Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Kalender

Vabamaadlus: Nublust Nabiks
Aeg: 13.01.2019 09:00 - 13.01.2019 18:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Kuldkaru, Aleksei Hapov


Ujumine: Talisuplejate ühisujumine
Aeg: 13.01.2019 14:00 - 13.01.2019 16:00:00
Korraldaja: Toila valla Viru spordiklubi

Voka spordihoone juures Metsa tn 2, info: tel 5622 8909


Petank: Viru Spordiklubi meistrivõistlused (trio)
Aeg: 13.01.2019 16:00 - 13.01.2019 20:00:00
Korraldaja: Toila valla Viru spordiklubi, Johannes Neiland


Korvpall: Saku II liiga: BC Narva - Valgamaa Kutseõppekeskus
Aeg: 13.01.2019 17:00 - 13.01.2019 18:30:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla


Jalgpall: Betsafe saaliliiga: S.Narva SK Ganza - S.Sillamäe FC NPM Silmet
Aeg: 13.01.2019 19:00 - 13.01.2019 20:30:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus



Uudised


Korvpall: Ida-Virumaa esiliigas peeti kaks kohtumist
13.01.2019

Lüganuse võitis Sillamäe Kalev/Gümnaasiumi tulemusega 62:50 ja Narva SK Energia BC Karjamaad tulemusega 85:75.


Jalgpall: Narva United oli kodus võidukas
13.01.2019

Betsafe saaliliiga 10. voorus võitis S.Narva United FC S.Tartu Maksimumi tulemusega 9:3, poolaeg võideti 2:0.


Tõstmine: Spordiklubi EDU tõstjad edukad Tartumaal
13.01.2019

Kõrvekülas toimunud Tartumaa meistrivõistlustel saavutasid Viktor Vikulov -73kg ja Leon Kann -81kg kehakaalus I koha. Samas peetud Kalev Pensa mälestusvõistlustel oli Emely Raud U14 vanuseklassis esimene ja Sinclairi punktisüsteemi järgi teine.


Kergejõustik: Pippi-Lotta Enok Eesti U18 vanuseklassi meister viievõistluses
13.01.2019

Lasnamäe kergejõustikuhallis toimunud Eesti noorte talvistel meistrivõistlustel saavutas Pippi-Lotta Enok (treener Liivi Eerik) U18 vanuseklassis I koha, kogudes viie alaga 3879 punkti. Ta võitis 60m tõkkejooksu, kuulitõuke ja kaugushüppe. 800m oli ta neljas ja kõrgushüppes viies.




 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles