Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Kalender

Kabe: Ida-Virumaa võistkondliku meistrivõistlused
Aeg: 16.03.2019 10:00 - 16.03.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi seltsimaja
Korraldaja: Jõhvi kabeklubi Into, Heino Int


Koroona: FINSO maailmakarika etapp 1. päev
Aeg: 16.03.2019 10:00 - 16.03.2019 20:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall
Korraldaja: Jõhvi Visad, Ralf Burk


Petank: Voka II sisekarikavõistluste 14. etapp (duo)
Aeg: 16.03.2019 10:00 - 16.03.2019 15:00:00
Korraldaja: Toila valla Viru spordiklubi, Johannes Neiland

Voka petangihall.


Karate: VII Kohtla-Järve lahtised kyokushinkai karate meistrivõistlused
Aeg: 16.03.2019 10:00 - 16.03.2019 21:00:00
Korraldaja:

Kohtla-Järve Spordikeskuse kergejõustikuhall, Ahtme mnt 61.


Ujumine: Laste ujumissari "Vetesell" III etapp
Aeg: 16.03.2019 10:00 - 16.03.2019 13:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone ujula
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Dilan, Andrei Divissenko


Korvpall: Ida-Virumaa esiliiga: Iisaku - Enteh
Aeg: 16.03.2019 12:00 - 16.03.2019 13:30:00
Toimumiskoht: Iisaku gümnaasiumi võimla


Korvpall: Ida-Virumaa esiliiga: Alutaguse Kossutiim - Virumaa Politsei Spordiselts
Aeg: 16.03.2019 14:00 - 16.03.2019 15:30:00
Toimumiskoht: Mäetaguse põhikooli võimla


Korvpall: Ida-Virumaa esiliiga: BC Karjamaa - Kohtla-Nõmme
Aeg: 16.03.2019 16:00 - 16.03.2019 17:30:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall



Uudised


Jalgpall: Trans võitis, Järve kaotas
16.03.2019

Premium liiga 2. voorus võitis JK Narva Trans JK Tallinna Kalev tulemusega 4:0 (2:0), Kohtla-Järve JK Järve kaotas esiliigas Pärnu JK Vaprus 0:1 (0:0).


Laskesuusatamine: Eesti noorte ja juunioride meistrivõistlustelt narvakatele viis meistritiitlit (täiendatud)
16.03.2019

Haanjas toimunud meistrivõistlustel saavutasid esikohad individuaal distantsidel Violeta Konopljova (N15), Dofija Balabanova (N19), Alina Botštarjova (N22), Jegor Maksimenkov (M17), Ruslan Rakhmanov (M19).


Korvpall: Ida-Virumaa esiliigas peeti kolm kohtumist
16.03.2019

Iisaku võitis Enteh võistkonda tulemusega 87:78, Virumaa Politsei Spordiselts Alutaguse Kossutiimi 100:62 ja Kohtla-Nõmme oli punktiga parem BC Karjamaast 95:94.




 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles