Võrkpall: Põlevkivi volle 2020: Estonia - Narva
Aeg: 20.01.2020 19:00 - 20.01.2020 21:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall

Kabe: Toimus Jõhvi lahtiste meistrivõistluste 1. ring
20.01.2020

Jõhvi seltsimajas toimus Jõhvi meistrivõistluste esimene ring kabes, kus esikolmik kogus ühepalju punkte ja mille võitis parima koefitsiendiga Valeri Kondratjuk.

Male: Toimus SK Diagonaal välkmale järjekordne etapp
20.01.2020

Kohtla-Järve spordihoone malesaalis toimunud SK Diagonaal välkmale 6. etapi võitis klubi esindav Kirill Smorodkin 7,5 punktiga.

Petank: Toimus Voka sisekarikavõistluste 8. etapp
20.01.2020

Voka sisekarikavõistluste 8. etapil oli parim duo Ivar Viljaste ja Tõnis Neiland. Osales 14 võistkonda.

Korvpall: Narva SK Energiale esimene võit
20.01.2020

Ida-Virumaa meistriliigas võitis Narva SK Energia Sillamäe Kalev/Gümnaasiumi võistkonda tulemusega 91:73.

Vabamaadlus: Kuldkaru spordiklubile üldvõit
20.01.2020

Porvoos toimunud Eesti - Soome maavõistlusel U20 vanuseklassis saavutas klubidest üldvõidu Kohtla-Järve Spordiklubi "Kuldkaru".

Judo: Boriss Stupkin Eesti täiskasvanute meister
20.01.2020

Tartus toimunud Eesti täiskasvanute meistrivõistlustel judos saavutas Boriss Stupkin -66 kg kaalukategoorias I koha, see on talle juba kolmas täiskasvanute meistritiitel.

Vabamaadlus: Erik Reinbokile pronksmedal
20.01.2020

Prantsusmaal, Nice's toimunud Grand Prix de France Henri Deglane 2020 saavutas Ida-Virumaa ja Kohtla-Järve möödunud aasta parim meessportlane Erik Reinbok -79 kg kaalukategoorias III koha.