30

0

Jalgrattasport: Pannjärvel toimus 5. Alutaguse rattamaraton
03.06.2019

Põhidistantsi 73 km rajal võitis Mirko Põldma. Parim naine Merili Silver lõpetas kolmekümne kuuendana.

Jalgpall: JK Järve võitis kodus
03.06.2019

Esiliiga 14. voorus võitis Kohtla-Järve JK Järve Rakvere JK Tarvast tulemusega 2:0,poolaeg võideti 1:0.

Jalgpall: Transi naised võitsid, Järve omad kaotasid
03.06.2019

Naiste II liiga 6. voorus võitis JK Narva Trans (N) Põlva FC Lootos II (N) tulemusega 3:1 (1:0), Kohtla-Järve JK Järve (N) aga kaotas Paide Linnanaiskonnale (N) tulemusega 0:5 (0:2).

Kergejõustik: Sillamäe Treppide Jooksu 10 km kiiremad Piret Reinik ja Dmitri Aristov
03.06.2019

IV Sillamäe Treppide jooksul oli osalejaid üle 200. 10 km distantsil olid kiiremad Piret Reinik ja Dmitri Aristov, 5 km Darja Bažulina ja Deniss Šalkauskas, 3 km Marina Rotševa ja Stanislav Agaptsev.

Petank: Selgitatii Viru Sordiklubi meistrid paarismängus
03.06.2019

Vokas toimunud Viru Spordiklubi lahtistel meistrivõistlustel paarismängus osales 12 duot, võitsid Oleg Rõndenkov ja Toomas Tedrekull.

Male: Ida-Virumaa noortele kaks noorte meistritiitlit
03.06.2019

Narvas toimunud U10 ja U16 Eesti meistrivõistlustel saavutasid Andrei Timošin Kohtla-Järve Spordiseltsist Kalev U16 vanuseklassis ja Nadežda Pritulina SK Valge Ratsu U10 vanuseklassis esikoha.

Kergejõustik: Jekaterina Mirotvortseva uuendas enda nimel olevat rekordit
03.06.2019

Sillamäel toimunud käimise Eesti karikavõistlustel neidude U18 vanuseklassis sündis Eesti rekord, kui Jekaterina Mirotvortseva (KJK Kalev-Sillamäe) saavutas esikoha ajaga 23.18. Edukaim klubi oli KJK Kalev-Sillamäe.

Kergejõustik: Eesti teatejooksude meistrivõistlustelt esikoht
03.06.2019

Viljandi Linnastaadionil toimunud Eesti teatejooksude meistrivõistlustel saavutas Sillamäe KJK Kalev NU20 võistkond koosseisus Jelizaveta Ševtsova, Darja Bažulina, Saina Mamedova 3x800 m jooksus esikoha.

Kergejõustik: Jooksu ümber Kuremäe kloostri võitsid Aveli Uustalu ja Dmitri Aristov
03.06.2019

Alutaguse jooksusarja kolmandal etapil oli meestest kiirem Dmitri Aristov ja teine Vjatšeslav Košelev, naistest võitis Aveli Uustalu. 3 km distantsil olid kiiremad Sergei Borissov ja Herta Rajas.