Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Kalender

Male: Paul Kerese turniir
Aeg: 15.12.2018 00:00 - 15.12.2018 00:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone
Korraldaja: Sillamäe spordiklubi Kalev, Svetlana Pritulina


Jalgpall: Vitali Tuljakovi mälestusvõistlused 1. päev
Aeg: 15.12.2018 09:00 - 15.12.2018 21:00:00

Kohtla-Järve Spordikeskuse kergejõustikuhall Ahtme mnt 61. Korraldab Kohtla-Järve JK Järve Andrei Škaleta.


Matkamine: Detsembri matk
Aeg: 15.12.2018 09:48 - 16.12.2018 18:33:00

Kohtla-Nõmmelt Sillamäeni.


Kabe: Jõuluturniir vene kabes
Aeg: 15.12.2018 10:00 - 15.12.2018 15:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi seltsimaja
Korraldaja: Jõhvi kabeklubi Into, Heino Int


Male: Kiviõli lahtised meistrivõistlused kiirmales
Aeg: 15.12.2018 10:00 - 15.12.2018 15:00:00
Korraldaja: Kiviõli maleklubi Lootus, Svetlana Pritulina

Pargi tn 9.


Lauatennis: Roman Vassiljevi mälestusvõistlus
Aeg: 15.12.2018 10:00 - 15.12.2018 19:00:00

Korraldab Narva Table Tennis, Fama 2 Narva.


Petank: Eesti sisemeistrvõistlused (segaduo)
Aeg: 15.12.2018 11:00 - 15.12.2018 17:00:00

Kohtla-Järve ja Voka petangihall.


Kergejõustik: Heategevuslik Jõulujooks
Aeg: 15.12.2018 11:30 - 15.12.2018 13:30:00
Korraldaja: Narva MTÜ Motus, Anton Pratkunas

Start ja Finiš on Ida-Viru Kutsehariduskeskuse Narva osakonna ees aadressil Kreenholmi 45, Narva.


Korvpall: Ida-Virumaa esiliiga: KK Pühajõe - Narva SK Energia
Aeg: 15.12.2018 12:00 - 15.12.2018 13:30:00
Toimumiskoht: Voka spordihoone


Korvpall: Ida-Virumaa esiliiga: Alutaguse Kossutiim - Iisaku
Aeg: 15.12.2018 14:00 - 15.12.2018 15:30:00
Toimumiskoht: Mäetaguse põhikooli võimla


Leheküljed: [1] 2

Uudised


Vabamaadlus: Eesti Maadlusliit tunnustas 2018. aasta parimaid
15.12.2018

Vabamaadluses oli parim EM-i 9.koha omanik Jevgeni Soltruk, parim juunior Erik Reinbok, parim õpilane Martin Põld (SK Kuldkaru, treener Aleksei Hapov). Parim klubi vabamaadluses SK Kuldkaru.


Male: Kiviõlis toimusid lahtised noorte meistrivõistlused
15.12.2018

A-turniiri võitis 5 punktiga Maksin Gridin Kohtla-Järve Spordiseltsist Kalev ja B-turniiri võitis Lauta-Valeria Dmitrijeva Maleklubist Lootus samuti 5 punktiga.




 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles