Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Kalender

Jalgpall: Vitali Tuljakovi mälestusvõistlused 2. päev
Aeg: 16.12.2018 09:00 - 16.12.2018 17:00:00

Kohtla-Järve Spordikeskuse kergejõustikuhall Ahtme mnt 61. Korraldab Kohtla-Järve JK Järve Andrei Škaleta.


Petank: Eesti reiting (trio)
Aeg: 16.12.2018 11:00 - 16.12.2018 17:00:00

Kohtla-Järve ja Voka petangihall.


Saalihoki: Saalihokiturniir harrastajatele
Aeg: 16.12.2018 11:00 - 16.12.2018 18:00:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus


Ujumine: Taliujujate ühisujumine
Aeg: 16.12.2018 14:00 - 16.12.2018 15:30:00
Korraldaja: Toila valla Viru spordiklubi

Voka spordihoone juures Metsa tn 2, info: tel 5622 8909



Uudised


Korvpall: Ida-Virumaa esiliigas peeti kolm kohtumist
16.12.2018

Narva SK Energia võitis tulemusega 79:66 KK Pühajõe, Alutaguse Kossutiim tulemusega 75:65 Iisaku ja Lüganuse tulemusega 95:85 Entehi.


Varia: Eestimaa Spordiliit Jõud tunnustas parimaid
16.12.2018

Haapsalus toimunud pidulikul spordiaasta lõpetamisel olid nomineeritute hulgas Ida-Virumaalt Aleksei Hapov - Aasta noortetreeneri, Aet Kiisla - Aasta kohaliku spordielu edendaja ja 25. Jõhvi Cup/20 Järve Karikas korvpallis - Aasta piirkondliku sündmuse kategoorias.


Kabe: Jõuluturniiri võitis Heino Int
16.12.2018

Jõhvi seltsimajas toimunud Jõuluturniiri vene kabes võitis Heinio Int 10 punktiga. Talle järgnesid 8 punktiga Vello Velbaum ja Aleksandr Serõn.


Jalgpall: Sillamäe NPM Silmet ja Narva Ganza kaotasid
16.12.2018

Betsafe saaliliiga 8. voorus kaotas S.Sillamäe FC NPM Silmet S.Narva United FC tulemusega 2:7 (1:5) ja S.Narva SK Ganza S.Tallinna FC Cosmos võistkonnale tulemusega 3:12 (1:5).


Jäähoki: Ida-Virumaa võistkondadele järjekordsed kaotused
16.12.2018

Coolbet Hokiliiga IV ringis kaotas Narva PSK kodus Tallinna Kalev/Vikingile tulemusega 1:11 (1:5 ; 0:4 ; 0:2) ja Kohtla-Järve HC Everest võõrsil Tartu Välk 494 tulemusega 0:12 (0:5 ; 0:5 ; 0:2).


Male: Võõrustajad olid helded
16.12.2018

LÜGANUSE VALLA KARIKATURNIIRI KIIRMALES (Kiviõli lahtised meistrivõistlused) - EV 100 sari võitjad on Tallinnast ja Rakverest. Idavirulastest parim A-turniiril Andrei Timošin (Kohtla-Järve SK Kalev) jagas II-III kohta, B-turniiril Maksim Sadekov (Narva SK Maletäht) teine ja C-turniiril Nadežda Pritulina (SK Valge Ratsu) teine.


Korvpall: RHKK/Expertline võitis võõrsil
16.12.2018

Saku II liigas võitis Reinar Halliku Korvpallikool/Expertline Valgamaa Kutseõppekeskust tulemusega 94:71.




 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles