Aeg: 23.02.2020 11:00 - 23.02.2020 15:00:00

Ootame kõiki peresid osalema vastlapäeval ja saunamaratonil Vokas Metsa tn 2. Vastlapäeva tegevused selguvad üks nädal enne üritust.
REGISTREERI OMA 3-LIIKMELINE VÕISTKOND viruspordiklubi@gmail.com kuni 22.02.2020 kella 21.00-ni.

Korvpall: Ida-Virumaa MV esiliiga: BK Narva - Virumaa Politsei Spordiselts
Aeg: 23.02.2020 17:00 - 23.02.2020 18:30:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla

Lauatennis: Lauatennise rahvaliiga Jõhvis alustas
23.02.2020

Jõhvi X Jõhvi lauatennise rahvaliiga I etapi võitis Sergei Zahharov Sillamäelt, järgnesid Anna Romanenko ja Jaanus Lokotar Kadrinast. Kokku oli osalejaid 24.

Suusatamine: Aveli Uustalu Eesti U20 meister
23.02.2020

Tehvandi kunstlumel peetud Eesti meistrivõistlustel suusatamises eraldistardist klassikasõidus saavutas AVeli Uustalu Alutaguse Suusaklubist naiste arvestuses II koha ja U20 arvestuses I koha.

Kergejõustik: Eesti meistrivõistluste teisel päeval meistritiitel Jekaterina Mirotvortsevale
23.02.2020

Tallinnas Lasnamäe kergejõustikuhallis peetud Eesti talviste meistrivõistluste teisel päeval saavutas naiste 3000 m käimises I koha Jekaterina Mirotvortseva KJK Kalev Sillamäe.

Suusatamine: Eesti noorte meistrivõistlustelt vabatehnikas pronks
23.02.2020

Tehvandil peetud Eesti noorte meistrivõistlustel suusatamises vabatehnika eraldistardist saavutas 2,5 km rajal U14 vanuseklassis Herta Rajas III koha Alutaguse Suusaklubist.

Jäähoki: Selgus Eesti meister
23.02.2020

Coolbet Hokiliigas peeti Tartus viimane kohtumine Välk 494 ja Narva PSK vahel. Kuigi Narva PSK kaotas selle kohtumise suurelt 1:12 (0:2 ; 0:7 ; 1:3), säilitas ta teise koha. Eesti meister on teist hooaega järjest Välk 494.

Jalgpall: JK JÄrve mängis taliturniiril viiki
23.02.2020

Taliturniiril C mängis Kohtla-Järve JK Järve 2:2 viiki FC Elva, poolaeg kaotati 0:1.

Korvpall: BK Narva jätkab põhiturniiri täiseduga
23.02.2020

Ida-Virumaa meistriliigas võitis BK Narva suurelt Virumaa Politsei Spordiseltsi tulemusega 87:44. Võitjate kasuks viskas Aleksandr Ragni 26 punkti, kaotajate parim oli Reigo Niglas 12 punktiga.

Poks: Ida-Virumaale viis meistritiitlit
23.02.2020

Tallinnas toimunud Eesti meistrivõistlustel poksis võitsid meistritiitli Mark Andrejev -57 kg, Semjon Kamanin -63 kg, Pavel Kamanin -69 kg (Narva PSK), Rodion Ippolitov -75 kg (Sillamäe Evail-Athletics) ja Stiven Aas -81 kg (Järve Boxing).