Esilehele      Sisukord
Esilehele
Märts 2020
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Kalender

Lauatennis: Toila valla karikavõistluste IV etapp
Aeg: 02.02.2020 10:00 - 02.02.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Voka spordihoone
Korraldaja:

Igamehe paarismängu KV IV etapp
Osavõtt Eesti reiting 150+


Petank: Toila valla lahtised sisemeistrivõistlused
Aeg: 02.02.2020 11:00 - 02.02.2020 15:00:00
Korraldaja: Toila valla Viru spordiklubi, Johannes Neiland

Voka petangihall, Narva mnt 2.


Male: SK Diagonaal kiirmale 6. etapp
Aeg: 02.02.2020 12:00 - 02.02.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Korvpall: Ida-Virumaa MV esiliiga: Virumaa Politsei Spordiselts - Tööriistamarket/Lüganuse
Aeg: 02.02.2020 12:30 - 02.02.2020 14:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone


Võrkpall: Eesti Naiste I liiga: Jõhvi SK - Tallinna Spordikool - Dorpat/Tartu vald/TKSK
Aeg: 02.02.2020 13:00 - 02.02.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall


Jalgpall: Saalijalgpalli meistriliiga: S.Sillamäe FC NPM Silmet - S.Viimsi FC Smsraha
Aeg: 02.02.2020 15:00 - 02.02.2020 16:30:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Korvpall: Saku I liiga: KK HITO/BC Karjamaa - Tamsalu Las Toros/TALTECH
Aeg: 02.02.2020 16:00 - 02.02.2020 17:30:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall


Jalgpall: Saalijalgpalli esiliiga: S.Sillamäe Alexela II- S.Narva United FC II
Aeg: 02.02.2020 17:00 - 02.02.2020 18:30:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone



Uudised


Kergejõustik: Deniss Šalkauskas jooksis hooaja tippmargi
02.02.2020

Austrias, Viinis toimunud rahvusvahelisel sisekergejõustikuvõistlusel võistles Deniss Šalkauskas 800 m jooksus, kus sai 16. koha oma hooaja tippmargi ja isikliku rekordi lähedase tulemusega 1.53,63. Kokku oli osalejaid 39.


Jäähoki: Everesti naistele esimene kaotus
02.02.2020

Eesti Naiste Hokiliigas pidi HC Everest naiskond võõrsil vastu võtma kaotuse HK Roosa Panter tulemusega 0:2 (0:1; 0:1; 0:0).


Jalgpall: SK Ganza kaotas võõrsil
02.02.2020

Saalijalgpalli esiliiga 13. voorus kaotas S.Narva SK Ganza S.Rummu Dünamole tulemusega 6:13 (3:4).


Korvpall: KK HITO/BC Karjamaale jällegi kaotus
02.02.2020

Jõhvi Spordihallis peetud Saku I liiga kohtumises kaotas KK HITO/BS Karjamaa Tamsalu Las Toros/Taltech võistkonnale 76:84. Poolajale mindi viigiseisus 42:42. Otsustavaks sai kolmas veerandaeg, mis kaotati 7 punktiga. Suurim korvikütt oli Erik Raud 29 punktiga.


Kergejõustik: Dmitri Aristov Vinni - Rakvere talvejooksusarja II etapil teine
02.02.2020

Vinni - Rakvere talvejooksusarja teisel etapil sündis 10 km maanteejooksu rajarekord, millega sai hakkama jooksu võitnud Ilja Nikolajev. Ta läbis distantsi ajaga 31.26, teiseks tulnud Dmitri Aristovi aeg oli 31.55.


Jalgpall: Sillamäe võistkondadest võit ainult FC Sillamäele, Trans mängis viiki
02.02.2020

Saalijalgpalli meistriliiga 13. voorus kaotas S.Sillamäe FC NPM Silmet S.Viimsi FC Smsraha võistkonnale tulemusega 2:13 (1:5). Taliturniiril A mängis JK Narva Trans 0:0 viiki Tallinna FC Floraga.


Male: Toimus SK Diagonaal kiirmale järjekordne etapp
02.02.2020

Kohtla-Järvel toimunud SK Diagonaal kiirmale etapi võitis Anatoli Jemeljanov.




 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles