Esilehele      Sisukord
Esilehele
Detsember 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 


Sünni-aastapäevad
Tuljakov, Vitali (50) 14.12.1969 - 26.06.2016 (3)
Treinbuk, Ardu (84) 22.12.1935 - 10.08.2012 (7)

Surma-aastapäevad
Keerme, Aavo (71) 02.06.1948 - 23.12.2015 (4)
Aasmäe, Hans (72) 01.05.1947 - 26.12.2015 (4)

Kalender

Iluuisutamine: Narva Cup 2. päev
Aeg: 01.12.2019 09:00 - 01.12.2019 16:00:00
Toimumiskoht: Narva jäähall
Korraldaja: Narva iluuisutamisklubi Pääsuke


Male: SK Diagonaal kiirmale IV etapp
Aeg: 01.12.2019 10:30 - 01.12.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Korvpall: Ida-Virumaa MV esiliiga: Virumaa Politsei Spordiselts - Narva SK Energia
Aeg: 01.12.2019 13:00 - 01.12.2019 14:30:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone


Korvpall: Ida-Virumaa MV esiliiga: Enteh - Jõhvi Kossutiim
Aeg: 01.12.2019 15:00 - 01.12.2019 16:30:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone


Mõttesport: Kohtla-Järve Spordihuvi Klubi jõulukuu XX mälumäng
Aeg: 01.12.2019 16:00 - 01.12.2019 18:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone
Korraldaja: Kohtla-Järve Spordihuvi klubi, Ilmar Taluste


Jalgpall: Saalijalgpalli I liiga: S.Narva United II - S.Sillamäe Alexela II
Aeg: 01.12.2019 17:00 - 01.12.2019 18:30:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus


Jalgpall: Saalijalgpalli I liiga: S.FC Sillamäe - S.Viimsi FC Smsraha U19
Aeg: 01.12.2019 19:30 - 01.12.2019 21:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Jalgpall: Saalijalgpalli I liiga: S.Sillamäe Alexela II - S.FC Sillamäe
Aeg: 04.12.2019 19:00 - 04.12.2019 20:30:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Kabe: INTO seeriaturniir 12. etapp
Aeg: 07.12.2019 10:00 - 07.12.2019 14:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi seltsimaja
Korraldaja: Jõhvi kabeklubi Into, Heino Int


Vabamaadlus: Kuldkaru Open
Aeg: 07.12.2019 10:30 - 07.12.2019 19:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Kuldkaru, Aleksei Hapov

Pidulik avamine kell 17.00


Leheküljed: [1] 2 3 4 5 6

Uudised


Mõttesport: Toimus Kohtla-Järve Spordihuvi Klubi XX mälumängu turniir
01.12.2019

Kohtla-Järvel toimunud juubeliturniiri võitis võistkond Kaare koosseisus Rein Pärna, Kaido Kooga, Aime Luuk. Järgnesid Jalkagurud ja Pagari.


Male: Toimus kiirmale IV etapp
01.12.2019

SK Diagonaal kiimale IV etapi võitis Nikolai Dunajev. Noored osalevad kõik Tallinnas toimuvatel Euroopa noorte meistrivõistlustel kiir- ja välkmales.


Korvpall: Ida-Virumaa meistriliigas peeti järjekordsed kohtumised
02.12.2019

Kohtla-Järvel toimunud kohtumistes avaldas Jõhvi Kossutiim südi vastupanu Entehi võistkonnale, kuid pidi ikkagi vastu võtma kaotuse 60:66 ja Virumaa Politsei Spordiselts oli parem Narva SK Energiast tulemusega 81:64.


Iluvõimlemine: Narva Iluvõimlemisklubi Fouette võistkondlikult kolmas
02.12.2019

Tallinnas toimunud rahvusvahelisel iluvõimlemise võistlusel "Merepiiga" saavutas Narva Iluvõimlemisklubi Fouette võistkondlikult kolmanda koha. Võitis Tartu Spordiselts Kalev Võimlemisklubi Diiva Tallinna Nordi ees.


Ujumine: Ida-Virumaa karikavõistluste edukaim ujumisklubi Aktiiv I võistkond
02.12.2019

Ida-Virumaa karikavõistlused võitis ujumisklubi Aktiiv esimene võistkond 502 punktiga. Individuaalselt olid edukamad ka selle klubi esindajad Alina Vedehhova ja Joonas Niine nelja individuaalse ja kahe võistkondliku kullaga.


Varia: On alanud Eesti aasta parimate sportlaste valimine
02.12.2019

Kõikidel on võimalus anda oma hääl selle aasta Eesti parimate sportlaste väljaselgitamiseks.


Kergejõustik: Algas registreerimine Eesti suurimale jooksusarjale
02.12.2019

1. detsembril käivitus registreerimine Selver Eesti Linnajooksude sarjale 2020. hooajaks. Selver Linnajooksude sarjaga soovitakse jooksuharrastajaile pakkuda lisamotivatsiooni kogu jooksuhooajaks, hoogustada üleriigilist sporditurismi ja anda erinevates linnades toimuvatele jooksudele laiemat kõlapinda.


Kergejõustik: Toimusid Jõhvi lahtised meistrivõistlused
03.12.2019

Ahtme kergejõustikuhallis toimunud Jõhvi lahtistel meistrivõistlustel sisekergejõustikus olid paljudel aladel nooremate võistlejate tulemused paremad või samaväärsed kui vanematel osalejatel.


Jalgpall: Sillamäe võistkondade omavahelises kohtumises jäi peale Alexela II
05.12.2019

Saalijalgpalli esiliigas võitis S.Sillamäe Alexela II S.FC Sillamäe tulemusega 5:4, poolaeg võideti 3:1.


Korvpall: Alutaguse valla võistkondadele võõrsilt kaotused
06.12.2019

Saku II liigas kaotas Alutaguse KK Keila Korvpallikoolile tulemusega 55:77 ja Iisaku Gümnaasium/RHKK Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc võistkonnale tulemusega 59:111.


Korvpall: Narvale ja Pühajõele võit
07.12.2019

Ida-Virumaa meistrivõistlustel võitis BK Narva Tööriistamarket/Lüganuse võistkonda tulemusega 96:72 ja KK Pühajõe Sllamäe Kalev/Gümnaasiumi 71:67.


Jalgpall: Ida-Virumaa võistkondadele kaotused
08.12.2019

Betsafe saaliliiga 7. voorus kaotas S.Sillamäe FC NPM Silmet S.Tallinna FC Cosmos võistkonnale tulemusega 1:9 (0:2) ja S.Narva United FC S.SK Kohilale tulemusega 1:7 (1:2). Saalijalgpalli esiliigas kaotas S.Narva SK Ganza S.SK Kadrinale tulemusega 5:7.


Korvpall: KK HITO/BC Karjamaale teine võit
08.12.2019

Saku I liigas saavutas teise võidu KK HITO/BC Karjamaa, kes võõrsil võitis Paide Viking Window võistkonna tulemusega 92:82. Suurim korvikütt oli Veiko Simm 22 punktiga.


Jäähoki: Narva PSK võit
08.12.2019

Naabrite omavahelises kohtumises võitis Narva PSK Kohtla-Järve HC Everest võistkonda tulemusega 5:3 (3:2; 1:0; 1:1).


Jalgpall: Sillamäe Alexela võitis, Narva United II kaotas
09.12.2019

Betsafe saaliliiga 7. voorus võitis S.Sillamäe Alexela S.Tartu Maksimumi tulemusega 10:2 (4:2), siinjuures 4 väravat lõi Anton Panov ja 3 väravat Sergei Aleksandrov. Saalijalgpalli esiliigas kaotas S.Narva United FC II S.Rummu Dünamole tulemusega 6:11 ja nüüd on viiel võistkonnal turniiritabelis 12 punkti.


Korvpall: Ida-Virumaa karikavõistlustel selgus esimene finalist
09.12.2019

Ida-Virumaa karikavõistluste poolfinaalis võitis KK HITO/Elvarem BK Narva tulemusega 109:84.


Male: SK Diagonaal mestriks tuli Einar Vaino
09.12.2019

SK Diagonaal meistrivõistlustel saavutas A grupis I koha Einar Vaino, B grupis jagasid 1.-2. kohta Oleksandra Kuzmina ja Marek East.


Sulgpall: Babolat Eliit Seeria III esikohad
09.12.2019

Tallinnas toimunud Babolat Eliit Seeria III saavutas Jõhvi Spordikooli õpilane Daniella Aro WD 3. liiga grupis B I koha naiste paarismängus koos Anita Kudenkoga ja segapaarismängus koos Juri Krotiga XD 2. liiga grupis B. Koos Aleksei Kreivaldiga saavutas Juri Krot I koha meeste paarismängus MD 2. liiga grupis C.


Vabamaadlus: Erik Reinbok saavutas Ahtmes esikoha
09.12.2019

Ahtmes toimunud Rahvusvahelise Maadlusföderatsiooni UWW kalendriturniiril vabamaadluses U23 Kuldkaru Open 2019 saavutas esikoha Erik Reinbok (-79 kg, SK Kuldkaru).


Võrkpall: Jõhvi Spordikooli võistkonnale kaotus
09.12.2019

Naiste I liigas kaotas Jõhvi Spordikooli võistkond Sparta võistkonnale tulemusega 0:3 (18:25; 23:25; 16:25)


Korvpall: Iisaku/RHKK teine võit
10.12.2019

Ida-Virumaa meistriliigas saavutas Iisaku/RHKK teise võidu KK HITO/BC Karjamaa U18 üle tulemusega 98:83. Võitjate suurim korvikütt oli Artur Saariste ja kaotajate Märt Ait.


Petank: Vokas toimus sisekarikavõistluste 5. etapp
10.12.2019

Voka sisekarikavõistluste 5. etapi paarismängus võitsid Kenneth Muusikus ja Mait Metsla.


Jalgpall: Narva United ei jätka karikavõistlustel
11.12.2019

Saalijalgpalli karikavõistluste veerandfinaalis kaotas S.Narva United FC S.Tartu Ravens Futsal Ares Secutity võistkonnale tulemusega 2:4 (0:2).




 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles