Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Kalender

Kabe: Jõhvi lahtised meistrivõistlused 1. finaal
Aeg: 19.01.2019 10:00 - 19.01.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi seltsimaja
Korraldaja: Jõhvi kabeklubi Into, Heino Int


Koroona: Jõhvi valla lahtised meistrivõistlused 1. etapp
Aeg: 19.01.2019 10:00 - 19.01.2019 16:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall
Korraldaja: Jõhvi Visad, Ralf Burk


Petank: Voka II sisekarikavõistluste 10. etapp (duo)
Aeg: 19.01.2019 10:00 - 19.01.2019 15:00:00
Korraldaja: Toila valla Viru spordiklubi, Johannes Neiland


Ujumine: Ujumissari Vetesell 2. etapp
Aeg: 19.01.2019 10:00 - 19.01.2019 14:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone ujula
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Dilan, Andrei Divissenko


Male: Spordiklubi Valge Ratsu lahtised meistrivõistlused
Aeg: 19.01.2019 10:45 - 19.01.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Valge Ratsu, Svetlana Pritulina


Kergejõustik: Eskola jooks
Aeg: 19.01.2019 11:00 - 19.01.2019 16:30:00

Korraldajad: Anton Pratkunas Narva-Jõesuu linnavalitsus antonpratkunas@gmail.com Aet Kiisla Gurmeejooksud MTÜ aet.kiisla@gmail.com Hannele Valkeeniemi Soome suursaatkond Tallinnas Hannele.Valkeeniemi@formin.fi


Korvpall: 35. Eesti omavalitsuste talimängude korvpalli eelturniir
Aeg: 19.01.2019 12:00 - 19.01.2019 17:00:00
Toimumiskoht: Maidla põhikooli spordihoone


Korvpall: Ida-Virumaa esiliiga: Virumaa Politsei Spordiselts - KK Pühajõe
Aeg: 19.01.2019 15:00 - 19.01.2019 16:30:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone


Jalgpall: Betsafe saaliliiga: S.Sillamäe FC NPM Silmet - S.Tartu Ravens Futsal EMÜ SK
Aeg: 19.01.2019 17:00 - 19.01.2019 18:30:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Jalgpall: Betsafe saaliliiga: S.Narva United FC - S.Tallinna FC Cosmos
Aeg: 19.01.2019 19:00 - 19.01.2019 20:30:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus



Uudised


Korvpall: KK HITO/BC Karjamaa jätkab võidulainel
19.01.2019

Saku II liigas võitis KK HITO/BC Karjamaa kodus Võrumaad tulemusega 80:69, kindlustades veelgi B alagrupi juhtpositsioone. Teiseks on tõusnud alagrupis RHKK/Expertline - seega Ida-Virumaa võistkondade kaksikjuhtimine.




 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles