Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 


Sünni-aastapäevad
Normak, Agu (66) 04.11.1953 - 05.04.2008 (11)
Muratov, Vladimir (63) 11.11.1956 - 13.03.2006 (13)
Unger, Martin (76) 15.11.1943 - 14.10.2010 (9)
Jalak, Jüri (73) 17.11.1946 - 04.03.2004 (15)

Surma-aastapäevad
Abrjutina, Svetlana (64) 13.01.1955 - 13.11.2010 (9)
Transtok, Aleksander (94) 26.01.1925 - 16.11.2014 (5)
Talpas, Avo (73) 28.06.1946 - 27.11.1979 (40)

Kalender

Korvpall: Ida-Virumaa rahvaliiga: Sillamäe Kalev/Gümnaasium - Iisaku
Aeg: 09.11.2018 18:30 - 09.11.2018 20:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Korvpall: Ida-Virumaa esiliiga: Sillamäe Kalev/Gümnaasium - Iisaku
Aeg: 09.11.2018 18:30 - 09.11.2018 20:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Korvpall: Saku II liiga: KK HITO/BC Karjamaa - Valgamaa Kutseõppekeskus
Aeg: 09.11.2018 20:00 - 09.11.2018 21:30:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall


Kabe: Kabeklubi Into lahtised meistrivõistlused
Aeg: 10.11.2018 10:00 - 10.11.2018 15:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi seltsimaja
Korraldaja: Jõhvi kabeklubi Into, Heino Int


Lauatennis: Jõhvi lauatennise rahvaliiga
Aeg: 10.11.2018 10:00 - 12.11.2018 16:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall
Korraldaja: Jõhvi lauatenniseklubi Üks-Teist, Anna Romanenko


Kergejõustik: Ida-Virumaa lahtised võistlused
Aeg: 10.11.2018 10:30 - 10.11.2018 15:00:00
Korraldaja: Kohtla-Järve kergejõustikuklubi Atleetika, Aleksandr Hvorõhh

Kohtla-Järve Spordikeskuse Ahtme Kergejõustikuhall.


Korvpall: Ida-Virumaa rahvaliiga: Kohtla-Nõmme - Enteh
Aeg: 10.11.2018 12:00 - 10.11.2018 13:30:00
Toimumiskoht: Voka spordihoone


Korvpall: Ida-Virumaa esiliiga: Kohtla-Nõmme - Enteh
Aeg: 10.11.2018 12:00 - 10.11.2018 13:30:00
Toimumiskoht: Voka spordihoone


Korvpall: Ida-Virumaa rahvaliiga: KK HITO/Elvarem - Alutaguse Kossutiim
Aeg: 10.11.2018 15:00 - 10.11.2018 16:30:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone


Korvpall: Ida-Virumaa rahvaliiga: Lüganuse - BC Karjamaa
Aeg: 10.11.2018 17:00 - 10.11.2018 18:30:00
Toimumiskoht: Maidla põhikooli spordihoone


Leheküljed: 1 2 [3] 4 5 6 7 8

Uudised


Liikumisharrastus: Metsapargi kergliiklusteede võrgustiku pidulik avamine
01.11.2018

Lugupeetud liikumisharrastajad! Kutsume Teid 02.11.2018 kell 13:00 METSAPARGI KERGLIIKLUSTEEDE VÕRGUSTIKU PIDULIKULE AVAMISELE.


Kabe: Toimus Into seeriaturniiri XI etapp
05.11.2018

Laupäeval toimus Jõhvi seltsimajas Into seeriaturniiri XI etapp kabes, võitis Valeri Kondratjuk.


Judo: Noored judokad tõid naabermaakonnast kaks medalit
05.11.2018

03.11.2018.a. toimus Rakvere Spordikeskuses laste judoturniir "Rakvere Open 2018".


Male: Toimus kolmas SK Diagonaali turniir
05.11.2018

Turniiri võitis külaline Reval-Spordist Sten Kasela.


Poks: Jõhvi Box Open'il oli esindatud neli riiki
06.11.2018

Jõhvi Box Open'il osales 114 sportlast. Parimateks tunnistati C-klassis Aleksandr Mokan (Loit), B-klassis Matvei Starikov (Sofron), A-klassis Aleksei Šeršunov (Kreenholm, S-klassis Semjon Karhanin (J-Boxing).


Spordiliit: Austatud Ida-Virumaa spordiklubid ja -ühendused!
08.11.2018

Ida-Virumaa Spordiliit katusorganisatsioonina on liitunud kokkuleppega "Hea juhtimise tava spordiorganisatsioonis". Kuna nimetatud kokkulepe saab üheks kriteeriumiks riigipoolse toetuse eraldamisel, kutsub Ida-Virumaa Spordiliit kõiki maakonna spordiklubisid, kes selle reeglistikuga liitunud ei ole, liituma eelpool nimetatud kokkuleppega veel sellel aastal!


Sulgpall: Toimus Jõhvi seeriaturniiri 2. etapp
11.11.2018

Kaks alavõitu said Kati Kask, Merike Sirendi ja Juri Krot. Punktitabelit juhivad Merike Sirendi ja Dmitri Lvov.


Kabe: INTO meister on Rene Tammik
12.11.2018

Laupäeval toimusid Jõhvi seltsimajas kabeklubi Into lahtised meistrivõistlused vene kabes, võitis Rene Tammik.


Taekwon-Do: Kwon tõi Lätist medalid
12.11.2018

10.-11.11.2018 Riias toimus ​​Taekwondo klubide meistrivõistlused Riia Amber Cup 2018, kus osalesid üle 180 sportlast Eestist, Lätist, Leedust, Rootsist, Soomest ja Venemaalt. Klubide arvestuses 6 kuld, 11 hõbe ja 4 pronksmedaliga sai klubi Kwon esimese koha.


Male: Diagonaali etapil olid parimateks Kiviõli maletajad
12.11.2018

SK Diagonaali IV välkturniiril, mis toimus 11.11.2018 domineerisid Lüganuse valla maletajad.


Jalgpall: Narva võistkondadele kaotused
13.11.2018

Premium liiga 36. voorus kaotas JK Narva Trans Nõmme Kalju FC tulemusega 1:4 ja Betsafe saaliliiga 3. voorus S.Narva SK Ganza S.Sillamäe FC NPM Silmetile tulemusega 1:7.


Jalgpall: JK Järvele viimases vooruss võit
13.11.2018

Esiliiga B 36. voorus võitis Kohtla-Järve JK Järve Paide Linnameeskond U21 tulemusega 3:0.


Kergejõustik: Toimusid Ida-Virumaa lahtised sisevõistlused
13.11.2018

Nädalavahetusel Ahtme kergejõustikuhallis toimunud lahtiste sisekergejõustiku võistlustel saavutasid kõige rohkem alavõite Romas Šalkauskas U16 vanuseklassis (50 m jooks, 50 m tõkkejooks, kõrgus, kaugus) ja Savva Novikov U14 vanuseklassis samadel aladel ning Anastassia Bogatõrjova U16 vanuseklassis (50 m jooks, 300 m jooks, kaugus).


Petank: Uue sarja esimese etapi võitis Ivar Viljaste
13.11.2018

Kohtla-Järve Spordihuvi Klubi alustas talvehooajal uut sarja - kuue etapilist Ida-Virumaa masters.


Koolitus/Seminar: Spordikorraldajate inspiratsioonipäev SCULT Fest 2018
14.11.2018

30. novembril Tallinna Ülikoolis toimuva spordikorraldajate inspiratsioonipäeva SCULT Fest 2018 teemaks on “Edukate spordisündmuste tulevik”. Inspiratsioonipäeva sihtgrupiks on spordivõistluste korraldajad, klubijuhid, spordirahvas laiemalt.


Jalgpall: S.FC Sillamäe sai loobumisvõidu
15.11.2018

Saalijalgpalli karikavõistluste 1/16 finaalis andis S.Tallinna FC Cosmos II S.FC Sillamäe võistkonnale loobumiskaotuse. 1/8 finaalis on Sillamäe vastaseks Viimsi FC Smsraha (BSL), kes lülitas edasisest konkurentsist välja S.Narva United võistkonna.


Korvpall: Narva sai napi kaotuse võõrsil
17.11.2018

Saku II liigas kaotas BC Narva Eesti Maaülikool/Ülenurme võistkonnale tulemusega 84:87.


Jalgpall: JK Järve esimeses üleminekumängus võit
17.11.2018

Esiliiga üleminekumängus võitis Kohtla-Järve JK Järve kodus JK Keila tulemusega 3:1. Poolajale mindi 0:0 viigiseisus.


Jalgpall: Narva United kaotas võõrsil
17.11.2018

Betsafe saaliliiga 4. voorus kaotas S.Narva United FC S.Tallinna FC Cosmos võistkonnale tulemusega 1:5. Poolaeg kaotati tulemusega 0:2.


Jäähoki: Narva PSK võitis kodus
17.11.2018

Coolbet Hokiliiga II ringis võitis Narva PSK Kohtla-Järve HC Everesti tulemusega 4:3 (1:0 ; 1:1 ; 1:2 ; 1:0 OT).


Kabe: Ida-Virumaa meister on Heino Int
18.11.2018

Jõhvi Seltsimajas toimunud Ida-Virumaa meistrivõistlustel vene kabes saavutas esikoha 9 punktiga Heino Int.


Võrkpall: Ida-Virumaa meistrivõistluste medalid jäid välja andmata
18.11.2018

Kohale tulid Narva Spordiklubi Galla ja Alutaguse naiskonnad. Jõhvi Spordikooli võistkond, kes tunnistati möödunud aastal Jõhvis parimaks võistkonnaks, ei saanud võistkonda kokku. Nende pärast said need võistlused juba kord edasi lükatud. See läbiviimise aeg sai varem kokku lepitud.


Mõttesport: Alutaguse võistkonna edukas esinemine
18.11.2018

Ebaveres toimunud XX Eesti Maakilva Viru regiooni 1. eelvoorus, kuhu peale Virumaa kuulub ka Järvamaa põhjaosa, saavutas Alutaguse võistkond 65 punktiga teise koha. Võitis Põltsamaa 69 punktiga.


Jalgpall: Ida-Virumaa võistkondadele kaotused
18.11.2018

Betsafe saaliliiga 4. voorus kaotas S.Narva SK Ganza S.Viimsi FC Smsraha võistkonnale tulemusega 2:7 (1:4) ja S:Sillamäe FC NPM Silmet S.Tartu Ravens Futsal EMÜ SK tulemusega 2:3 (1:2).


Korvpall: Ida-Virumaa esiliigas kolmikjuhtimine
19.11.2018

Täiseduga juhivad Iisaku, Enteh ja KK Pühajõe. Viimastes kohtumistes võitis KK HITO/Elvarem Alutaguse Kossutiimi tulemusega 85:80 ja Narva SK Energia Virumaa Politsei Spordiseltsi võistkonda tulemusega 95:71.


Male: Narva linna meistriks tuli Eduard Konovalkin
19.11.2018

SK Maletäht poolt korraldatud Narva linna meistrivõistlustel peeti esikoha selgitamiseks lisamatš, kus Eduard Konovalkin oli parem Juri Firstovist tulemusega 2:1.


Male: Kohtla-Järve Spordiseltsi Kalev lahtiste esivõistluste võit läks Tallinna
19.11.2018

Kohtla-Järve Spordiseltsi Kalev lahtised esivõistlused võitis 6,5 punktiga Kirill Chukavin (Tallinna MK). Parima idavirulasena jagas 5 punktiga 3.-6. kohta Deniss Andrijaškin.


Koroona: Ida-Virumaa meistriteks tulid Olav Karu-Jüri Mironjuk
19.11.2018

Turniiri võitjateks tulid Hillar Elva-Arvo Püvi 5,5 punktiga, Ida-Virumaa meistrivõistluste medalid said kaela Olav Karu-Jüri Mironjuk, kes kogusid 4,5 punkti.


Jalgpall: Sillamäe JK Dina jätkab karikavõistlustel
22.11.2018

Saalijalgpalli karikavõistluste 1/8 finaalis võitis S.Sillamäe JK Dina S.FC Äksi Wolves võistkonda tulemusega 9:6.


Koolitus/Seminar: Eestimaa Spordiliit Jõud sügisseminar toimus Narva-Jõesuus
22.11.2018

Seminaril tegid kokkuvõtteid spordiliitude külastusest Tarvi Pürn kultuuriministeeriumist ja Peeter Lusmägi olümpiakomiteest.


Mõttesport: Ka teine voor Mäetagusel väga tasavägine
22.11.2018

Esikoha selgitamiseks oli vaja seekord kolme lisaküsimust. Võitis Kalina Külaselts võistkonna SMS ees. Kolmandaks jäi võistkond Kaare.


Jalgpall: Narva Ganza võitis võõrsil
24.11.2018

Betsafe saaliliiga 5. voorus võitis S.Narva SK Ganza S.Tartu Maksimumi tulemusega 5:2, poolaeg võideti tulemusega 2:1.


Jalgpall: Narva United kaotas kodus
24.11.2018

Betsafe saaliliiga 5. voorus kaotas S.Narva United FC S.Tallinna SK Augur Enemat võistkonnale tulemusega 1:2, poolaeg võideti 1:0.


Võrkpall: Narva võistkondadele kaksikvõit
24.11.2018

Jõhvi lahtisted meistrivõistlused võitis Narva Põhjaranna võrkpalliklubi võistkond, teiseks tuli Narva SK Energia ja kolmandaks Kiviõli/Sillamäe võistkond.


Jalgpall: JK Järve mängib järgmisest hooajast esiliigas
24.11.2018

Kuigi teises esiliiga üleminekumängus kaotas Kohtla-Järve JK Järve Keila JK 0:1, tõusis ta koondtulemusega 3:2 esiliigasse.


Jalgpall: Sillamäe FC NPM Silmet kaotas kodus
24.11.2018

Betsafe saaliliiga 5. voorus kaotas S:Sillamäe FC NPM Silmet S.Tallinna FC Cosmos võistkonnale tulemusega 5:9. Poolaeg kaotati tulemusega 3:5.


Jäähoki: Narva PSK võitis Kohtla-Järvel
24.11.2018

Coolbet hokiliiga III ringis võitis Narva PSK Kohtla-Järve HC Everesti tulemusega 4:3 (1:1; 1:1; 1:2).


Ujumine: Ida-Virumaa noortele ujujatele medalid
26.11.2018

Eesti juunioride ja noorte lühiraja meistrivõistlustel esinesid kõige edukamalt Demid Solodov (Narva SK Energia), kes saavutas neli esikohta ja ühe teise koha ning Eneli Jefimova (Sillamäe Ujumisklub Kalev), kes saavutas kolm esikohta isiklike rekorditega.


Jalgpall: Narva Ganza jätkab karikavõistluste finaalturniiril
26.11.2018

Saalijalgpalli karikavõistluste 1/8 finaalis võitis S.Narva SK Ganza võõrsil S.SK Kadrina võistkonda tulemusega 10:3, kusjuures vaheajale mindi kaotusseisus 1:3.


Sambo: Boriss Stupkinile maailmameistrivõistlustelt 5. koht
26.11.2018

Tbilisis toimunud noorte kuni 19. a. maailmameistrivõistlustel sambos saavutas Kohtla-Järve Spordiselts Kalev esindaja Boriss Stupkin (-65 kg) 5. koha.


Petank: Toimus Voka sisekarikavõistluste 5. etapp
26.11.2018

Vokas osales 24 petankerit. Võitis duo Jaan Sepp ja Oskar Sepp.


Võrkpall: Algas Põlevkivi Volle uus hooaeg
27.11.2018

Uue hooaja esimeses kohtumises olid vastamisi Estonia kaevanduse ja Krabuli Kütte võistkond.


Koolitus/Seminar: Treeneri enda heaolu: kuidas raskustega töös toime tulla
27.11.2018

Tallinna Ülikool kutsub osalema praktilisele seminar/koolitusele 03.12.2018 algusega kell 10:00, planeeritav lõpp 14:00 (kokku 5 ak tundi). Koht: Tallinn, Räägu 49.


Jalgpall: Narva United II jätkab karikaturniiril
28.11.2018

Saalijalgpalli karikavõistluste 1/8 finaalis võitis S.Narva United FC II SRL. Püssi SK tulemusega 8:4 (5:2), kusjuures Narva eest lõid väravaid ainult kaks meest - Kirill Novikov viis ja Ramaz Kapanadze kolm.


Võrkpall: Põlevkivi Vollel peeti teine kohtumine
29.11.2018

Põlevkivi Volle teises kohtumises olid vastamisi Narva karjääri ja Peamaja võistkond.


Korvpall: Iisakule napp võit
30.11.2018

Ida-Virumaa esiliiga kohtumises võitis Iisaku Kohtla-Nõmmet tulemusega 97:93.




 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles