Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 


Sünni-aastapäevad
Normak, Agu (66) 04.11.1953 - 05.04.2008 (11)
Muratov, Vladimir (63) 11.11.1956 - 13.03.2006 (13)
Unger, Martin (76) 15.11.1943 - 14.10.2010 (9)
Jalak, Jüri (73) 17.11.1946 - 04.03.2004 (15)

Surma-aastapäevad
Abrjutina, Svetlana (64) 13.01.1955 - 13.11.2010 (9)
Transtok, Aleksander (94) 26.01.1925 - 16.11.2014 (5)
Talpas, Avo (73) 28.06.1946 - 27.11.1979 (40)

Kalender

Laskmine: Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused õhkrelvadest laskmises 1. päev
Aeg: 01.11.2019 15:00 - 01.11.2019 19:00:00
Toimumiskoht: Narva lasketiir
Korraldaja: Narva laskespordiklubi, Aleksandr Makarov


Darts: Jõhvi nädalamäng
Aeg: 01.11.2019 18:30 - 01.11.2019 21:00:00

Jõhvi Vanameistri pubi, Rahu tn 15a.


Jalgrattasport: Soudal Cyclocross karikasarja Narva etapp
Aeg: 02.11.2019 09:00 - 30.11.2019 16:00:00
Toimumiskoht: Narva Äkkeküla Pähklimäe terviserajad
Korraldaja: Narva Äkke suusaklubi, Vladimir Všivtsev


Kabe: INTO seeriaturniir 11. etapp
Aeg: 02.11.2019 10:00 - 02.11.2019 14:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi seltsimaja
Korraldaja: Jõhvi kabeklubi Into, Heino Int


Laskmine: Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused õhkrelvadest laskmises 2. päev
Aeg: 02.11.2019 11:00 - 02.11.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Narva lasketiir
Korraldaja: Narva laskespordiklubi, Aleksandr Makarov


Jalgpall: Premium liiga: JK Narva Trans - JK Tallinna Kalev
Aeg: 02.11.2019 13:00 - 02.11.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Narva Kalev-Fama staadion


Korvpall: Ida-Virumaa MV esiliiga: Iisaku/RHKK - BK Narva
Aeg: 02.11.2019 13:00 - 02.11.2019 14:30:00
Toimumiskoht: Iisaku gümnaasiumi võimla


Iluvõimlemine: Ida-Virumaa harrastusvõimlemise festival "Värskete meretuulte linn"
Aeg: 02.11.2019 14:00 - 02.11.2019 18:00:00

Korraldab Eesti Spordiselts Kalev.


Jäähoki: Coolbet Hokiliiga: Narva PSK - HC Viking Tallinn
Aeg: 02.11.2019 16:30 - 02.11.2019 18:00:00
Toimumiskoht: Narva jäähall


Korvpall: Ida-Virumaa MV esiliiga: Tööriistamarket/Lüganuse - Narva SK Energia
Aeg: 02.11.2019 17:00 - 02.11.2019 18:30:00
Toimumiskoht: Maidla põhikooli spordihoone

Plakat


Leheküljed: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Uudised


Kergejõustik: Sillamäe ultrajooksu registreerimine on avatud
01.11.2019

1. novembril avanes aadressil www.gurmeejooksud.ee tuleva aasta 5. ja 6. septembril toimuva neljanda Sillamäe ultrajooksu registreerimine. Jooksjatel on võimalus valida nelja ultrajooksu vahel: 24 h, 12 h, 6 h ja 100 km.


Korvpall: KK HITO/BC Karjamaale järjekordne kaotus
01.11.2019

Saku II liigas kaotas KK HITO/BC Karjamaa võõrsil Betoonimeister/SK Nord/Cramo võistkonnale tulemusega 77:86.


Jalgpall: S.Narva United FC ja II võidud
02.11.2019

Betsafe saaliliiga II voorus võitis S.Narva United FC S.Tartu Ravens Futsal Ares Security võistkonda tulemusega 3:2, kusjuures kohtumine algas kohe esimesel mänguminutil omaväravaga ja vaheajale mindi 1:2 kaotusseisus. Saalijalgpalli karikasarja 1/16 finaalis sai S.Narva United FC II loobumisvõidu S.FC Sillamäelt.


Jalgpall: Narva Transile ja Sillamäe Kalevile võit
02.11.2019

Premium liiga 35. voorus võitis JK Narva Trans kodus JK Tallinna Kalev tulemusega 2:0 (0:0). Esiliiga B esimeses üleminekumängus võitis JK Sillamäe Kalev võõrsil Läänemaa JK tulemusega 2:0, poolaeg 1:0.


Jalgpall: Sillamäe võistkondadele võit ja kaotus
02.11.2019

Betsafe saaliliiga 2. voorus võitis S.Sillamäe FC NPM Silmet võõrsil S.JK Kohila tulemusega 9:5 (4:3), kusjuures 5 väravat lõi selles kohtumises Gennadi Zhukov. S.Sillamäe Alexela aga pidi kodus vastu võtma kaotuse S.Viimsi FC Smsraha võistkonnalt tulemusega 4:9 (3:5).


Kabe: Toimus INTO seeriaturniiri 11 etapp
03.11.2019

Jõhvi seltsimajas toimunud seeriaturniiri 11. etapi võitis täisedu 6 punktiga 6 st Heino Int.


Jäähoki: Ida-Virumaa võistkondadele kaotused
03.11.2019

Coolbet Hokiliigas kaotas Kohtla-Järve HC Everest kodus Välk 494 tulemusega 2:12 (0:5; 0:2; 2:5) ja Narva PSK samuti kodus HC Viking Tallinnale tulemusega 2:4 (1:1; 1:2; 0:1).


Kergejõustik: Jekaterina Mirotvortsevalt lõppeval aastal kõige rohkem uusi rekordeid ja nende parandusi
03.11.2019

Jekaterina Mirotvortseva püstitas ja parandas kokku lõppeval aastal erinevates vanuseklassides 33 rekordit.


Korvpall: Ida-Virumaa meistrivõistlustel peeti järjekordsed kohtumised
04.11.2019

Tööriistamarket/Lüganuse võitis Narva SK Energiat tulemusega 94:62 ja BK Narva Iisaku/RHKK tulemusega 131:88. Tööriistamarket/Lüganuse sai ka teise võidu kui võitis Lääne-Virumaa karikavõistluste korduskohtumises Võsu võistkonda tulemusega 72:59.


Male: Toimus SK Diagonaal kiirmale III etapp
04.11.2019

Kohtla-Järvel toimunud kiirmale III etapi võitis Nikolai Dunajev Kiviõli Maleklubist Lootus.


Laskmine: Toimusid Ida-Virumaa meistrivõistlused õhkrelvadest laskmises
04.11.2019

Narvas toiumunud Ida-Virumaa lahtistel meistrivõistlustel tuli kahekordseks võitjaks Aleksandra Moissejeva, kes võitis tüdrukutest harjutuse 40 lasku ja naiste klassis 60 lasku õhupüstolist laskmises.


Vabamaadlus: Medalid rahvusvaheliselt võistluselt
04.11.2019

Riias toimunud rahvusvahelistel 21. Pauls Budovskise mälestusvõistlustel vaba-ja naistemaadluses saavutasid auhinnalised kohad SK Kuldkaru esindajatest: mehed -74 kg Maksim Tarassov 3. koht ja -86 kg Nikita Tšehhonin 2. koht, noored U9 -39 kg Gert Raudsepp 2. koht ja U11 -54 kg Dmitri Kazak 2. koht.


Jalgrattasport: Narvas toimus Soudal CX Karikasarja viies etapp
05.11.2019

Parim Ida-Virumaa esindaja Narvas Pähklimäe Terviseradadel toimunud Soudal CX Karikasarja viiendal etapil oli Vladimir Všivtsev, kes MSen2 vanuseklassis saavutas kolmanda koha.


Korvpall: Ida-Virumaa karikasarjas on toimunud esimesed kohtumised
05.11.2019

BK Narva võitis Sillamäe Kalev/Gümnaasiumi tulemusega 92:55 ja KK HITO/Elvarem Jõhvi Kossutiimi tulemusega 96:70.


Poks: Toimus Jõhvi Box Open
05.11.2019

Jõhvi Box Open'il osales 118 sportlast 18 klubist Eestist, Lätist ja Rootsist.


Kergejõustik: Dmitri Aristov võitis Reinpauli jooksu
05.11.2019

Ebaveres toimunud 27. Reinpauli maastikujooksu võitsid Dmitri Aristov ja Katrin Zaitseva. Dmitri Aristov läbis 10 km pikkuse põhidistantsi ajaga 38.16.


Male: Läänemere maletähtede turniiri raames toimus välkturniir
06.11.2019

Narvas toimuval Läänemere maletähtede turniiri raames toimunud välkturniiril kogusid kolm mängijat Juri Firstov, Aleksandr Jazdanovs (Lätist) ja Andrei Timošin ühepalju 7 punkti.


Võrkpall: Alutaguse naistele rahvaliigas võit
06.11.2019

Rahvaliiga II tugevusgrupis saavutas Alutaguse naiskond teise võidu kui võõrsil võideti Sandpiti naiskonda tulemusega 3:0 (25:14; 25:21; 26:24).


Kergejõustik: Toimusid Ida-Virumaa klubide võistlused "IAAF Laste kergejõstik"
07.11.2019

Kohtla-Järve Spordikeskuse Ahtme kergejõustikuhallis toimusid Ida-Virumaa klubide võistlused "IAAF Laste kergejõstik" programmi järgi. Võistlustel osalesid võistkonnad Narvast, Sillamäelt, Kohtla-Järvelt ja Jõhvist - kokku 8 võistkonda. Nooremas vanuserühmas võitis Jõhvi Spordikooli võistkond ja vanemas rühmas Kohtla-Järve "Tsefei" klubi võistkond.


Jalgpall: Narva Ganzale lisaajal võit
07.11.2019

Saalijalgpalli karisarja 1/16 finaalis võitis S.Narva SK Ganza SRL.Rasmus Värki Jalgpallikooli lisaaja väravast 7:6. Poolajale mindi 3:2 võiduseisus, kuid normaalaeg lõppes 6:6 viigiga.


Korvpall: Alutaguse KK jätkab karikasarjas
07.11.2019

Ida-Virumaa karikasarjas võitis Alutaguse KK võistkond KK Pühajõe tulemusega 109:69.


Male: Läänemere maletähed võitis Venemaa võistkond
09.11.2019

Narvas toimunud noorte võistkondliku maleturniiri võitis Venemaa, järgnesid Läti ja Eesti I võistkond.


Jalgpall: Toimusid viimased kohtumised meistriliigas
09.11.2019

Premium liiga viimases voorus võitis JK Narva Trans küll FC Kuressaare võistkonda tulemusega 1:0, kuid sellest ei piisanud, et tulla viiendaks. Samal ajal võitis Tartu JK Tammeka Nõmme Kalju FC 3:2 ja tuli ühe punktiga Transi ees viiendaks.


Kabe: Kabeklubi INTO meister on Heino Int
10.11.2019

Jõhvi seltsimajas toimunud kabeklubi Into meistrivõistlused võitis kaotuseta Heino Int 6 punktiga 8st.


Veteranid: SK Diagonaal seeniorid osalesid Eesti meistrivõistlustel
10.11.2019

Tartus toimunud Eesti meistrivõistlustel kiirmales seenioridele jagas Einar Vaino klassis S65 3.-5. kohta, aga koefitsiendiga jäi 5. kohale, kusjuures oma vanuseklassis ei kaotanud ta ühtki partiid, kaotused tulid noorematega.


Jalgpall: JK Järve lõpetas hooaja kaotusega
10.11.2019

Esiliiga viimases kohtumises kaotas Kohtla-Järve JK Järve kodus Rakvere JK Tarvas tulemusega 2:3, poolajale mindi 1:0 eduseisus.


Jalgpall: Sillamäe NPM Silmet kaotas kodus
10.11.2019

Betsafe saaliliiga 3. voorus kaotas S.Sillamäe FC NPM Silmet S.Tartu Ravens Futsal Ares Security võistkonnale tulemusega 2:6, poolaeg lõppes 0:0 viigiga.


Korvpall: Tööriistamarket/Lüganusel edukas nädalavahetus
11.11.2019

Nädalavahetusel võitis Tööriistamarket/Lüganuse Ida-Virumaa karikasarjas Virumaa Politsei Spordiseltsi tulemusega 84:71 ja Lääne-Virumaa Kossuliigas 1JVBR võistkonda tulemusega 85:78.


Tõstmine: Angelina Matjuhhina Eesti U20 meister
11.11.2019

Valga Spordihoones toimunud Eesti U20 meistrivõistlustel saavutas Angelina Matjuhhina I koha püstitades uue Eesti rekordi tõukamises -59 kg kehakaalus. Ta oli parim ka samas toimunud Alfred Neulandi XX mälestusvõistlustel. Artjom Matjuhhin püstitas samuti uue Eesti noorterekordi tõukamises -55 kg kehakaalus.


Varia: Kaliningradis toimus "Legends Dog 2019"
11.11.2019

Nädalavahetusel Kaliningradis toimunud canicrossis (maastikujooks koeraga) saavutas Aleksandr Vassiljev 5,3 km distantsil I koha.


Discgolf: Võisteldi Alutaguse KOtkapoja rajal
11.11.2019

Arvatavasti viimast korda võisteldi Alutaguse Kotkapoja rajal kus edasijõudnute klassis võitis Kristen Milk, talle järgnesid Hillar Neiland ja Avo Sambla.


Male: Kohtla-Järvel toimusid lahtised noorte meistrivõistlused
11.11.2019

Kohtla-Järve lahtistel noorte meistrivõistlustel saavutas poiste U10 vanuseklassis I koha Andrei Akulistõi (MK Areng), tüdrukute U10 Nadežda Pritulina (SK Valge Ratsu) ja U12 vanuseklassis Lev Sizov (SK Valge Ratsu).


Korvpall: Enteh võitis kodus peetud kohtumise
11.11.2019

Ida-Virumaa meistrivõistluste põhiturniiril võitis Enteh Narva SK Energiat tulemusega 86:70 ja juhib praegu turniiritabelit.


Korvpall: Iisaku Gümnaasium/RHKK kaotas suurelt
12.11.2019

Saku II liigas kaotas Iisaku Gümnaasium/RHKK kodus Võrumaale tulemusega 46:91.


Jalgpall: Narva United FC esimene kaotus
12.11.2019

Betsafe saaliliiga 4. voorus võitis S.Sillamäe Alexela kodus S.Narva United FC tulemusega 4:2, poolaeg lõppes 2:2 viigiga.


Petank: Toimus Voka sisekarikavõistluste III etapp
13.11.2019

Voka sisekarikavõistluste III etapi võitis duo Kenneth Muusikus - Mait Metsla.


Korvpall: Alutaguse KK kaotas napilt
14.11.2019

Saku II liigas kaotas Alutaguse KK Tartus Terminal Oil võistkonnale tulemusega 81:83.


Korvpall: KK HITO/BC Karjamaale napp kaotus
15.11.2019

Saku I liigas kaotas KK HITO/BC Karjamaa Tallinnas toimunud kohtumise G4S Noorteliiga võistkonnale 81:83.


Korvpall: Tööriistamarket/Lüganusele esimene kaotus
16.11.2019

Ida-Virumaa meistrivõistlustel kaotas Tööriistamarket/Lüganuse võõrsil Iisaku/RHKK tulemusega 81:102.


Kergejõustik: Toimusid noorte kergejõustikuvõistlused vanustele U10 ja U12
17.11.2019

Ahtme kergejõustikuhallis toimunud võistlustel saavutasid kaks ja enam esikohta TU10 Liana Muhhina, TU12 Alina Ionova, PU10 Artjom Evseev ja PU12 Sixten Suppi ning Rodion Ištšik.


Kabe: IDA-VIRUMAA meister on Aleksandr Serõn
17.11.2019

Jõhvi seltsimajas toimunud Ida-Virumaa meistrivõistlused võitis Aleksandr Serõn 7 punktiga 8-st.


Male: Kohtla-Järve Spordiseltsi Kalev lahtised meistrivõistlused võitis Nikita Rõtšagov
17.11.2019

Kohtla-Järve Spordiseltsi Kalev lahtistest meistrivõistlustest võttis osa 55 malesõpra vanuses 6 kuni 80 eluaastat nii Ida-Virumaalt kui Tallinnast. Toimus kolm erineva tasemega turniiri kontrollajaga 12 minutit + 3 sekundit käigule.


Jäähoki: Narva PSK võitis, Everest kaotas
17.11.2019

Coolbet Hokiliigas võitis Narva PSK Välk 494 tulemusega 6:2 (3:0; 2:1; 1:1), Kohtla-Järve HC Everest kaotas HC Viking Tallinnale tulemusega 1:3 (0:1; 0:0; 1:2).


Jalgpall: FC Sillamäe ja SK Ganza kaotasid
17.11.2019

Saalijalgpalli esiliiga 4. voorus kaotas S.SK Sillamäe S.SK Kadrinale tulemusega 1:7 (1:3) ja S.Narva SK Ganza tasavägise kohtumise S.Narva United II tulemusega 4:5 (2:2).


Ujumine: Eneli Jefimovalt uus noorte ja juunioride rekord
18.11.2019

Eesti juunioride ja noorte meistrivõistlustel püstitas Eneli Jefimova (Kalevi Ujumiskool) uue Eesti noorte ja juunioride rekordi 200 m rinnuliujumises ajaga 2.30,34.


Jalgpall: Sillamäe võistkondadele võõrsilt kaotused
18.11.2019

Betsafe saaliliiga 4. voorus kaotas S.Sillmäe FC NPM Silmet S.Tartu Maksimum võistkonnale tulemusega 5:17 (2:10) ja saalijalgpalli esiliigas S.Sillamäe Alexela II S.FC Jõgeva Wolves võistkonnale tulemusega 3:7 (2:2).


Koroona: Toimusid Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused
18.11.2019

Ida-Virumaa lahtistel meistrivõistlustel osales 11 paari, mängiti seitse vooru. Ida-Virumaa esindajatest olid parimad: 1. Jüri Mironjuk - Viljar Mehik, 2. Uno Leppik - Heinar Vallaste, 3. Sander Rose - Ralf Burk.


Korvpall: Jõhvi Kossutiim ikka võiduta
18.11.2019

Ida-Virumaa meistrivõistlustel kaotas Jõhvi Kossutiim KK HITO/BC Karjamaa U18 tulemusega 61:81. Võitjate resultatiivsem oli 24 punktiga Märt Ait, kaotajatel Marko Pärn 17 punktiga.


Võrkpall: Credit24 Meistriliiga oktoobrikuu parim Valentin Kordaš Sillamäelt
19.11.2019

Credit24 Meistriliiga oktoobrikuu parim mängija oli Sillamäelt pärit TalTechi nurgaründaja Valentin Kordaš.


Korvpall: Iisaku Gümnaasium/RHKK järjekordne suur kaotas
20.11.2019

Saku II liigas kaotas Iisaku Gümnaasium/RHKK BC Eesti Maavara/Baltic Agrole tulemusega 68:107. Kaotajatest oli kõige resultatiivsem Arend Küttim 15 punktiga, võitjatel Rauno Meerits 37 punktiga.


I-Sport Cupi võit läks Tallinnasse
21.11.2019

I-Sport Cupil osales 10 võistkonda, kes jaotati kahte alagruppi. Neli esimest võistkonda pääses veerandfinaali. Turniiri võitjaks tuli Old Starsi võistkond Tallinnast, järgnesid Püssi PK ja Skaleta KTM.


Mõttesport: II vooru parim Maainspektsioon
21.11.2019

Mäetaguse mälumängu 17. hooaja II voor oli väga tasavägine, kus esiviisikus lahutas võistkondi vaid üks punkt. Esikolmik: Maainspektsioon, Kalina Külaselts ja Põhja-Iisaku.




 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles