Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Kalender

Discgolf: EDGL karikasari Mäetaguse etapp 2. päev
Aeg: 28.04.2019 08:30 - 28.04.2019 18:30:00
Korraldaja: Alutaguse Eagle Disc golfi klubi, Timo Juursalu


Iluuisutamine: Narva Spring 2019 2. päev
Aeg: 28.04.2019 09:00 - 28.04.2019 16:00:00
Toimumiskoht: Narva jäähall
Korraldaja: Narva iluuisutamisklubi Pääsuke


Petank: Ida-Virumaa omavalitsuste karikas
Aeg: 28.04.2019 10:00 - 28.04.2019 16:00:00
Korraldaja: Toila valla Viru spordiklubi, Johannes Neiland

Voka petangihall, Narva mnt 2. Info Johannes Neiland tel 5622 8909.


Kepikõnd: Südamekuu kepikõnd
Aeg: 28.04.2019 10:00 - 28.04.2019 12:00:00
Korraldaja: Kohtla-Järve Spordihuvi klubi, Ilmar Taluste

Start Kohtla-Järve Spordihoone juurest kell 10.00.


Jalgpall: II liiga: JK Narva Trans II - Tartu FC Santos
Aeg: 28.04.2019 13:00 - 28.04.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Narva Kalev-Fama staadion


Ujumine: Talisuplejate ühisujumine
Aeg: 28.04.2019 14:00 - 28.04.2019 16:00:00
Korraldaja: Toila valla Viru spordiklubi, Johannes Neiland

Voka spordihoone juures Metsa tn 2. Info Johannes Neiland tel 5622 8909.


Jalgrattasport: Põleva Kivi rattaõhtud 1. etapp
Aeg: 28.04.2019 15:00 - 28.04.2019 16:30:00
Korraldaja: Alutaguse rattaklubi, Ahti Leppik

Illuka kergliiklustee.


Mõttesport: Ida-Virumaa meistrivõistlused sporditeemalises mälumängus 4. etapp
Aeg: 28.04.2019 17:00 - 28.04.2019 19:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve Spordihuvi klubi, Ilmar Taluste




Uudised


Lauatennis: Toimus IX Jõhvi lauatennise rahvaliiga 3. etapp
28.04.2019

Jõhvi Spordihallis toimunud IX Jõhvi rahvaliiga 3. etapi esikolmik: Aleksand Vassiljev, Anna Romanenko, Kalle Lehismets.


Kabe: Toimus turniir vene kabes Heino Indi rändkarikale
28.04.2019

Jõhvi Seltsimajas toimunud turniiri läbisid kaotuseta Heino Int ja Jefim Titijevski.


Male: Kohtla-Järvel toimus Lembit Olli mälestusturniir
28.04.2019

A-turniiri võitis Dmitri Petrov (SK Diagonaal) 7 punktiga 7-st ja B-turniiri Varvara Rogaten (Narva SK Maletäht) 5 punktiga 5-st.


Vabamaadlus: Kohtla-Järvel toimus noorte vabamaadlusturniir "Alutaguse mõmmi"
28.04.2019

Koos Spordiklubi Kuldkaru noormaadlejatega olid võistlemas külalised Soomest, Lätist, Leedust, Venemaalt ja teistest vabariigi klubidest. Võidud jätsid koju: 2006 ja nooremad - 30 kg kaalukategoorias Nikolai Golovkin, -50 kg Nikolai Tarassov, -55 kg Ilja Sobolev ja 2004 ja nooremad -57 kg Kirill Kanin, -68 kg Vjatšeslav Saulits.


Mõttesport: Lõppesid Ida-Virumaa meistrivõistlused sporditeemalises mälumängus
28.04.2019

Viimase etapi ja ka üldkokkuvõttes oli parim Alutaguse võistkond koosseius Andrus Aamer, Andrus Alamaa, Indrek Moisa ja Maido Karja. Individuaalselt võitis viimase etapi suure eduga Kaido Kooga ja tõusis sellega üldkokkuvõttes kolmandaks. Esikoha säilitas Mait Metsla, teise koha saavutas Ilmar Taluste.




 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles