.08.2018

Raul Rõõmuse mälestusele pühendatud turniiril osaleb 64 noormeeste võistkonda (Venemaalt 8, Lätist 18, Eestist 38). Mängud toimuvad 8 vanuseklassis, noorimad on 9-10 aastased ja vanimad 18-19 aastased korvpallurid.

Jalgpall: Trans II kaotas võõrsil
24.08.2018

II Liiga 17. voorus kaotas JK Narva Tran II Maardu Linnameeskond II tulemusega 2:3. Poolaeg kaotati 0:1.

Võrkpall: Krabulis toimus viimane 3vs3 etapp
25.08.2018

Võrkpalli välishooaeg on nüüd lõppenud. Vaatamata vihmasele ilmale, mis aeg-ajalt oli üsna tugev, oli viimasele etapile kohale tulnud kaheksa võistkonda.

Korvpall: Selgusid võitjad Jõhvi/Järve karikal
25.08.2018

Võidud jäeti koju U15 vanuseklaasis, kus võidutses KK HITO/BC Karjamaa ning U19 vanuseklassis, mille võitis JÕhvi SK.

Kabe: Toimus Kaevurite päevale pühendatud "KAEVURI KOMBAIN"
25.08.2018

Jõhvi seltsimajas toimunud "KAEVURI KOMBAINI" kabeturniiri võitis tihedas konkurentsis Aleksandr Serõn.

Jalgpall: Loositi Evald Tipneri karikavõistluste 1/8 finaalpaarid
25.08.2018

JK Narva Trans vastaseks on II liiga võistkond Jõgeva SK Noorus-96.

Jalgpall: Võõrsilt võidud
25.08.2018

Premium liiga 24. voorus võitis JK Narva Trans JK Tallinna Kalevit tulemusega 1:0. Värav löödi esimesel poolajal. Esiliiga B 25. voorus sai Kohtla-Järve JK Järve suureskoorilise 7:0 võidu Vändra JK Vapruse üle. Poolajaks juhiti 3:0.

Jalgpall: Järve naised võitsid, Transi omad kaotasid
27.08.2018

Naiste II liiga 15. voorus võitis Kohtla-Järve JK Järve (N) Põhja-Tallinna JK Volta (N) tulemusega 4:0 (1:0), JK Narva Trans (N) kaotasid Tallinna JK Legion (N) tulemusega 2:3 (1:2).

Jalgpall: Järve II ilus võit
27.08.2018

Kohtla-Järve JK Järve II võitis Tallinna JK Piraajat tulemusega 5:2 (3:0), seejuures nelja värava autor oli Emmanuel Gurtckaia.

Kergejõustik: Narva-Jõesuu rannajooksu võitsid Dmitri Aristov ja Luna-Aleksandra Lagoda
27.08.2018

Narva-Jõesuu rannajooksu 6 km oli kiirem Dmitri Aristov Deniss Šalkauskase ja Vjatšeslav Košelevi ees. Naistest võitis üldjärjestuses viiendana lõpetanud Luna-Aleksandra Lagoda.

Koolitus/Seminar: Kutse sügiseminarile 2018
27.08.2018

Spordikoolituse ja -Teabe Sihtasutus korraldab reedel, 31.08.2018, kell 10:00 KOHTLA-JÄRVE - Linnavalitsuse saalis / aadress Keskallee 19 seminari, et anda infot arengutest olulistes valdkondades ja mõjutada ühiselt algatatud protsesse parima võimaliku tulemuse nimel. Seminari sihtrühmadeks on spordiliidud, spordiklubid ja -koolid.

Male: Toimus välkmale I etapp
27.08.2018

SK Diagonaal välkmale I etapp oli pühendatud Kaevurite päevale, mille võitis külaline SK Reval-Sport Sten Kasela.

Petank: Kohtla-Järvel selgusid linna meistrid paarismängus
27.08.2018

Kohale tulnud kümne paari seas tulid Kohtla-Järve meistriteks Ivar ja Kristo Viljaste.

Jalgpall: Narva Trans jätkab võidulainel
29.08.2018

Premium liiga 25. voorus võitis JK Narva Trans võõrsil FC kuressaare meeskonda tulemusega 3:0. Poolaeg lõppes 0:0 viigiga.

Varia: Spordinädal 2018 - korralda oma sündmus
29.08.2018

23.–30. septembrini tähistatakse Euroopas neljandat korda spordinädalat, mille eesmärgiks on suurendada liikumisharrastusega tegelevate inimeste arvu ja tõsta liikumisharrastuse, spordi- ja tervisealast teadlikkust.

Laskmine: Põhjamaade meistrivõistlustelt kolm medalit
30.08.2018

Oslos toimunud Põhjamaade meistrivõistlustel saavutasid hõbemedali õhupüstoli harjutuses naistest Veera Rumjantseva ja naisjuunioridest Aleksandra Moissejeva ning pronksmedali harjutuses 3x40 lasku naisjuunioride arvestuses Katrin Smirnova.

Jalgpall: JK Järve mängis kodus viiki
30.08.2018

Esiliiga B 26. voorus võõrustas Kohtla-Järve JK Järve Pärnu Jalgpalliklubi. Kohtumine lõppes 1:1 viigiga. Väravad löödi teisel poolajal.

Varia: Enn Selliku joostud rekordid püsivad
31.08.2018

Enn Selliku joostud 10 000 m Eesti rekord 27.40,61 sai 29. augustil 40-aastaseks.

Rullsuusatamine: Aveli Uustalu U20 Eesti meister
31.08.2018

Otepääl Tehvandil Spordikeskuses toimunud Eesti meistrivõistlustel rullsuusatamise vabatehnika sprindis tuli U20 vanuseklassis esikohale Aveli Uustalu Alutaguse Suusaklubist.

Orienteerumine: Perjatsis toimusid Jõhvi lahtised meistrivõistlused
31.08.2018

Kõige suurem konkurents oli naiste 45+ vanuseklassis, teistes vanuseklassides oli osalejaid vähem.

Jalgpall: Trans mängis kodus viiki
31.08.2018

Premium liiga 26. voorus lõppes kohtumine JK Narva Trans ja JK Pärnu Vaprus vahel 1:1 viiki. Vaprus läks esimesel poolajal juhtima 1:0. Viigivärava lõi teise poolaja 67 minutil Bi Sehi Elysee Irie. Kohtumist vaatas koos Eesti Vabariigi presidendi Kersti Kaljulaidiga üle viiesaja pealtvaataja.