0

Jalgpall: Premium liiga: JK Narva Trans - Tallinna FCI Levadia
Aeg: 03.04.2019 19:30 - 03.04.2019 21:30:00
Toimumiskoht: Narva Kalev-Fama staadion

Korvpall: Saku II liiga veerandfinaal: KK HITO/BC Karjamaa - KK Viimsi/Kesklinna KK
Aeg: 03.04.2019 20:00 - 03.04.2019 21:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall

Plakat

Ujumine: Joonas Niinelt uus Eesti juunioride rekord
03.04.2019

Helsinki Swim Meet esimesel päeval püstitas Joonas Niine 50 m rinnuliujumises ajaga 28,62 uue Eesti juunioride rekordi. Võimsa aja ujus ta välja A-finaalis ning saavutas sellega 4. koha. Tema eelmine isiklik rekord ajaga 29,11 oli ujutud eelmise aasta suvel samas basseinis toimunud juunioride Euroopa meistrivõistlustel.

Koolitus/Seminar: Sport ja stress: kuidas ennetada, maandada ja taastuda
03.04.2019

Tallinna Ülikool kutsub seminarile "Sport ja stress: kuidas ennetada, maandada ja taastuda" 11.04.2019 algusega kell 10:00, planeeritav lõpp 14:00 (kokku 5 ak tundi). Koht: Tallinn, Räägu 49.

Korvpall: KK HITO/Karjamma mängib poolfinaalis
03.04.2019

Saku II liiga otsustavas veerandfinaalkohtumises võitsid kogenenumad KK HITO/BC Karjamaa noori KK Viimsi/Kesklinna KK tulemusega 80:69 ja ootavad nüüd vastast homme Keilas toimuvast otsustavast kohtumisest RHKK/Expertline - Keila Korvpallikool vahel.

Jalgpall: Trans kaotas kodus
03.04.2019

Premium liiga 4. voorus kaotas JK Narva Trans Tallinna FCI Levadiale tulemusega 1:2, poolaeg kaotati 0:2.