Võrkpall: Põlevkivi Volle: Peamaja - Krabuli Küte
Aeg: 21.01.2019 19:00 - 21.01.2019 21:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall

Kergejõustik: Talvistelt karikavõistlustelt medalid
21.01.2019

Tallinnas, Lasnamäe kergejõustikuhallis peetud Eesti talvistel karikavõistlustel saavutasid Ikoha Reena Koll (KJK Visa) naiste teivashüppes, Luna-Aleksandra Lagoda tüdrukute 2000m jooksus ja Grigori Velikanov (Sillamäe KJK Kalev) poiste kolmikhüppes, teine oli ta kõrgushüppes.

Kabe: Toimus Jõhvi meistrivõistluste 1. etapp
21.01.2019

Jõhvi lahtiste meistrivõistluste 1. etapil vene kabes kogusid Aleksandr Serõn ja Rene Tammik 8 punkti. Võitja selgub peale teist etappi.

Orienteerumine: RSK Jõhvikale Eesti meistrivõistlustelt kaks hõbedat ja üks pronks
21.01.2019

Haanjas sõideti suusaorienteerumise tänavuste Eesti meistrivõistluste lühemad distantsid – sprint ja sprinditeade.

Koroona: Toimus Jõhvi lahtiste meistrivõistluste 1. etapp novuses
21.01.2019

Jõhvi Spordihallis toimunud esimesel etapil oli võidukas Jüri Mironjuk.

Suusatamine: Aveli Uustalule noorte maailmameistrivõistlustelt 31. koht
21.01.2019

Soomes, Lahtis alanud juunioride maailmameistrivõistlustel suusatamises tegi Aveli Uustalu Alutaguse Suusaklubist sprindis vägeva sõidu, saades 80 osaleja seas 31. koha. Veerandfinaalist jäi lahutama vaid 0,08 sekundit.

Petank: Voka 10. etapi võitsid Jaan ja Oskar Sepp
21.01.2019

Voka II sisekarikavõistluste kümnendal etapil osales neliteist paari. Teiseks tulid Mait Metsla ja Matti Vinni ning kolmandaks Ivar ja Sirje Viljaste.

Judo: Boriss Stupkin Eesti meister
21.01.2019

Tartus, A. Le Coq Spordihallis toimunud Eesti meistrivõistlustel saavutasid Ida-Virumaa võistlejad kuus auhinnalist kohta. M66 kehakaalus tuli Eesti meistriks Boriss Stupkin Kohtla-Järve Spordiseltsist Kalev.

Vabamaadlus: Nikita Tšehhonin Eesti-Soome juunioride meister
21.01.2019

Keilas toimusid Eesti ja Soome ühised juunioride meistrivõistlused naiste- ja vabamaadluses. Kokku osales 99 sportlast. 86kg kaalukategoorias saavutas esikoha Nikita Tšehhonin Kohtla-Järve SK Kuldkaru.

Võrkpall: Põlevkivi Vollel toimus põhiturniiri viimane kohtumine
21.01.2019

Krabuli Küte võitis Peamaja võistkonda tulemusega 3:0 ja tuli põhiturniiril teiseks 6 punktiga.