Esilehele      Sisukord
Esilehele
Märts 2020
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Kalender

Petank: Voka III sisekarikavõistluste 7. etapp (duo)
Aeg: 05.01.2020 11:00 - 05.01.2020 17:00:00
Korraldaja: Toila valla Viru spordiklubi, Johannes Neiland

Toila Spordi- ja Kultuurikeskus, Metsa 2, Voka


Male: SK Diagonaal kiirmale 5. etapp
Aeg: 05.01.2020 12:00 - 05.01.2020 16:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Korvpall: Ida-Virumaa MV esiliiga: Enteh - Iisaku/RHKK
Aeg: 05.01.2020 14:00 - 05.01.2020 15:30:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone


Korvpall: Ida-Virumaa MV esiliiga: KK Pühajõe - Tööriistamarket/Lüganuse
Aeg: 05.01.2020 15:00 - 22.01.2020 16:30:00
Toimumiskoht: Maidla põhikooli spordihoone


Ujumine: Ühisujumine
Aeg: 05.01.2020 15:00 - 05.01.2020 17:00:00
Korraldaja: Toila valla Viru spordiklubi, Johannes Neiland

Voka Paisjärv.


Jalgpall: Betsafe saaliliiga: S.Sillamäe FC NPM Silmet - S.JK Kohila
Aeg: 05.01.2020 15:00 - 05.01.2020 16:30:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Jalgpall: Saalijalgpalli I liiga: S.Sillamäe Alexela II - S.SK Kadrina
Aeg: 05.01.2020 17:00 - 05.01.2020 18:30:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Jalgpall: Saalijalgpalli I liiga: S.Narva United FC II - S.Viimsi FC Smsraha U19
Aeg: 05.01.2020 17:00 - 05.01.2020 18:30:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus



Uudised


Kabe: Toimus INTO seeriaturniiri 1 etapp
05.01.2020

Jõhvi seltsimajas toimunud Into seeriaturniiri 1. etapi võitis tihedas konkurentsis Rene Tammik 8p 10st.


Male: Maleturniirid toimusid Kohtla-Järvel ja Narvas
05.01.2020

Kohtla-Järvel toimunud kiirmale etapi võitis Vladislav Nazarov Kiviõli Malelubist Lootus 5 punktiga. Laupäeval Narvas toimunud Paul Kerese 104. sünniaastapäevale pühendatud võistkondliku maleturniiri kiirmales võitis Narva Maleklubi Caissa I 7 punktiga.


Jalgpall: Sillamäe võistkondadele kaotused
05.01.2020

Saalijalgpalli meistriliigas kaotas S.Sillamäe Alexela S.Viimsi FC Smsraha võistkonnale tulemusega 3:5 (2:1) ja S.Sillamäe FC NPM Silmet S.JK Kohila tulemusega 5:7 (3:4). Esiliigas kaotas S.FC Sillamäe S.Rummu Dünamole tulemusega 1:7 (1:1).


Suusatamine: Jõulumäe Tervisekeskuses toimus noortesarja II etapp
05.01.2020

Alexela-Hawaii Express Noortesarja 2020 II etapil klassikatehnika sprindis saavutas U11 vanuseklassis Mirta Rajas II ja Anette Ahu III koha, U13 vanuseklassis saavutas Herta Rajas II koha.


Kergejõustik: Dmitri Aristov võitis Vinni - Rakvere talvejooksusarja avaetapi
05.01.2020

Vinni spordikeskuse juurest anti täna keskpäeval start Vinni-Rakvere talvejooksusarja 1. etapile, mille 10 km pikkuse distantsi võitis meestest Dmitri Aristov Treeningapartnerist ajaga 34.59.




 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles