0

Sumo: Euroopa meistrivõistlustelt hõbe ja kaks pronksi (lisatud pildid)
22.04.2019

Tallinnas toimunud Euroopa meistrivõistlustel saavutas Darja Tokmantseva -60 kg kaalukategoorias hõbemedali ja U23 vanuseklassis -55 kg kaalukategoorias Vlada Stepanova ja Anastassia Sazonova pronksmedalid. Kõik Narva Spordiklubi Buffen-do esindajad.

Petank: Ida-Virumaa sisemeister on Kenneth Muusikus
22.04.2019

Vokas toimunud Ida-Virumaa sisemeistrivõistlustel saavutas esikoha Kenneth Muusikus. Järgnesid Matti Vinni ja Oskar Sepp.

Motosport: Eesti suvine motospordihooaeg on avatud
22.04.2019

Pärnu lähistel asuvas Potsepa karjääris sõideti selle aasta teine suvine kestvuskrossi Eesti meistri- ja karikavõistluste etapp. Esimene etapp toimus Vilaskis. Toimus ka Olerex ENKV ja Buccimoto Pitbike I etapp.

Male: Tallinnas toimusid U14 ja U8 vanuseklasside Eesti meistrivõistlused
22.04.2019

U14 vanuseklassis tuli meistriks Deniss Andrijaškin (Narva MK Maletäht), U8 vanuseklassis Vladimir Petra ja Evelina Protassova (mõlemad Narva MK Maletäht).

Vabamaadlus: Põltsamaal toimusid Eesti meistrivõistlused õpilastele
22.04.2019

Spordiklubi Kuldkaru esindajatest saavutasid U15 vanuseklassi meistritiitli Nikolai Tarassov -52 kg kaalukategoorias ja Vjatšeslav Saulits -68 kg kaalukategoorias. SK Kuldkaru osutus ka parimaks klubiks.

Varia: Rannametsa luitejooksul oli kavas ka koertekross
22.04.2019

Pärnumaal, Rannametsa luitejooksul kavas olnud 5,4 km koertekrossis saavutas Aleksandr Vassiljev Kohtla-Järvelt oma truu sõbraga II koha, meesveteranide klassis oli ta esimene.

Jalgpall: Nii Transi kui Järve naised mängisid viiki
22.04.2019

Naiste II liiga 1. voorus mängis Kohtla-Järve JK Järve (N) kodus 1:1 viiki Tallinna Kalev U21, poolaeg võideti 1:0. JK Narva Trans (N) mängis aga võõrsil 0:0 viiki Põlva Lootusega.

Kergejõustik: Narva-Jõesuu Jüriöö jooksu 4 km kiiremad Dmitri Aristov ja Jekaterina Mirotvortseva
22.04.2019

Narva-Jõesuu Jüriöö jooksul oli osalejaid 107. 1 km kiiremad olid Stanislav Agaptsev ja Marina Rotševa.