Korraldaja: Jõhvi lauatenniseklubi Üks-Teist, Anna Romanenko

Aeg: 14.10.2018 11:00 - 14.10.2018 17:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone petangiväljakud
Korraldaja: Kohtla-Järve Spordihuvi klubi, Ivar Viljaste

Jalgpall: Naiste II liiga: Kohtla-Järve JK Järve (N) - JK Narva Trans (N)
Aeg: 14.10.2018 13:00 - 14.10.2018 15:00:00

Jalgpall: II liiga: JK Narva Trans II - JK Sillamäe Kalev
Toimumiskoht: Narva Kalev-Fama staadion

Kergejõustik: Riigikülas toimus Äkke krossijooksusarja II etapp
14.10.2018

3 km distantsil olid kiiremad Erik Raal ajaga 13.29 ja Olga Jakovleva ajaga 16.23 ning 1 km distantsil Anna Blinova ajaga 6.12 ja Arseni Pustošnyi ajaga 4.54.

Kabe: Jõhvi spordiveteranide meistrivõistlused kabes võitis Vello Velbaum
14.10.2018

Vello Velbaum kogus 9 punkti, teiseks jäi 8 punktiga Valeri Kondratjuk ja kolmandaks 6 punktiga Aleksandr Serõn.

Jalgpall: Narva võistkonnad võidukad
14.10.2018

II liiga 24 voorus võitis JK Narva Trans II tulemusega 5:3 JK Sillamäe Kalev ja naiste II liiga 20 voorus JK Narva Trans (N) Kohtla-Järve JK Järve (N) tulemusega 2:1.

Kergejõustik: Jõulumäel toimusid Eesti murdmaajooksu karikavõistlused
14.10.2018

Esikohale tulid Jekaterina Mirotvortseva TU18 vanuseklassis 3 km distantsil, Luna-Aleksandra Lagoda TU16 vanuseklassis 2 km distantsil ja Saina Mamedova NU20 vanuseklassis 4 km distantsil. Sellel distantsil saavutas kolmanda koha Jelizaveta Ševtsova. Klubide arvestuses saavutas Sillamäe Kalev kolmanda koha.

Kergejõustik: Harku raba teedel toimus 90. sügisene rabajooks
14.10.2018

Tublilt jooksid rabajooksul poisid (sündinud 2006 või hiljem) Andero Virkebau, kes ajaga 25.47 saavutas II koha ja Adam Ojava, kes ajaga 26.53 saavutas III koha.

Kergejõustik: Luna-Aleksandra Lagoda võitis naistest 63. Viljandi linnajooksu
14.10.2018

Luna-Aleksandra Lagoda võiduaeg 10,4 km distantsil oli 39.08,8, mis üldjärjestuses andis talle 10. koha. Tema vend Timur-Daniel Lagoda oli esimene vanuseklassis M14 ajaga 41.53,6, üldjärjestuses lõpetas ta 29.

Vabamaadlus: Erik Reinbok võitis Krasniku turniiri Poolas
14.10.2018

XXVII rahvusvahelisel turniiril Poolas saavutas Erik Reinbok juunioride -74 kg kaalukategoorias I koha.