Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Kalender

Kabe: Ida-Virumaa meistrivõistlused veteranidele
Aeg: 19.10.2019 10:00 - 19.10.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi seltsimaja
Korraldaja: Jõhvi kabeklubi Into, Heino Int


Koroona: Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused koroonas
Aeg: 19.10.2019 10:00 - 19.10.2019 16:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall
Korraldaja: Jõhvi Visad, Ralf Burk

Üksikmäng.


Koolitus: Jalgsimatkatreenerid EKR-3 3. päev
Aeg: 19.10.2019 10:00 - 19.10.2019 20:30:00
Toimumiskoht: Kohtla-Nõmme, Eesti Kaevandusmuuseum


Koolitus: Mägironimistreenerid EKR-3 3. päev
Aeg: 19.10.2019 10:00 - 19.10.2019 20:30:00
Toimumiskoht: Kohtla-Nõmme, Eesti Kaevandusmuuseum


Orienteerumine: Jõhvika maraton
Aeg: 19.10.2019 12:00 - 19.10.2019 18:00:00
Korraldaja: Jõhvi rahvaspordiklubi Jõhvikas, Anne Jundas

Aidu-Liiva.


Judo: Ida-Virumaa noorte lahtised MV judos
Aeg: 19.10.2019 12:00 - 19.10.2019 20:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Afina, Sergei Sergejev

Kaalumine 18.10.2019 kell 17.00-18.30 ja 19.10.2019 kell 10.30-11.00


Male: Ida-Virumaa noorte lahtised esivõistlused
Aeg: 19.10.2019 13:30 - 20.10.2019 17:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Valge Ratsu, Svetlana Pritulina

IDA-VIRUMAA NOORTE LAHTISED
ESIVÕISTLUSED 2019

1. Võistluse korraldaja:
Võistluse korraldab SK Valge Ratsu koostöös Ida-Virumaa Spordiliiduga ja Eesti Maleliiduga.
2. Aeg ja koht:
Turniir viiakse läbi 19.10.-20.10.2019. a. Kohtla-Järve malesaalis (Järveküla tee, 44).
3. Võistluste ajakava:
Laupäev, 19.10.2019. Pühapäev, 20.10.2019.
kuni 13.45 – registreerimine kell 10.00 – IV voor
kell 14.00 – I voor Lõpetamine pärast viimane 6.vooru
4. Eelregistreerimine:
Osavõtusoovist teatada hiljemalt 15.10.2019.a. http://www.maleliit.ee/kalender/
5. Osavõtjad:
Võistlusest osavõtumaks maletajatele, kes on oma osavõtust teatanud hiljemalt 14.10.2019.a. on 3.- euro.
Maletajatele, kes registreeruvad pärast 14.10.2019.a. on osavõtumaks + 2 euro (trahv).
6. Turniirikorraldus:
Võistlus viiakse läbi šveitsi süsteemis individuaalturniirina. Õpilased mängivad eraldi gruppides, millised
moodustatakse vastavalt osavõtjate arvule A-turniir: kuni 14 (s.a.2005), B-turniir: kuni 12 (s.a.2007), C-turniir:
kuni 10 (poisid, s.a.2009), D-turniir: kuni 10 (tüdrukud, s.a.2009). Mängitakse 6 vooru.
Mõtlemisaeg: 2 esimest vooru mängitakse ajakontrolliga 20 min. mõlemale vastasele/10sek. käin (vooru pikkus
1 tundi), 3-6 voorus on 45 min. mõlemale vastasele/15sek. käin (vooru pikkus 2 tundi).
Lisanäitajad võrdsete punktide korral:
-Bucholzi koefitsent, -omavaheline kohtumine.
Mängualale on keelatud tuua kohtunikule vastuvõetamatuid elektroonilisi seadmeid (nt sisselülitatud
mobiiltelefon). Kui mistahes selline seade tekitab heli, siis otsustab kohtunik eksinud mängijale määratava
karistuse, milleks võib olla ka sellele mängijale partii kaotatuks tunnistamine (vastasmängija võidab; siiski kui
vastasmängija ei saa partiid võita mistahes määrusepäraste käikude seeriaga, on selle tulemuseks viik).
Iga mängija, kes ilmub malelaua juurde 15 minutit pärast mänguaja algust, kaotab partii.
7. Majandamine:
Võistlejate lähetuskulud kannab lähetav organisatsioon.
8. Autasustamine:
Turniiride kolm parimat võistlejat saavad auhinna, lisaks autasustatakse kolme turniiri parimat kolm tüdrukud.
Võrdsete punktide korral auhonnad jagamisele ei kuulu. Ükski võistleja ei saa üle ühe auhinna.
9. Uldist:
Kõik käesolevas juhendis määratlemata küsimused lahendab turniiri orgkomitee koos peakohtunikuga.
Peakohtunik: Svetlana Pritulina
Abikohtunik: Sergey Titov
Vabatahtlikud Elizavetta Bitkova, Vladimir Pritulin.
www.valgeratsu.eu


Jalgpall: Premium liiga: JK Narva Trans - Maardu Linnameeskond
Aeg: 19.10.2019 16:00 - 19.10.2019 18:00:00
Toimumiskoht: Narva Kalev-Fama staadion





 

ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles