0

Sulgpall: Tondiraba sulgpallihallis toimusid hooaja avavõistlused
09.09.2019

Naiste 4 - liigas kuulusid esimesed kaks kohta Jõhvi Spordikooli kasvandikele. I koha saavutas Daniella Aro, kes finaalis alistas Polina Rjabušenko 21:17 ja 21:18.

Kergejõustik: Dmitri Aristov parim idavirumaalane Tallinna maratonil
09.09.2019

Tallinna maratoni 42,2 km distantsi lõpetas Dmitri Aristov neljateistkümnendana, Eesti meistrivõistluste arvestuses neljandana.

Male: Toimus SK Diagonaal kiirmale I etapp
09.09.2019

Kohtla-Järvel toimunud SK Diagonaal kiirmale I etapi võitis Sten Kasela spordiklubist Reval-Sport. Parim SK Diagonaal esindaja oli neljanda kohaga Einar Vaino.

Petank: Ida-Virumaa meister üksikmängus on Ivar Viljaste
09.09.2019

Vokas toimunud Ida-Virumaa meistrivõistlustel üksikmängus saavutas I koha Ivar Viljaste, teise koha Janek Tarto ja kolmanda koha Henri Mitt.

Orienteerumine: RSK Jõhvikas orienteerujatele Eesti meistrivõistlustelt medalid
09.09.2019

Raplamaal, Varbolas selgitati tänavuse orienteerumisjooksu hooaja viimased Eesti meistrid pikal rajal. RSK Jõhvikas orienteerujatest jõudsid medalikolmikusse seekord kolm meest. M70 sai hõbemedali Väino Aul ning M55 Urmas Sulaoja ja M60 Mihkel Nahkur võitlesid välja pronksmedalid.

Jalgpall: Järve naistele ja teisele võistkonnale ning Sillamäele võidud
09.09.2019

Naiste II liiga 12. voorus võitis Kohtla-Järve JK Järve (N) esimese poolaja väravast JK Narva Trans (N) tulemusega 1:0. II liiga 19. voorus võitis Järve II võistkond Põhja-Tallinna JK Volta II tulemusega 4:0, poolaeg 2:0. JK Sillamäe Kalev oli võõrsil parem Tallinna FC Ararat tulemusega 3:2.

Motosport: Illukal peeti Eesti karikavõistluste etapp kestvuskrossis
09.09.2019

Illukal saavutas E-1 klassis II koha Erki Rannamees ja III koha Aleksandr Nikolajev, E-2 klassis II koha Riho Keerme (kõik Jõhvi MK), Hobi B klassis II koha Fred-Georg Pääro ja Hobi D klaasi võitis Riho Unt (mõlemad Pühajõe MK).

Discgolf: Vokas ja Alutagusel selgitati Ida-Virumaa meistrid
09.09.2019

Teist aastat järjest tuli Ida-Virumaa meistriks Hristo Neiland, kes ei jätnud teistele just väga palju võimalusi.