Esilehele      Sisukord
Esilehele
November 2018
ETKNRLP
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 


Sünni-aastapäevad
Normak, Agu (65) 04.11.1953 - 05.04.2008 (10)
Muratov, Vladimir (62) 11.11.1956 - 13.03.2006 (12)
Unger, Martin (75) 15.11.1943 - 14.10.2010 (8)
Jalak, Jüri (72) 17.11.1946 - 04.03.2004 (14)

Surma-aastapäevad
Abrjutina, Svetlana (63) 13.01.1955 - 13.11.2010 (8)
Transtok, Aleksander (93) 26.01.1925 - 16.11.2014 (4)
Talpas, Avo (72) 28.06.1946 - 27.11.1979 (39)

Kalender

Koolisport: Dumle rahvastepall
Aeg: 01.11.2018 10:00 - 01.11.2018 15:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall
Korraldaja: Alutaguse koolispordi ühing, Taavi Toomel


Korvpall: Saku II liiga: Reinar Halliku Korvpallikool/Expertline - TÜ/Kuremaa
Aeg: 01.11.2018 20:00 - 01.11.2018 21:30:00
Toimumiskoht: Iisaku gümnaasiumi võimla

http://www.basket.ee/et/meeste-teine-illiga/3/ajakava-ja-tulemused/?action=schedule&fbclid=IwAR1UKp5kx5Jd9ovOTRgYCqK-N6wOSp2dZtingtRNM1YHmlji_fizy-OZLA8


Laskmine: Ida-Virumaa individuaalsed meistrivõistlused õhkrelvadest laskmises 1. päev
Aeg: 02.11.2018 15:00 - 02.11.2018 20:00:00
Toimumiskoht: Narva lasketiir
Korraldaja: Narva laskespordiklubi, Aleksandr Makarov



Narva Fama 4.


Laskmine: Ida-Virumaa individuaalsed meistrivõistlused õhkrelvadest laskmises 2. päev
Aeg: 03.11.2018 00:00 - 03.11.2018 00:00:00
Toimumiskoht: Narva lasketiir
Korraldaja: Narva laskespordiklubi, Aleksandr Makarov



Narva Fama 4.


Judo: Spordiklubi Afina noorteturniir
Aeg: 03.11.2018 00:00 - 03.11.2018 00:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Afina, Sergei Sergejev


Kabe: Kabeklubi Into seeriaturniiri 11. etapp vene kabes
Aeg: 03.11.2018 10:00 - 03.11.2018 15:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi seltsimaja
Korraldaja: Jõhvi kabeklubi Into, Heino Int


Kergejõustik: Äkke krossijooksusarja 4. etapp
Aeg: 03.11.2018 10:00 - 03.11.2018 14:00:00
Toimumiskoht: Narva Äkkeküla Pähklimäe terviserajad
Korraldaja: Narva Äkke suusaklubi, Vladimir Všivtsev


Kergejõustik: Laste kergejõustiku võistlused
Aeg: 03.11.2018 11:00 - 03.11.2018 14:00:00
Korraldaja: Kohtla-Järve kergejõustikuklubi Atleetika, Viktor Predbannikov

Kohtla-Järve Spordikeskuse Ahtme Kergejõustikuhall.


Poks: Jõhvi meistrivõistlused 1. päev
Aeg: 03.11.2018 15:00 - 03.11.2018 20:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall
Korraldaja: Jõhvi poksiklubi Loit, Vjatšeslav Zaretšnev


Jäähoki: Coolbet hokiliiga: HC Everest - Tartu Välk
Aeg: 03.11.2018 15:00 - 03.11.2018 16:30:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve jäähall


Leheküljed: [1] 2 3 4 5 6 7

Uudised


Liikumisharrastus: Metsapargi kergliiklusteede võrgustiku pidulik avamine
01.11.2018

Lugupeetud liikumisharrastajad! Kutsume Teid 02.11.2018 kell 13:00 METSAPARGI KERGLIIKLUSTEEDE VÕRGUSTIKU PIDULIKULE AVAMISELE.


Kabe: Toimus Into seeriaturniiri XI etapp
05.11.2018

Laupäeval toimus Jõhvi seltsimajas Into seeriaturniiri XI etapp kabes, võitis Valeri Kondratjuk.


Judo: Noored judokad tõid naabermaakonnast kaks medalit
05.11.2018

03.11.2018.a. toimus Rakvere Spordikeskuses laste judoturniir "Rakvere Open 2018".


Male: Toimus kolmas SK Diagonaali turniir
05.11.2018

Turniiri võitis külaline Reval-Spordist Sten Kasela.


Spordiliit: Austatud Ida-Virumaa spordiklubid ja -ühendused!
08.11.2018

Ida-Virumaa Spordiliit katusorganisatsioonina on liitunud kokkuleppega "Hea juhtimise tava spordiorganisatsioonis". Kuna nimetatud kokkulepe saab üheks kriteeriumiks riigipoolse toetuse eraldamisel, kutsub Ida-Virumaa Spordiliit kõiki maakonna spordiklubisid, kes selle reeglistikuga liitunud ei ole, liituma eelpool nimetatud kokkuleppega veel sellel aastal!


Sulgpall: Toimus Jõhvi seeriaturniiri 2. etapp
11.11.2018

Kaks alavõitu said Kati Kask, Merike Sirendi ja Juri Krot. Punktitabelit juhivad Merike Sirendi ja Dmitri Lvov.


Kabe: INTO meister on Rene Tammik
12.11.2018

Laupäeval toimusid Jõhvi seltsimajas kabeklubi Into lahtised meistrivõistlused vene kabes, võitis Rene Tammik.


Taekwon-Do: Kwon tõi Lätist medalid
12.11.2018

10.-11.11.2018 Riias toimus ​​Taekwondo klubide meistrivõistlused Riia Amber Cup 2018, kus osalesid üle 180 sportlast Eestist, Lätist, Leedust, Rootsist, Soomest ja Venemaalt. Klubide arvestuses 6 kuld, 11 hõbe ja 4 pronksmedaliga sai klubi Kwon esimese koha.


Male: Diagonaali etapil olid parimateks Kiviõli maletajad
12.11.2018

SK Diagonaali IV välkturniiril, mis toimus 11.11.2018 domineerisid Lüganuse valla maletajad.


Jalgpall: Narva võistkondadele kaotused
13.11.2018

Premium liiga 36. voorus kaotas JK Narva Trans Nõmme Kalju FC tulemusega 1:4 ja Betsafe saaliliiga 3. voorus S.Narva SK Ganza S.Sillamäe FC NPM Silmetile tulemusega 1:7.


Jalgpall: JK Järvele viimases vooruss võit
13.11.2018

Esiliiga B 36. voorus võitis Kohtla-Järve JK Järve Paide Linnameeskond U21 tulemusega 3:0.


Kergejõustik: Toimusid Ida-Virumaa lahtised sisevõistlused
13.11.2018

Nädalavahetusel Ahtme kergejõustikuhallis toimunud lahtiste sisekergejõustiku võistlustel saavutasid kõige rohkem alavõite Romas Šalkauskas U16 vanuseklassis (50 m jooks, 50 m tõkkejooks, kõrgus, kaugus) ja Savva Novikov U14 vanuseklassis samadel aladel ning Anastassia Bogatõrjova U16 vanuseklassis (50 m jooks, 300 m jooks, kaugus).


Petank: Uue sarja esimese etapi võitis Ivar Viljaste
13.11.2018

Kohtla-Järve Spordihuvi Klubi alustas talvehooajal uut sarja - kuue etapilist Ida-Virumaa masters.


Koolitus/Seminar: Spordikorraldajate inspiratsioonipäev SCULT Fest 2018
14.11.2018

30. novembril Tallinna Ülikoolis toimuva spordikorraldajate inspiratsioonipäeva SCULT Fest 2018 teemaks on “Edukate spordisündmuste tulevik”. Inspiratsioonipäeva sihtgrupiks on spordivõistluste korraldajad, klubijuhid, spordirahvas laiemalt.


Jalgpall: S.FC Sillamäe sai loobumisvõidu
15.11.2018

Saalijalgpalli karikavõistluste 1/16 finaalis andis S.Tallinna FC Cosmos II S.FC Sillamäe võistkonnale loobumiskaotuse. 1/8 finaalis on Sillamäe vastaseks Viimsi FC Smsraha (BSL), kes lülitas edasisest konkurentsist välja S.Narva United võistkonna.


Korvpall: Narva sai napi kaotuse võõrsil
17.11.2018

Saku II liigas kaotas BC Narva Eesti Maaülikool/Ülenurme võistkonnale tulemusega 84:87.


Jalgpall: JK Järve esimeses üleminekumängus võit
17.11.2018

Esiliiga üleminekumängus võitis Kohtla-Järve JK Järve kodus JK Keila tulemusega 3:1. Poolajale mindi 0:0 viigiseisus.


Jalgpall: Narva United kaotas võõrsil
17.11.2018

Betsafe saaliliiga 4. voorus kaotas S.Narva United FC S.Tallinna FC Cosmos võistkonnale tulemusega 1:5. Poolaeg kaotati tulemusega 0:2.


Jäähoki: Narva PSK võitis kodus
17.11.2018

Coolbet Hokiliiga II ringis võitis Narva PSK Kohtla-Järve HC Everesti tulemusega 4:3 (1:0 ; 1:1 ; 1:2 ; 1:0 OT).


Võrkpall: Ida-Virumaa meistrivõistluste medalid jäid välja andmata
18.11.2018

Kohale tulid Narva Spordiklubi Galla ja Alutaguse naiskonnad. Jõhvi Spordikooli võistkond, kes tunnistati möödunud aastal Jõhvis parimaks võistkonnaks, ei saanud võistkonda kokku. Nende pärast said need võistlused juba kord edasi lükatud. See läbiviimise aeg sai varem kokku lepitud.


Mõttesport: Alutaguse võistkonna edukas esinemine
18.11.2018

Ebaveres toimunud XX Eesti Maakilva Viru regiooni 1. eelvoorus, kuhu peale Virumaa kuulub ka Järvamaa põhjaosa, saavutas Alutaguse võistkond 65 punktiga teise koha. Võitis Põltsamaa 69 punktiga.


Jalgpall: Ida-Virumaa võistkondadele kaotused
18.11.2018

Betsafe saaliliiga 4. voorus kaotas S.Narva SK Ganza S.Viimsi FC Smsraha võistkonnale tulemusega 2:7 (1:4) ja S:Sillamäe FC NPM Silmet S.Tartu Ravens Futsal EMÜ SK tulemusega 2:3 (1:2).




 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles